Starzeję się...

Jasne i ciemne strony bycia Opiekunką. Tutaj możesz opisać swoje małe i duże problemy i sukcesy.

Re: Starzeję się...

Postprzez ela » Śr, 11 mar 2015, 09:38

Bogusia napisał(a):Ja taki peeling aplikuję sobie zawsze raz w tygodniu, to ponoć zdrowe dla skóry, żeby mogła oddychać, trzeba usuwać stary naskórek.

Ja też je kiedyś robiłam a teraz już nie ze zwykłego lenistwa... no i przeraza mnie potem sprzatanie tego, bo same fusy to jeszcze pikuś, ale trzeba je rozsmarowac czymś tłustymm więc prysznic czy wanna sa potem całe upaćkane :P
ela

Postprzez Krysta » Pt, 13 mar 2015, 12:55

Od poprzedniego wyzwania minał równo tydzien - rzucam nowe :D ja farbuje włoski jutro, juz mi siwki przeswitują, odrost nieduzy ale te siwki mnie dobijaja :P kuilam juz szampon i odświeżę ich kolor ;)
Krysta

Postprzez ja9 » Pt, 13 mar 2015, 15:43

Krysta napisał(a):Od poprzedniego wyzwania minał równo tydzien - rzucam nowe :D ja farbuje włoski jutro, juz mi siwki przeswitują, odrost nieduzy ale te siwki mnie dobijaja :P kuilam juz szampon i odświeżę ich kolor ;)

Krysta szapon Ci przykryje siwki? Na moje nie da rady... tylko dobra farba. Zazdroszczę ;)

Ja za to zaopatrzyłam się w nowe kosmetyki, zamierzam je wypróbowac. Niedzielę mam wolna, spotkam się z tutejszą znajomą w kawiarni, więc okazja w sam raz :D
ja9

Postprzez Krysta » Pt, 13 mar 2015, 16:55

ja9 napisał(a):
Krysta napisał(a):Od poprzedniego wyzwania minał równo tydzien - rzucam nowe :D ja farbuje włoski jutro, juz mi siwki przeswitują, odrost nieduzy ale te siwki mnie dobijaja :P kuilam juz szampon i odświeżę ich kolor ;)

Krysta szapon Ci przykryje siwki? Na moje nie da rady... tylko dobra farba. Zazdroszczę ;)

Ja za to zaopatrzyłam się w nowe kosmetyki, zamierzam je wypróbowac. Niedzielę mam wolna, spotkam się z tutejszą znajomą w kawiarni, więc okazja w sam raz :D

Tak, używam szampon pantene i bardzo ładnie kryje :) ale to dużo zależy od grubości włosa tez.

nooo fajnie :D codziennie się malujesz? czy tylko przy okazji?

A co reszta planuje dla siebie zrobić w weekend/ :D
Krysta

Postprzez Elza » Pn, 16 mar 2015, 15:05

Dziewczyny, dobra inicjatywa z tym, żeby każda zrobiła coś dla siebie :) ja się trochę wyłamię i powiem, że byłam na przejażdżce rowerowej w weekend. Sport też jest czymś dobrym dla naszego samopoczucia :D
Elza

Postprzez nowa » Cz, 19 mar 2015, 09:47

Mi też by się przydało trochę ruchu... przybrałam to tu to tam i figursa już nie taka, żeby się nią móc pochwalić. Ale szczerze powiem, że jeśli chodzi o sport to jestem największym leniuchem na świecie, nienawidzę się meczyć, więc wątpię, żeby coś z tego wyszło.
nowa

Postprzez irka » Cz, 19 mar 2015, 16:46

nowa napisał(a):Mi też by się przydało trochę ruchu... przybrałam to tu to tam i figursa już nie taka, żeby się nią móc pochwalić. Ale szczerze powiem, że jeśli chodzi o sport to jestem największym leniuchem na świecie, nienawidzę się meczyć, więc wątpię, żeby coś z tego wyszło.

Kochanego ciałka nigdy za wiele jak to się mówi :D

A ja zaszaleję i zrobię sobie chyba te pazurki... tylko w jakimś ładnym stonowanym kolorze. A co! najwyżej będzie to pierwszy i ostatni raz. Tylko muszą być krótsze bo wiadomo, takimi szponami to bym nie raz mogła babcię uszkodzic :P
irka

Postprzez janka » Pn, 23 mar 2015, 15:49

Słuchajcie postanowiłam się odmłodzić i zrobić sobie ombre u fryzjera... :D już mam kolor wybrany mniej więcej, na internecie podpatrzyłam. Od lat nie zmieniałam fryzury, śmiem twierdzić, że aktualna jest tragiczna. Boję się tej zmiany, bo chyba przeżyję szok jak siebie zobaczę, ale co tam, przyzwyczają się oczy i będzie dobrze :D
janka

Postprzez igaska74 » Wt, 24 mar 2015, 20:12

Aniu tak czytam co piszesz i zastanawiam się czy mnie też czeka taki kryzys. Na razie wcale nie czuję się na swój wiek i ciągle wydaje mi się, że mam te 30 lat, tylko moje dzieciaki takie dorosłe :p. Patrzę w lustro i dalej widzę tą uśmiechniętą, pełną życia 30-tkę. O starości to pewnie pomyślę jak będę mieć koło 90 ;) . Radzę nie myśleć tyle tylko więcej uśmiechać się do swojego odbicia w lustrze :) .
igaska74

Agencja pracy: Hilfeneo

Postprzez ombre » Cz, 26 mar 2015, 15:39

janka napisał(a):Słuchajcie postanowiłam się odmłodzić i zrobić sobie ombre u fryzjera... :D już mam kolor wybrany mniej więcej, na internecie podpatrzyłam. Od lat nie zmieniałam fryzury, śmiem twierdzić, że aktualna jest tragiczna. Boję się tej zmiany, bo chyba przeżyję szok jak siebie zobaczę, ale co tam, przyzwyczają się oczy i będzie dobrze :D

aaa ombre jest takie piekne.. sama bym chciała takie coś ale mam za krótkie włosy do tego niestety :(
ombre

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pokój zwierzeń