Starzeję się...

Jasne i ciemne strony bycia Opiekunką. Tutaj możesz opisać swoje małe i duże problemy i sukcesy.

Re: Starzeję się...

Postprzez eve55 » Pn, 30 mar 2015, 11:01

ombre napisał(a):
janka napisał(a):Słuchajcie postanowiłam się odmłodzić i zrobić sobie ombre u fryzjera... :D już mam kolor wybrany mniej więcej, na internecie podpatrzyłam. Od lat nie zmieniałam fryzury, śmiem twierdzić, że aktualna jest tragiczna. Boję się tej zmiany, bo chyba przeżyję szok jak siebie zobaczę, ale co tam, przyzwyczają się oczy i będzie dobrze :D

aaa ombre jest takie piekne.. sama bym chciała takie coś ale mam za krótkie włosy do tego niestety :(

Niekoniecznie, to znaczy jeśli włosy całkiem krótkie to może tak, ale takie do szyi tez śa dobre do ombre i też to ładnie wygląda, tylko dobra fryzjerka to musi robic :)
eve55

Postprzez Pink » Śr, 1 kwi 2015, 14:35

A ja Wam powiem - aprpos starzenia się - że ostatnio przeraziłam się ilością moich zmarszczek... jakoś tak przyjrzałam się lepiej swojemu odbiciu w lustrze i zauwazyłam, że po ostatnim lecie, kiedy mocno dosyć się opalałam, przybyło mi zmarszczek... i skóra jakaś taka... wiotka.. :( pomyślałam nawet, że jakiś zabieg, piling czy coś takiego sobie zrobie, w końcu zarabiam w euro :P Ale sama już nie wiem...
Pink

Postprzez ewak » Cz, 2 kwi 2015, 08:58

Kobity... a ja Wam powiem, że upływającym czasem nie przejmuję się w ogóle! Mam już 53 lata, zmarszczek nie mało, ale duchem to się czuje na 30 conajmniej :D Najważniejsze jest podejście :)
ewak

Postprzez wella » Cz, 2 kwi 2015, 10:53

ewak napisał(a):Kobity... a ja Wam powiem, że upływającym czasem nie przejmuję się w ogóle! Mam już 53 lata, zmarszczek nie mało, ale duchem to się czuje na 30 conajmniej :D Najważniejsze jest podejście :)

Popieram !!!mam więcej lat a czuję się na 20 i co ja mam powiedziec??? :lol:
wella

Postprzez Justyna » Cz, 2 kwi 2015, 11:25

A to ja też czasem mam takie dni, że nie chcę nawet patrzeć do lusterka. Przydałaby mi się wizyta u kosmetyczki i u fryzjera, bo po 3 miesiącach ciągiem na ofercie czuję się jak kuchta. Chyba dopadła mnie jakaś depresja. Wiosna nieciekawa, słońca mało. Przy podopiecznym tego nie pokazuję, ale tak w środku jest mi źle.
Justyna

Postprzez staruszka » Wt, 7 kwi 2015, 10:37

Ja mam podobnie... nigdy nie lubiłam urodzin bo przypominały mi o tym, że się starzeje. Teraz nadchodzą 49 urodziny i juz mi gorzej jak o nich myślę
staruszka

Postprzez Wanda » Śr, 8 kwi 2015, 08:53

Dziewczyny nie śworujmy, kryzy wieku średniego rozumiem, ale żeby w wieku 50 czy 40 lat uważac się za babcie? Nawet jeśli ma się wnuki... to super czas, nie ma co mysleć o zmarszczkach. Szkoda życia ;)
Wanda

Postprzez Bogusia » Wt, 21 kwi 2015, 09:34

Wanda napisał(a):Dziewczyny nie śworujmy, kryzy wieku średniego rozumiem, ale żeby w wieku 50 czy 40 lat uważac się za babcie? Nawet jeśli ma się wnuki... to super czas, nie ma co mysleć o zmarszczkach. Szkoda życia ;)

Wanda zalezy kto jaką ma skórę i ile zmartwien. Moja siostra ma 35 lat a wszyscy daliby jej z 50 bo tak jej życie dało w kośc. Ale ona się tym nie przejmuje dzięki Bogu, wyszła na prostą i jest szczęsliwa. A co urodziny dostaje ode mnie karnet na jakiś zabieg spa :)
Bogusia

Postprzez karla » Śr, 22 kwi 2015, 09:47

Bogusia napisał(a):
Wanda napisał(a):Dziewczyny nie śworujmy, kryzy wieku średniego rozumiem, ale żeby w wieku 50 czy 40 lat uważac się za babcie? Nawet jeśli ma się wnuki... to super czas, nie ma co mysleć o zmarszczkach. Szkoda życia ;)

Wanda zalezy kto jaką ma skórę i ile zmartwien. Moja siostra ma 35 lat a wszyscy daliby jej z 50 bo tak jej życie dało w kośc. Ale ona się tym nie przejmuje dzięki Bogu, wyszła na prostą i jest szczęsliwa. A co urodziny dostaje ode mnie karnet na jakiś zabieg spa :)

Dobra siostra jesteś! :) Mi też by się taka przydała :P raz jeden kupiłam sobie z córką serie zabiegów w zakupach groupowych, mezoterpaia to była. Ale szczerze powim że tak mi miziały te babeczi te skóre, że nic nie czułam prawie a efektów też zero..
karla

Postprzez Bogusia » Śr, 29 kwi 2015, 10:51

karla napisał(a):Dobra siostra jesteś! :) Mi też by się taka przydała :P raz jeden kupiłam sobie z córką serie zabiegów w zakupach groupowych, mezoterpaia to była. Ale szczerze powim że tak mi miziały te babeczi te skóre, że nic nie czułam prawie a efektów też zero..

A tam dobra ;) normalna :)
Bogusia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pokój zwierzeń