Moja zmienniczka kopie pode mną dołki

Jasne i ciemne strony bycia Opiekunką. Tutaj możesz opisać swoje małe i duże problemy i sukcesy.

Re: Moja zmienniczka kopie pode mną dołki

Postprzez kotulka » Śr, 8 lip 2015, 10:27

...takie zmienniczki to tylko uprzykrzają sztelę :?
kotulka

Postprzez DorotaM » Śr, 8 lip 2015, 22:48

mufinka napisał(a):Mam identyczną sytuację. Dostaję od mojej zmienniczki smsy, że ukradłam skarpetki, koszulę nocną czy obrusy. To kompletna bzdura a mimo to się denerwuję. Nie mam pojęcia czemu ona to robi.

No to czyli nie tylko ja mam taką okropną zmienniczkę. Na szczęście tym razem na wymianę wyjechał ktoś inny, bo babcia nie zgodziła się na tą poprzednią zmienniczkę. Cieszę się bardzo. Mam nadzieję, że i mnie nie wymieni i będę mogła do niej wrócić po urlopie. Haha.
DorotaM

Postprzez krycha7 » Cz, 9 lip 2015, 23:24

DorotaM napisał(a):
mufinka napisał(a):Mam identyczną sytuację. Dostaję od mojej zmienniczki smsy, że ukradłam skarpetki, koszulę nocną czy obrusy. To kompletna bzdura a mimo to się denerwuję. Nie mam pojęcia czemu ona to robi.

No to czyli nie tylko ja mam taką okropną zmienniczkę. Na szczęście tym razem na wymianę wyjechał ktoś inny, bo babcia nie zgodziła się na tą poprzednią zmienniczkę. Cieszę się bardzo. Mam nadzieję, że i mnie nie wymieni i będę mogła do niej wrócić po urlopie. Haha.

To dobre zakończenie całej sytuacji. Tylko właśnie oby ciebie też nie wymienili :) .
krycha7

Postprzez Mirka » Pt, 17 lip 2015, 05:20

Musze komuś się zwierzyc....przyjechałam na zmianę za panią która jeździła tutaj cały czas. Tylko na 2 tygodnie mam ja podmienić.jest strasznie..moja babcia jest negatywnie nastawiona do mnie. Mówi ze "Kasia" kobieta która jeździ tam zawsze, robi to inaczej, lepiej.. traktuje mnie jak szpiega, wiele rzeczy nie nie mogę dotykać, bo to są rzeczy Kasi lub Kasia to tak poukładala i tak jest bardzo fajnie. Nawet kanapki źle robie o reszcie posiłków nie wspominając.pościel nie tak składam. Jestem tu trzeci dzień...a już wiem, że to nie będzie łatwa Stella...nie wiem czy coś pytać rodzinkę..wskazań babci na razie wysłuchuje i dostosowuje się do jej wskazań bo traktuje je śmiertelnie poważnie...ciężko mi :(
Mirka

Postprzez igaska74 » Pt, 17 lip 2015, 21:14

No ciężko jak tak ktoś ciągle wychwala stałą opiekunkę. Nie wiem co mogę poradzić. Pytaj ciągle co masz i jak masz robić. Dwa tygodnie zlecą szybko.
igaska74

Agencja pracy: Hilfeneo

Postprzez pszczolka » Śr, 22 lip 2015, 23:20

Mirka napisał(a):Musze komuś się zwierzyc....przyjechałam na zmianę za panią która jeździła tutaj cały czas. Tylko na 2 tygodnie mam ja podmienić.jest strasznie..moja babcia jest negatywnie nastawiona do mnie. Mówi ze "Kasia" kobieta która jeździ tam zawsze, robi to inaczej, lepiej.. traktuje mnie jak szpiega, wiele rzeczy nie nie mogę dotykać, bo to są rzeczy Kasi lub Kasia to tak poukładala i tak jest bardzo fajnie. Nawet kanapki źle robie o reszcie posiłków nie wspominając.pościel nie tak składam. Jestem tu trzeci dzień...a już wiem, że to nie będzie łatwa Stella...nie wiem czy coś pytać rodzinkę..wskazań babci na razie wysłuchuje i dostosowuje się do jej wskazań bo traktuje je śmiertelnie poważnie...ciężko mi :(

Chyba ciężko wyjeżdżać na tak krótkie oferty, bo ledwo się przyzwyczaisz a to koniec. samo przyzwyczajanie do seniora i nauka jego potrzeb trwa średnio 2 tyg. Podziwiam, że tak chciałaś.
pszczolka

Postprzez nickola12 » Pn, 11 lip 2016, 10:30

Idz i koordynatorce o tyn powiedz. Zglos to do firmy. Po co obciazasz dziadziunie. Przeciez wiesz ze w wiekszosci orzypadkow maja demencje. Badz odpowiedzialna i dzialaj odpowiedzialnie. A nie jak dziecko.
nickola12

Postprzez ewa » Cz, 21 lip 2016, 12:38

ale się wyrwala :lol: temat sprzed roku i chodzi o babcię a nie o dziadka... :lol: :lol: :lol: o reszcie już nawet nie wspomnę.... :D
ewa

Postprzez marta10 » Śr, 19 kwi 2017, 11:58

nagraj to na dyktrafon i przekaz szefostwu ,szybko w ten sposob sie jej pozbedziesz
marta10

Poprzednia strona

Powrót do Pokój zwierzeń