Szpital

Jasne i ciemne strony bycia Opiekunką. Tutaj możesz opisać swoje małe i duże problemy i sukcesy.

Re: Szpital

Postprzez Anisia » So, 29 sie 2015, 15:53

Pewnie że są takie oferty.Agencje w ogóle nie interesuja sie tym co opiekunka zastanie na miejscu(napiszą w ofercie skromne warunki) dla nich liczy sie tylko kasa którą opiekunki robia dla nich.
Anisia

Postprzez Gucia77 » Pn, 31 sie 2015, 20:57

Anisia napisał(a):Pewnie że są takie oferty.Agencje w ogóle nie interesuja sie tym co opiekunka zastanie na miejscu(napiszą w ofercie skromne warunki) dla nich liczy sie tylko kasa którą opiekunki robia dla nich.

No tak tylko skromne warunki to nie warunki na skraju ubóstwa...
Zakupy - i nagle 7 godzin chodzenia nie sprawia ci żadnego problemu ;)
Gucia77

Agencja pracy: Pronobel

Postprzez regina » Cz, 3 wrz 2015, 21:04

Anisia napisał(a):Pewnie że są takie oferty.Agencje w ogóle nie interesuja sie tym co opiekunka zastanie na miejscu(napiszą w ofercie skromne warunki) dla nich liczy sie tylko kasa którą opiekunki robia dla nich.

dobrze że na taką nie trafiłam :o

dokładnie Gucia77
regina

Postprzez tro.iza » Cz, 3 wrz 2015, 21:15

Współczuję Anisia. Nie wiem co ja bym zrobiła na twoim miejscu. Na pewno też potrzebowałabym pomocy psychologa, bo po takich przeżyciach ciężko dojść do równowagi psychicznej.
tro.iza

Postprzez barbara » Pt, 4 wrz 2015, 08:38

Sluchajcie to sgraszne zeby pracowac w takich warunkach ale wyobrazcie sobie ze poznalam pania ktora doslownie uciekala z miejs a pracy po tygodniu totalna glodowka pozywienkie tylko jablka zakopywane w ziemi juz na pol zgnile i czerstwy chleb skandal i niepojete ze takie sytuacje maja miejs e :o milego dnia
barbara

Postprzez kotulka » Pt, 4 wrz 2015, 09:12

barbara napisał(a):Sluchajcie to sgraszne zeby pracowac w takich warunkach ale wyobrazcie sobie ze poznalam pania ktora doslownie uciekala z miejs a pracy po tygodniu totalna glodowka pozywienkie tylko jablka zakopywane w ziemi juz na pol zgnile i czerstwy chleb skandal i niepojete ze takie sytuacje maja miejs e :o milego dnia

ja nie wiem czy tydzień wytrzymałabym w takich warunkach. Koszmar! Ale powiedzcie mi skąd oni mają pieniądze na opiekunki? W Polsce jak ktoś tak funkcjonuje to jedynie pomoc społeczna...choć nawet w skrajnych przypadkach nie zauważają takiej biedy...
kotulka

Postprzez Anisia » Pt, 4 wrz 2015, 10:41

Ja jak byłam na tej opiece to tam poznałam taka Polkę bardzo fajna dużo mi pomogła nawet w szpitalu odwiedzała,i jej znajoma też Polka która pracuje obecnie we Frankfurcie dzwoniła do niej że jej córki koleżanka pojechała do opieki i potrzebuje pomocy bo jest głodzona przez dwie starsze siostry które miała pod opieką. Wyobraźcie sobie że ta dziewczyna miała na 3 dni 1 udko i woreczek ryżu i jak dzwoniła do agencji z tym to agencja jej powiedziała żeby nie narzekała i że wrócić nie może bo je nie zapłacą i będzie płacic kary i takie tam Dopiero ja tej mojej znajomej dałam tel do Berlina do Pani Timm i dziewczyna wróciła do Polski. Ale zanim wróciła to w drodze do polski jeszcze trafiła do szpitala bo nerwy jej popuściły (chyba z radości że wraca) i dostała krwotoku ,okazało się w szpitalu że dostała silnej anemii i była tak wygłodzona. I wydawałoby sięże te agencje takie wspaniałe a tojedna z największych w Polsce co się ogłasza.
Anisia

Postprzez ewa » Pt, 4 wrz 2015, 13:10

Anisia, daj namiar na to miejsce... :lol: ja koniecznie muszę schudnąć , a nie mam jak :D Myślałam, że jak pojadę do Niemiec to się podgłodzę i wrócę do Polski jak laska :) a widzę, że będę musiała się ukrywać :mrgreen:
ewa

Postprzez ewa » Pt, 4 wrz 2015, 13:28

Ja zawsze ( czyli te 2 razy) biorę ze sobą górkę słodyczy ;) tyle żeby starczyło mi kalorii na przetrwanie kilku dni, ok 100 euro , kartę do bankomatu i kompas :D W razie czego nie będę jadła zgniłych jabłek , chyba, że są w stanie płynnym, w butelce :)
Wierzyć się nie chce, że tacy syfiarze mają kasę na opiekunkę i w ogóle na dom. Na miejscu tej dziewczyny poszłabym żebrać o jedzenie do wszystkich sąsiadów , narobiłabym im obciachu :mrgreen: ..,tylko chyba by mi nie uwierzyli,,,, ;)
ewa

Postprzez igaska74 » Pt, 4 wrz 2015, 20:01

barbara Anisia, czytam i nie mogę uwierzyć. Brak słów. Może to na tym polega, że rodzina daje na opiekunki a resztę dla siebie??
Na szczęście moja podopieczna ma pełno jedzenia w lodówce i nie muszę żebrać u sąsiadów. Podziwiam osoby które na takich warunkach wytrzymują aż tydzień.
igaska74

Agencja pracy: Hilfeneo

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pokój zwierzeń