Wypalenie?

Jasne i ciemne strony bycia Opiekunką. Tutaj możesz opisać swoje małe i duże problemy i sukcesy.

Re: Wypalenie?

Postprzez Rogulka » Wt, 5 sie 2014, 11:26

Witam! Wybaczcie te cisze... pisze do Was juz z De. Trochę trwało zanim załatwiłam sobie internet. Ale juz jestem. Kiedy pisałam do Was ostatnia to w ten sam dzien dostalam telefon z agencji ze jest oferta "na juz". Więc 3 dni później wyjeżdżalam i tak leci mi juz prawie pełnty tydzien na ofercie ;) Jest w porządku, jestem na etapie rozpoznzwania terenu i docierania sie z pania Klara.

Jak dobrze, ze mam juz interneti moge z Wami pisac!
Życia nie mierzy się ilością oddechów a ilością chwil, które zaparły dech w piersiach...
Rogulka

Postprzez kartagina » Wt, 5 sie 2014, 14:53

To wspaniale Rogulka! I super, że masz w końcu Internet i możesz z nami pisać.
Wielu szuka szczęścia ponad ludzką miarę, inni poniżej jej, lecz ono znajduje się obok człowieka. [Konfucjusz]
kartagina

Postprzez halka » Cz, 7 sie 2014, 08:34

Rogulka to super, że się pozbierałaś :) .
halka

Postprzez anna73 » Cz, 7 sie 2014, 12:16

Rogulka napisał(a):Witam! Wybaczcie te cisze... pisze do Was juz z De. Trochę trwało zanim załatwiłam sobie internet. Ale juz jestem. Kiedy pisałam do Was ostatnia to w ten sam dzien dostalam telefon z agencji ze jest oferta "na juz". Więc 3 dni później wyjeżdżalam i tak leci mi juz prawie pełnty tydzien na ofercie ;) Jest w porządku, jestem na etapie rozpoznzwania terenu i docierania sie z pania Klara.

Jak dobrze, ze mam juz interneti moge z Wami pisac!

Bez internetu ciężko, nie? :D . Też czuję, że mnie uzależniło udzielanie się na forum.
Obrazek
anna73

Postprzez goska » Pn, 11 sie 2014, 11:58

Rogulka w takim razie szybko pozbierałaś się po wypaleniu. Gratulacje!
goska

Postprzez Rogulka » Śr, 13 sie 2014, 09:10

Powiem Wam, ze nie wiem w jakim dolku musialam byc zakladając ten temat... teraz pracuje z pania Klara juz dwa tygodnie i czuje sie spelniona... 10 lat w tej pracy i jesczze potrafi mi dawac radosc. Nie powiem, oferta jest dosyc lekka, pani klara bardzo fajna, wiec pewnie to ma tez wplyw na moja opinie. Ale najwazniejsze ze - JEST DOBRZE!
Życia nie mierzy się ilością oddechów a ilością chwil, które zaparły dech w piersiach...
Rogulka

Postprzez 3bozena » Śr, 13 sie 2014, 11:42

Rogulka tak to najważniejsze, bo jak męczysz się w pracy to ten miesiąc za miesiącem ciągną się jak papier toaletowy...
3bozena

Postprzez halka » Śr, 13 sie 2014, 15:47

Grunt to dobra atmosfera w pracy jak mawia mój mąż :)
halka

Postprzez kartagina » Śr, 17 wrz 2014, 12:23

Rogulka napisał(a):Powiem Wam, ze nie wiem w jakim dolku musialam byc zakladając ten temat... teraz pracuje z pania Klara juz dwa tygodnie i czuje sie spelniona... 10 lat w tej pracy i jesczze potrafi mi dawac radosc. Nie powiem, oferta jest dosyc lekka, pani klara bardzo fajna, wiec pewnie to ma tez wplyw na moja opinie. Ale najwazniejsze ze - JEST DOBRZE!

Rogulka właśnie sobie czytam nasze rozmowy stare i te nowsze i dopiero zauważyłam, jaki masz ładny cytat pod postami. Bardzo ladny... i cos w tym chybha jest...
Wielu szuka szczęścia ponad ludzką miarę, inni poniżej jej, lecz ono znajduje się obok człowieka. [Konfucjusz]
kartagina

Postprzez jabłuszko » Pn, 20 paź 2014, 08:45

Ja się chya powlo wypalam moje drogie koleżanki. 10 lat pracuje jako opiekunka w Niemczech. Nie chodzi o wypalenie z pracy, ale z tego tulaczego stylu zycia, wyjazdy, powroty, wyjazdy, powrty i tak w kółko. Chciałabym osiąść już gdzieś na stałe.
jabłuszko

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pokój zwierzeń