Tęsknota za rodziną

Jasne i ciemne strony bycia Opiekunką. Tutaj możesz opisać swoje małe i duże problemy i sukcesy.

Re: Tęsknota za rodziną

Postprzez maniana » Cz, 2 kwi 2015, 15:29

wella napisał(a):A jak ja tęsknię!!! Ostatnio moja podopieczna jest mi mniej przyjazna i tak mam dośc tego całego cyrku -tych jej foch i humorków,,,juz muszę odpocząc od tego wszystkiego bo na głowę dostanę,,,,

wella a ile juz jestes w de? zawsze przychodzi kryzys. Ja sobie wtedy ciągle powtarzam, że jeszcze tylko trochę i wracam, że już niedługo. Wczoraj miałam mała załamke, bo juz 2 miesiące tu jestem a jesczze miesiąc przede mna, ale damy radę!
maniana

Postprzez wella » Cz, 2 kwi 2015, 15:49

maniana napisał(a):
wella napisał(a):A jak ja tęsknię!!! Ostatnio moja podopieczna jest mi mniej przyjazna i tak mam dośc tego całego cyrku -tych jej foch i humorków,,,juz muszę odpocząc od tego wszystkiego bo na głowę dostanę,,,,

wella a ile juz jestes w de? zawsze przychodzi kryzys. Ja sobie wtedy ciągle powtarzam, że jeszcze tylko trochę i wracam, że już niedługo. Wczoraj miałam mała załamke, bo juz 2 miesiące tu jestem a jesczze miesiąc przede mna, ale damy radę!

maniana ja tez jestem 2 miesiące i jeszcze pół muszę wytrzymać,,,,ja sobie to samo powtarzam -a dzisiaj tez mam załamkę i sobie tłumaczę ,że już za parę dni,,,
wella

Postprzez AnnaS » Wt, 7 kwi 2015, 11:40

Dobrze słyszeć, że nie jestem sama, choć wcale Wam źle nie życzę :) mi już też powoli przechodzi, w święta nie było tak źle, rodzina podopiecznej bardzo ciepło mnie przyjeła i cały czas właściwie spędziłam z nimi. Ale i tak chce już do domu.
AnnaS

Postprzez aleksa.77 » Wt, 7 kwi 2015, 16:34

To mnie te święta dobiły i też przez to, że podopieczna była smutna przez swoją rodzinę. Niby mieszkają blisko a nie dopisali. Ja z rodziną zawsze trzymałam się blisko i z rodzicami i z teściami. Jakoś nie wyobrażam sobie, żeby mieszkać blisko rodziny i na święta przyjść tylko na obiad i uciec.
aleksa.77

Postprzez ewak » Pt, 24 kwi 2015, 09:48

aleksa.77 napisał(a):To mnie te święta dobiły i też przez to, że podopieczna była smutna przez swoją rodzinę. Niby mieszkają blisko a nie dopisali. Ja z rodziną zawsze trzymałam się blisko i z rodzicami i z teściami. Jakoś nie wyobrażam sobie, żeby mieszkać blisko rodziny i na święta przyjść tylko na obiad i uciec.

Niektóry mają gdzieś rodzinne relacje... dla mnie rodzina też na 1 miejscu!
ewak

Postprzez Jadzik » Pn, 11 maja 2015, 14:15

To zależy... jeśli oferta jest fajna, to czas mi szybko leci i czasem nawet nie zdążę zatęsknić. Gorzej, jeśli się nie rozumiem z pdp albo sa jakies "jaja". Wtedy cięzko wytrzymać i ciągle zamiast o pracy myśli się o domu i powrocie do niego. Jeszcze jak coś robię to nie myśle, gorzej (absurdalnie) jak mam wolny czas. To wtedy staram się czymś zająć, tak, żeby głupie myśli nie chodziły po głowie. Dla mnie praca jest najlepszym sposobem na zapomnienie o tęsknocie
Jadzik

Postprzez amelka » Wt, 12 maja 2015, 11:53

Ja zawsze zabieram ze soba zdjęcia dzieci i męza, mam ze sobą telefon, mam komputer i internet i korzystam z tego do komunikacji z nimi. Bez tego ani rusz..
amelka

Postprzez aleksa.77 » Śr, 13 maja 2015, 22:26

Ja nie umiem nie myśleć o swojej rdzinie i nie tęsknić. Tym bardziej, że zostawiam małe dzieci w domu. Zdjęcia nic nie pomagaja.Niestety taka nasza praca.
aleksa.77

Postprzez irka » Cz, 14 maja 2015, 15:58

aleksa.77 napisał(a):Ja nie umiem nie myśleć o swojej rdzinie i nie tęsknić. Tym bardziej, że zostawiam małe dzieci w domu. Zdjęcia nic nie pomagaja.Niestety taka nasza praca.

Jak sobie wyobrażam co przechodzicie to się cieszę, że nie mam za kim tęsknić..
irka

Postprzez wella6155 » Cz, 6 sie 2015, 11:26

Pisałam ten post 2 kwietnia 2015 i wiecie co się okazało? jak wyjeżdzałam do domu ,to moja PDP płakala ,że wyjezdzam.Obiecałam ,że wrócę do niej i wrócilam po miesiącu przerwy i jestem znowu ,ale tęsknota jeszcze większa teraz niż za pierwszym razem.Tęsknota za normalnym życiem ,za rodziną.
Jeszcze parę dni i już będę sie cieszyć wolnością.Ale nigdy już ,na święta nie zostaje w DE-o nie !!!!
wella6155

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pokój zwierzeń