zakochałam się

Jasne i ciemne strony bycia Opiekunką. Tutaj możesz opisać swoje małe i duże problemy i sukcesy.

Re: zakochałam się

Postprzez ewa » So, 24 paź 2015, 14:37

Gucia, jakbyś jednak się zdecydowała na poszerzenie swojej wiedzy to Gość-Nemo09-Jasiu, snuje dalej swoje opowieści....
o uderzeniach gorąca :D , o tym, że jak robi robotę to do końca :mrgreen: bo Bóg patrzy... Dlatego tyle nieszczęść na świecie... trzęsienia ziemi, powodzie i wojny. Bóg nie ma czasu się tym zajmować bo 25 lat pilnuje Jaśka w sypialni czy Jaśko przypadkiem kropli nie uroni :D
ewa

Postprzez Anisia » So, 24 paź 2015, 19:40

Ewulek uwielbiam Cię za Twoje dosadne podsumowanie :) wszystkie Ewy takie są ;) moja mama tez(Ewa) jak cos podsumuje to koniec :P No ja mam na drugie Ewa ale to juz nie to co Ty (drugi plan) :P
Anisia

Postprzez Anisia » So, 24 paź 2015, 19:45

ewa napisał(a):
Gucia77 napisał(a):A co do rozmowy to zapraszam tu viewtopic.php?f=48&t=1344&p=7143&sid=db2c57f818682e12ba461fa416227228#p7143 :) tu jest o wszystkim i o niczym :)

Gucia ,,, a czemu się przenosimy jak tu jest też fajnie? :lol: :lol: :lol:
Nie chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o życiu intymnym naszego nowego kolegi? :mrgreen: Przecież opowiedział o sobie tak niewiele..., :mrgreen: Wiemy tylko, że zrezygnował 25 lat temu z używania prezerwatyw , ponieważ "dziadostwo" nie dało się użyć, ( a co z wujostwem?) :D że mu pękła przynajmniej 4 razy, ze żona ma nieregularne okresy, że jest ekspertem od spraw "dawaniaodrazu" i "późnegozaciążania ", że nie stosuje antykoncepcji z 21 wieku :)
Liczą tak sobie z żoną i liczą...i tak już 25 lat ... , tak sobie wyobrażam ,,,dwoje ludzi w łóżku z kalkulatorem i kalendarzem... :)
i zastanawiam się dlaczego nasz kolega chce pracować w opiece? może powinni otworzyć z żoną jakieś biuro rachunkowe ? :mrgreen:
i co robią jak im wychodzą ułamki ? albo 2 miejsca po przecinku? :D

ale widzę Gucia, że Ty jakoś nie jesteś zainteresowana dalszą edukacją :lol: szkoda....

No ja bym proponowała też w łóżku właczyć laptopa z arkuszem kalkulacyjnym. On jak przeliczy to ........................................ :o albo sie opłaca albo nie! Warto spróbować. TAm nie może byc pomyłki :D
Anisia

Postprzez Gucia77 » Pn, 26 paź 2015, 09:21

Anisia, hahaha to wystrzeliłaś z tym arkuszem kalkulacyjnym :D. Ale fakt, w takim miejscu na pewno nic się nie zagubi.

Swoją drogą...ciągnąc tą ciążę... ciężka sprawa w takim wieku być w ciąży. Tym bardziej, że kobieta nie wyjeżdżała do Niemiec dla rozrywki (jakkolwiek to zabrzmi) tylko do pracy w opiece.
Zakupy - i nagle 7 godzin chodzenia nie sprawia ci żadnego problemu ;)
Gucia77

Agencja pracy: Pronobel

Postprzez ewa » Pn, 26 paź 2015, 19:02

Oj Gucia, nie martw się o nią. Na pewno miała ze sobą kalkulator i kalendarz :D
ewa

Postprzez igaska74 » Cz, 29 paź 2015, 09:11

Eeeej dziewczyny okropne jesteście :) a jakby faktycznie nie uważała :) . Może kalendarzyk zawiódł i bach. No straciłaby w ten sposób szansę zarobków.
igaska74

Agencja pracy: Hilfeneo

Postprzez ewa » Cz, 29 paź 2015, 15:13

igaska74 napisał(a):Eeeej dziewczyny okropne jesteście :) a jakby faktycznie nie uważała :) . Może kalendarzyk zawiódł i bach. No straciłaby w ten sposób szansę zarobków.

Oj Igaska, wielkie rzeczy :D straciłaby szansę zarobków ale zyskałaby niemieckie alimenty :D i przynajmniej przez najbliższe 18 lat nie musiałaby nigdzie jeździć :mrgreen: zaciążyć na stare lata źle.....ale jak już to na saksach :mrgreen:
ewa

Postprzez Anisia » Cz, 29 paź 2015, 15:38

Świeta racja :P
Anisia

Postprzez ewa » Cz, 29 paź 2015, 16:42

Anisia napisał(a):Świeta racja :P

Mądra dziewczynka !!! :D
ewa

Postprzez Anisia » So, 31 paź 2015, 07:40

ewa napisał(a):
Anisia napisał(a):Świeta racja :P

Mądra dziewczynka !!! :D

:) dzieci to rzecz święta! Nie ważne z kim i gdzie ważny by były zdrowe bo to przyszłość narodu :D
Anisia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pokój zwierzeń