zakochałam się

Jasne i ciemne strony bycia Opiekunką. Tutaj możesz opisać swoje małe i duże problemy i sukcesy.

Re: zakochałam się

Postprzez kotulka » Cz, 22 paź 2015, 21:14

ewa napisał(a):
nemo09 napisał(a):witam kol po fachu,o ciąży tam faktycznie nie było,to moja mysl,jak kobieta śpi z chłopem to zawsze jest taka możliwość,historia zna przypadki,że w b.póznym wieku zachodziły kobiety w ciąże,a antykoncepcja także zawodzi,zdarza sie że też ciąża(p....wy pękają -to wiem z własnego doświadczenia),rozgraniczyłbym miłość od sexu,choć wg mnie ten Her po prostu ją wykorzystał-szkoda-byla to milość jednostronna-i dziewczyny nie dawajcie tak od razu ,bo pozniej mocno cierpicie,jeżeli nie ma milości to co innego.pozdrawiam i życzę pięknej miłości (nieegoistycznej)

Bardzo dziękuję za Twoje rady, wezmę je sobie do serca. Całe życie dawałam od razu, teraz postaram się trochę poczekać, przynajmniej żeby najpierw chociaż powiedział jak ma na imię :lol: albo jeszcze lepiej ! będę twarda, musi oprócz wiadomej rzeczy coś jeszcze postawić! Przynajmniej frytki i colę :lol: ( no ok , wystarczą frytki na początek)
Jesteś rozbrajający :mrgreen: domyślam się ile razy Ci pękła prezerwatywa :lol:

Ewa :lol: :lol: :lol: ja nie chcę się nawet domyślać ile ;)
kotulka

Postprzez ewa » Cz, 22 paź 2015, 21:27

kotulka napisał(a):Ewa :lol: :lol: :lol: ja nie chcę się nawet domyślać ile ;)

Kotulek, nie musisz się wysilać za bardzo z tym domyślaniem :D Nasz nowy kolega napisał to w swoim pierwszym poście pt "nieznane" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ewa

Postprzez kotulka » Cz, 22 paź 2015, 21:52

O, faktycznie :) nie zauważyłam nawet :) .
kotulka

Postprzez barbara » Pt, 23 paź 2015, 10:29

Hej dziewczyny podziwiam Was za fantastyczne poczucie humoru dzieki Wam swiat jest kolorowy ;) a wszystkie problemy w mig ulatuja :P :lol: :lol: a kolega :roll: hahaha :mrgreen:
barbara

Postprzez nemo09 » Pt, 23 paź 2015, 12:06

Witam Panie,widzę że macie ubaw,kończąc temat to od 25 lat nie używamy antykoncepcji,można się kochać bez -doskonale o tym wiecie!tylko trzeba umieć i chcieć liczyć,moja ma okres nieregularnie to gorzej ale można-jesteście inteligentne to nie muszę wam pisać(nic w tym nie widzę śmiesznego ,że kiedyś spróbowałem to dziadostwo użyć a dzieci były w planie ,a nie że coś tam pękło.Ten post"zakochałam się" jest skończony tak więc nie będę tu pisał o sobie.Ciszę się ,że macie ubaw.Tempus fugit a więc Alles Gute!
nemo09

Postprzez Anisia » Pt, 23 paź 2015, 13:09

nemo09 napisał(a):Witam Panie,widzę że macie ubaw,kończąc temat to od 25 lat nie używamy antykoncepcji,można się kochać bez -doskonale o tym wiecie!tylko trzeba umieć i chcieć liczyć,moja ma okres nieregularnie to gorzej ale można-jesteście inteligentne to nie muszę wam pisać(nic w tym nie widzę śmiesznego ,że kiedyś spróbowałem to dziadostwo użyć a dzieci były w planie ,a nie że coś tam pękło.Ten post"zakochałam się" jest skończony tak więc nie będę tu pisał o sobie.Ciszę się ,że macie ubaw.Tempus fugit a więc Alles Gute!

Melior tutius paenitet :)
Anisia

Postprzez Gucia77 » Pt, 23 paź 2015, 13:41

nemo09 napisał(a):Witam Panie,widzę że macie ubaw,kończąc temat to od 25 lat nie używamy antykoncepcji,można się kochać bez -doskonale o tym wiecie!tylko trzeba umieć i chcieć liczyć,moja ma okres nieregularnie to gorzej ale można-jesteście inteligentne to nie muszę wam pisać(nic w tym nie widzę śmiesznego ,że kiedyś spróbowałem to dziadostwo użyć a dzieci były w planie ,a nie że coś tam pękło.Ten post"zakochałam się" jest skończony tak więc nie będę tu pisał o sobie.Ciszę się ,że macie ubaw.Tempus fugit a więc Alles Gute!

W takim razie liczenie nic nie pomoże. To tak zwana loteria, albo postawić na wnikliwą obserwację a nie na liczenie :) .
Panie Kolego "kiedyś próbowałem użyć" czy "wielokrotnie używałem ale pękały"?

Ewa, jesteś nieoceniona :D.
Zakupy - i nagle 7 godzin chodzenia nie sprawia ci żadnego problemu ;)
Gucia77

Agencja pracy: Pronobel

Postprzez Gucia77 » Pt, 23 paź 2015, 21:40

A co do rozmowy to zapraszam tu viewtopic.php?f=48&t=1344&p=7143&sid=db2c57f818682e12ba461fa416227228#p7143 :) tu jest o wszystkim i o niczym :)
Gucia77

Postprzez ewa » So, 24 paź 2015, 08:31

Gucia77 napisał(a):A co do rozmowy to zapraszam tu viewtopic.php?f=48&t=1344&p=7143&sid=db2c57f818682e12ba461fa416227228#p7143 :) tu jest o wszystkim i o niczym :)

Gucia ,,, a czemu się przenosimy jak tu jest też fajnie? :lol: :lol: :lol:
Nie chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o życiu intymnym naszego nowego kolegi? :mrgreen: Przecież opowiedział o sobie tak niewiele..., :mrgreen: Wiemy tylko, że zrezygnował 25 lat temu z używania prezerwatyw , ponieważ "dziadostwo" nie dało się użyć, ( a co z wujostwem?) :D że mu pękła przynajmniej 4 razy, ze żona ma nieregularne okresy, że jest ekspertem od spraw "dawaniaodrazu" i "późnegozaciążania ", że nie stosuje antykoncepcji z 21 wieku :)
Liczą tak sobie z żoną i liczą...i tak już 25 lat ... , tak sobie wyobrażam ,,,dwoje ludzi w łóżku z kalkulatorem i kalendarzem... :)
i zastanawiam się dlaczego nasz kolega chce pracować w opiece? może powinni otworzyć z żoną jakieś biuro rachunkowe ? :mrgreen:
i co robią jak im wychodzą ułamki ? albo 2 miejsca po przecinku? :D

ale widzę Gucia, że Ty jakoś nie jesteś zainteresowana dalszą edukacją :lol: szkoda....
ewa

Postprzez Gucia77 » So, 24 paź 2015, 08:50

padłam :lol:
Gucia77

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pokój zwierzeń