zakochałam się

Jasne i ciemne strony bycia Opiekunką. Tutaj możesz opisać swoje małe i duże problemy i sukcesy.

Re: zakochałam się

Postprzez igaska74 » So, 31 paź 2015, 19:27

Ewa, widzę że masz ekonomiczny mózg. Hahaha. Ja nawet o tych alimentach nie pomyślałam :D .
igaska74

Agencja pracy: Hilfeneo

Postprzez ewa » Wt, 3 lis 2015, 16:35

No wiesz.....dziecko ma dwoje rodziców.... i dobrze jak przynajmniej jedno z nich ma kasę :mrgreen:
ewa

Postprzez Gucia77 » Wt, 3 lis 2015, 19:57

...gorzej jak Pan Tatuś nie będzie się nawet przyznawał do dziecka i dojdzie walka o alimenty itp.
Zakupy - i nagle 7 godzin chodzenia nie sprawia ci żadnego problemu ;)
Gucia77

Agencja pracy: Pronobel

Postprzez Anisia » Śr, 4 lis 2015, 11:28

Tatusiowie zazwyczaj przyznją się do swoich dzieci jak widzą że te maja lepiej niż oni sami (są usamodzielnieni ,maja jakie takie zaplecze finansowe i nie tylko) a im nie wyszło. I wówczas taki tatuś nagle odkopuje swoja córkę lub syna w pamięci szuka wszędzie ,, jak pies Cywil" i zaczynaja się schody bo taki syn czy córka ma gdzieś wtedy swojego tatusia a tatuś robi z tego wielka aferę (sprawy sądowe itp itd -a ile sobie zasług wówczas przypisuje hehhe :D ) że to niby kupił lizaka za 50groszy 25 lat temu jak mały miał roj i przypadkiem wlazł na niego w sklepie :P
Anisia

Postprzez Gucia77 » Śr, 4 lis 2015, 11:54

Anisia napisał(a):Tatusiowie zazwyczaj przyznją się do swoich dzieci jak widzą że te maja lepiej niż oni sami (są usamodzielnieni ,maja jakie takie zaplecze finansowe i nie tylko) a im nie wyszło. I wówczas taki tatuś nagle odkopuje swoja córkę lub syna w pamięci szuka wszędzie ,, jak pies Cywil" i zaczynaja się schody bo taki syn czy córka ma gdzieś wtedy swojego tatusia a tatuś robi z tego wielka aferę (sprawy sądowe itp itd -a ile sobie zasług wówczas przypisuje hehhe :D ) że to niby kupił lizaka za 50groszy 25 lat temu jak mały miał roj i przypadkiem wlazł na niego w sklepie :P

Skąd ja to znam Kochana... miałam 17 lat jak urodziłam syna i gdyby nie pomoc rodziców to nie wiem co ja bym zrobiła...
Zakupy - i nagle 7 godzin chodzenia nie sprawia ci żadnego problemu ;)
Gucia77

Agencja pracy: Pronobel

Postprzez bruno » So, 11 cze 2016, 12:14

no 17 to nie jest za dużo, ja bym się zastanawiał nawet w wieku 24-25 lat czy jestem gotowy.
http://kwiaciarniaalternatywna.pl
bruno

Poprzednia strona

Powrót do Pokój zwierzeń