zakochałam się

Jasne i ciemne strony bycia Opiekunką. Tutaj możesz opisać swoje małe i duże problemy i sukcesy.

Re: zakochałam się

Postprzez aleksa.77 » Wt, 7 kwi 2015, 16:47

Szkoda, że historia nie ma zakończenia. Ciekawe czy autorce tematu w końcu udało się z synem podopiecznego, czy zmieniła ofertę :) . W każdym razie powodzenia!
aleksa.77

Postprzez Wanda » Śr, 8 kwi 2015, 08:56

Właąśnie przeczytałam temat i chciałam napisać to co Ty aleksa, szkoda, że nie wiadomo co było dalej! Bo historia jak z filmu troche ;)
Wanda

Postprzez maria » Cz, 9 kwi 2015, 15:31

eh... sama chciałabym się zakochac, nawet w synu podopiecznego, czemu nie. ale niektórym nie jest to dane.
maria

Postprzez nemo09 » Śr, 21 paź 2015, 21:56

Czytałem z zaciekawieniem,szkoda ze nie ma końca,może to głupie ale pomyślałem o ciąży,miłość miłością ale żeby tak od razu dać d...y!!!!!!!!!!!!!!!!!
nemo09

Postprzez Gucia77 » Cz, 22 paź 2015, 09:51

nemo09 napisał(a):Czytałem z zaciekawieniem,szkoda ze nie ma końca,może to głupie ale pomyślałem o ciąży,miłość miłością ale żeby tak od razu dać d...y!!!!!!!!!!!!!!!!!

A może to nie było od razu. Nie wiadomo ile autorka spędziła miesięcy na Szteli :) . Szkoda, że nie wróciła, żeby napisać jak się skończyła jej historia.
Zakupy - i nagle 7 godzin chodzenia nie sprawia ci żadnego problemu ;)
Gucia77

Agencja pracy: Pronobel

Postprzez ewa » Cz, 22 paź 2015, 11:31

nemo09 napisał(a):Czytałem z zaciekawieniem,szkoda ze nie ma końca,może to głupie ale pomyślałem o ciąży,miłość miłością ale żeby tak od razu dać d...y!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przepraszam, ale gdzie tam jest napisane o ciąży? Czyżby mi się od mojej pdp coś na oczy rzuciło ? :)
I tak naprawdę u dorosłych ludzi ja nie widzę różnicy czy pójdą do łożka po tygodniu, miesiącu roku czy po jednym dniu ...to sprawa tylko tych ludzi ... i u dojrzałych emocjonalnie ludzi to się nazywa seks a nie dawanie d....y.
ewa

Postprzez kotulka » Cz, 22 paź 2015, 13:36

ewa napisał(a):

Przepraszam, ale gdzie tam jest napisane o ciąży? Czyżby mi się od mojej pdp coś na oczy rzuciło ? :)
I tak naprawdę u dorosłych ludzi ja nie widzę różnicy czy pójdą do łożka po tygodniu, miesiącu roku czy po jednym dniu ...to sprawa tylko tych ludzi ... i u dojrzałych emocjonalnie ludzi to się nazywa seks a nie dawanie d....y.

Dokładnie tak. Zresztą każdy może mieć potrzeby ;)
kotulka

Postprzez nemo09 » Cz, 22 paź 2015, 16:37

witam kol po fachu,o ciąży tam faktycznie nie było,to moja mysl,jak kobieta śpi z chłopem to zawsze jest taka możliwość,historia zna przypadki,że w b.póznym wieku zachodziły kobiety w ciąże,a antykoncepcja także zawodzi,zdarza sie że też ciąża(p....wy pękają -to wiem z własnego doświadczenia),rozgraniczyłbym miłość od sexu,choć wg mnie ten Her po prostu ją wykorzystał-szkoda-byla to milość jednostronna-i dziewczyny nie dawajcie tak od razu ,bo pozniej mocno cierpicie,jeżeli nie ma milości to co innego.pozdrawiam i życzę pięknej miłości (nieegoistycznej)
nemo09

Postprzez kotulka » Cz, 22 paź 2015, 18:56

No musiałaby mieć w takim wypadku strasznego pecha. Miejmy nadzieję, że jednak pecha nie miała i jakoś dobrze skończyła się ta historia.
kotulka

Postprzez ewa » Cz, 22 paź 2015, 19:56

nemo09 napisał(a):witam kol po fachu,o ciąży tam faktycznie nie było,to moja mysl,jak kobieta śpi z chłopem to zawsze jest taka możliwość,historia zna przypadki,że w b.póznym wieku zachodziły kobiety w ciąże,a antykoncepcja także zawodzi,zdarza sie że też ciąża(p....wy pękają -to wiem z własnego doświadczenia),rozgraniczyłbym miłość od sexu,choć wg mnie ten Her po prostu ją wykorzystał-szkoda-byla to milość jednostronna-i dziewczyny nie dawajcie tak od razu ,bo pozniej mocno cierpicie,jeżeli nie ma milości to co innego.pozdrawiam i życzę pięknej miłości (nieegoistycznej)

Bardzo dziękuję za Twoje rady, wezmę je sobie do serca. Całe życie dawałam od razu, teraz postaram się trochę poczekać, przynajmniej żeby najpierw chociaż powiedział jak ma na imię :lol: albo jeszcze lepiej ! będę twarda, musi oprócz wiadomej rzeczy coś jeszcze postawić! Przynajmniej frytki i colę :lol: ( no ok , wystarczą frytki na początek)
Jesteś rozbrajający :mrgreen: domyślam się ile razy Ci pękła prezerwatywa :lol:
ewa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pokój zwierzeń