Agresywna podopieczna

Jasne i ciemne strony bycia Opiekunką. Tutaj możesz opisać swoje małe i duże problemy i sukcesy.

Agresywna podopieczna

Postprzez przerażona » Wt, 29 lip 2014, 11:39

Jestem na ofercie niedaleko Hamburga. Jak wyjeżdżałam agencja nic nie wspomniała o tym, że podopieczna jest agresywna. Codziennie rano przed podaniem jej lekarstw dostaję cięgi. Co mam zrobić? Powiedzieć o tym koordynatorce? Porozmawiać z rodziną? Uciekać stamtąd? Czy ktoś mi uwierzy?
przerażona

Re: Agresywna podopieczna

Postprzez Henia » Śr, 30 lip 2014, 10:58

Powiedziałabym o tym koordynacji. Jak nie zareagują to rodzinie. A jak i u nich nie będzie odzewu...jak nie chcesz zjeżdżać do Polski to musiałabyś poradzić sobie z babcią w inny sposób, może przytrzymać jakoś w trakcie podawania lekarstw? Albo ukryć lekarstwa w jedzeniu?
Henia

Postprzez 3bozena » Wt, 5 sie 2014, 07:55

Musisz powiedzieć! Nikt nie ma prawa zachowywać się agresywnie wobec nas!
3bozena

Postprzez eve55 » Wt, 5 sie 2014, 08:21

Współczucia. Strasznie poniżające zachowanie. Zadzwoń do agencji. Powinni o tym wiedzieć.
eve55

Postprzez bronia » Wt, 5 sie 2014, 11:52

przerażona napisał(a):Jestem na ofercie niedaleko Hamburga. Jak wyjeżdżałam agencja nic nie wspomniała o tym, że podopieczna jest agresywna. Codziennie rano przed podaniem jej lekarstw dostaję cięgi. Co mam zrobić? Powiedzieć o tym koordynatorce? Porozmawiać z rodziną? Uciekać stamtąd? Czy ktoś mi uwierzy?

Koniecznie powiadom firme! muszą interweniowac... godzac sie na prace w opiece nie godzisz sie na przemoc wobec Ciebie! jelsi nic sie nie poprawi niech znajda Ci inną oferte...
bronia

Postprzez Elza » Wt, 5 sie 2014, 14:54

Brak słów...
Elza

Postprzez onna » Cz, 7 sie 2014, 16:01

też miałam kiedyś do czynienia z agresywna podopieczną. Jak zgłosiłam do agencji, koordynatorka powiedziałam, że to nie pierwsza skarga na ta podopieczną mimo tego nic w tej kwestii nie robili i nie przestrzegli, że jest taka sytuacja. Zmieniłam agencję. Nie będe pracować z oszustami :?
onna

Postprzez ibiza » Pt, 8 sie 2014, 15:50

Przerażon daj znac jak skonczyła sie Twoja histopria? co z tym ostatecznie zrobilas? Przestrzez inne opiekunki przed takimi sytuacjami! Kobiety nie dajcie sie bic i wykorzystwyac... bez przesady!
ibiza

Postprzez przerażona » Pn, 11 sie 2014, 15:58

napisałam już w innym poście, że wróciłam do Polski. Macie racje, nie można dać się poniżać! Nigdy więcej nie pozwolę uderzyć się przez podopieczną! Co to ma znaczyć? Ja jej pomagam a ona tak mi się odwdzięcza? Zmieniłam agencję pracy. Życzcie mi szczęścia.
przerażona

Postprzez zofka » Wt, 12 sie 2014, 11:27

przerażona napisał(a):napisałam już w innym poście, że wróciłam do Polski. Macie racje, nie można dać się poniżać! Nigdy więcej nie pozwolę uderzyć się przez podopieczną! Co to ma znaczyć? Ja jej pomagam a ona tak mi się odwdzięcza? Zmieniłam agencję pracy. Życzcie mi szczęścia.

Wydaje mi się, że to najmądrzejsza decyzja!
zofka

Następna strona

Powrót do Pokój zwierzeń