Agresywna podopieczna

Jasne i ciemne strony bycia Opiekunką. Tutaj możesz opisać swoje małe i duże problemy i sukcesy.

Re: Agresywna podopieczna

Postprzez pętla » Śr, 8 kwi 2015, 14:22

Wella ładnie, niech ona lepiej u siebie zakręci kaloryfer! Co za sknerstwo! Lepiej też zgłoś że chcesz do innej rodziny i opisz dokładnie jaka jest ta pdp żeby wiedzieli że masz tam źle. Jak ja nie lubię takich centusiów.
pętla

Postprzez kotulka » Śr, 8 kwi 2015, 22:34

Naruszenie prywatności. Okropieństwo. Na szczęście nie spotkałam się z takim zachowaniem w pracy. Ciekawe jakby babcia się czuła jakbyś ty grzebała w jej prywatnych rzeczach :o
kotulka

Postprzez irena » Cz, 9 kwi 2015, 10:47

wella napisał(a):Witam!! Jestem tutaj nowa i czytam wasze wpisy i muszę się dołaczyć do tego wszystkiego,,moja PDP to też agresor jak widzę,,,2 miesiące ok! może ja nie chciałam tego zauważac,bo wiem ,że starsi ludzie mają fochy i foszki takie ,że lepiej zejsc z drogi ,mam bardzo duzo cierpliwosci,ale wczoraj to już moja PDP przesadziła,nie dośc ,że kontroluje cały moj pokój i grzebie mi po szafkach , to jeszcze krzyczy ,że mam kaloryfery za gorące i ile to kosztuje itd, oj,było tego za wiele,,,łzy stanęły mi w oczach -myślę sobie co się stało,czy to humorki? ale musze jeszcze z 2 tyg, wytrzymac -taka babka psychicznie może wykonczyc -a wydawało by się ,że taka fajna babcia-po 2 miesiącach szydło wyszło z worka,,,

wella współczucia! ttalny brak szacunku z jej strony do osoby, która jej codziennie pomaga. Ja nie mówie ze babcie mają nas całowac po stopach, ale docenienie naszej pracy to jest normalna rzecz. Będziesz z babcią walczyć? Czy zostawiasz sprawe i już tam po prostu nie wrócisz?
irena

Postprzez siostra » Cz, 9 lip 2015, 17:55

Jak ma się tak agresywną starszą osobę to najlepiej jak śpi sobie po cichu uśmiercić za pomoc poduszki i nie będzie już jęczeć do was panie a nawet pozbędzie się kłopotu i po sprawie.
siostra

Postprzez wtf » Cz, 9 lip 2015, 19:29

siostra napisał(a):Jak ma się tak agresywną starszą osobę to najlepiej jak śpi sobie po cichu uśmiercić za pomoc poduszki i nie będzie już jęczeć do was panie a nawet pozbędzie się kłopotu i po sprawie.

???????????
wtf

Postprzez igaska74 » Cz, 9 lip 2015, 21:50

siostra napisał(a):Jak ma się tak agresywną starszą osobę to najlepiej jak śpi sobie po cichu uśmiercić za pomoc poduszki i nie będzie już jęczeć do was panie a nawet pozbędzie się kłopotu i po sprawie.

?? w takim razie jedynie życzyć ci tego jak będziesz starszą osobą. No nie rozumiem takich ludzi co piszą, mówią, myślą o takich rzeczach :o :o :o :o :o
igaska74

Agencja pracy: Hilfeneo

Postprzez kotulka » Cz, 9 lip 2015, 22:11

Nie mogę takich rzeczy czytać. Jeszcze powiedz, że jesteś opiekunką osób starszych...
kotulka

Postprzez Jestem na nie » Wt, 14 lip 2015, 20:54

Masz dzieci?może myślą podobnie?nie boisz się spać?oby jak najmniej takich tutaj..
Jestem na nie

Postprzez Kalia » Śr, 15 lip 2015, 17:11

cos ty za jedna???? :o :o :o :o
Kalia

Postprzez AgataM » Pn, 14 wrz 2015, 08:14

Kilka słów na temat stresu w pracy opiekunki... Warto przeczytać - [link usunięty ze względu na reklamowy charakter - Admin]
AgataM

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pokój zwierzeń