Zakupowe szaleństwo

Życie w Niemczech – zwyczaje, święta, praktyczne informacje.

Re: Zakupowe szaleństwo

Postprzez Jadzik » Pn, 11 maja 2015, 14:18

ewak napisał(a):Witajcie :D Wiece co wczoraj zrobiłam... poszłam przy okazji zakupów spożywczych w centrum do Esprit i zostawiłam tam 150€.... mężowi to się chyba nawet nie przyznam. Kupiłam śluiczny łososiowy sweterek, dwie bluzeczki i okulary... Teraz się zastanawiam, czy tego z powrotem nie oddać, ale chyba za bardzo mi się podobaja... pocieszcie mnie i powiedzcie, co wy ostatnio sobie kupiłyście :D

Wow...ewak to muszę przyznac, że zaszalałaś. Ja nigdy nie wydałam aż tylu, bo 600 zł na siebie za jednym razem :o Ja ostatnio poszłam do drogerii i kupiłam sobie 5 lakierów do paznokci, bo były po 1 €... okazja. Maluję paznokcie raz na miesiąc, ale spodobały mi się kolory :P
Jadzik

Postprzez Gucia77 » Pn, 25 maja 2015, 22:31

Lakierów dawno już żadnych nie kupowałam. Chyba czas wybrać się na zakupy. Dawno nie wydawałam pieniędzy i mam chandrę :D
Zakupy - i nagle 7 godzin chodzenia nie sprawia ci żadnego problemu ;)
Gucia77

Agencja pracy: Pronobel

Postprzez Zofi » Śr, 27 maja 2015, 20:09

Dawno nie byłam na zakupach z prawdziwego zdarzenia. Takich co nie muszę liczyć się z groszem. Mam nadzieję, że na urlopie to sobie odbiję, bo na tym urlopie będę miała trochę pieniędzy na plus. W końcu!
Zofi

Poprzednia strona

Powrót do Codzienne życie w Niemczech