Zakupowe szaleństwo

Życie w Niemczech – zwyczaje, święta, praktyczne informacje.

Zakupowe szaleństwo

Postprzez ewak » Pt, 24 kwi 2015, 09:45

Witajcie :D Wiece co wczoraj zrobiłam... poszłam przy okazji zakupów spożywczych w centrum do Esprit i zostawiłam tam 150€.... mężowi to się chyba nawet nie przyznam. Kupiłam śluiczny łososiowy sweterek, dwie bluzeczki i okulary... Teraz się zastanawiam, czy tego z powrotem nie oddać, ale chyba za bardzo mi się podobaja... pocieszcie mnie i powiedzcie, co wy ostatnio sobie kupiłyście :D
ewak

Re: Zakupowe szaleństwo

Postprzez goska » Pt, 24 kwi 2015, 11:39

Ewak nic nie bój, raz na jakiś czas można sobie pozwolić. Choć ja - nie chcę Cię dołować :D - ale wychodzę z założenia, że wolę kupić sobie w Polsce markowe ciuchy bo jednak wyjdzie taniej :)
goska

Postprzez chora » Pt, 24 kwi 2015, 15:32

No no no :D ładnie, ciekawe jak wyglądają Twoje łupy ;) Ja choruję na bluzkę lub sukienkę w kolorze butelkowej, soczystej zieleni, ale nigdzie nie mogę takiej znalexc..
chora

Postprzez aleksa.77 » Pn, 27 kwi 2015, 08:54

O nie widziałam tematu i pisałam w codziennych pogaduszkach :D. Ja miałam wolną sobotę i straciłam w Primarku w Bremen 160 euro :o . Kupiłam sobie kilka bluzek, spodnie, sukienkę, portfel. Dla dzieci ubrania i poszło... Mężowi też kupiłam kilka koszulek, bo niestety spodnie musiałby mierzyć. Nie umiem kupić "na oko"
aleksa.77

Postprzez Gucia77 » Pn, 27 kwi 2015, 09:08

aleksa.77 napisał(a):O nie widziałam tematu i pisałam w codziennych pogaduszkach :D. Ja miałam wolną sobotę i straciłam w Primarku w Bremen 160 euro :o . Kupiłam sobie kilka bluzek, spodnie, sukienkę, portfel. Dla dzieci ubrania i poszło... Mężowi też kupiłam kilka koszulek, bo niestety spodnie musiałby mierzyć. Nie umiem kupić "na oko"

Primark uwielbiam! Jeździłam kiedyś do koleżanki do Londynu jak odłożyłam trochę pieniędzy. Aleksa pokaż jaką sobie sukienkę kupiłaś.
Zakupy - i nagle 7 godzin chodzenia nie sprawia ci żadnego problemu ;)
Gucia77

Agencja pracy: Pronobel

Postprzez aleksa.77 » Pn, 27 kwi 2015, 09:10

To ja w Anglii nie byłam, ale koleżanka kupowała mi ubrania dla dzieci z Primarka. Już biegnę zrobić zdjęcie :)

Proszę o to ona :)

Obrazek
aleksa.77

Postprzez Gucia77 » Pn, 27 kwi 2015, 09:15

Wow cudo! Ja nawet nie wiedziałam, że w Niemczech jest Primark :o . Zaraz muszę sprawdzić czy jest niedaleko mnie to może za niedługo odwiedzę. Obawiam się, że większa część wypłaty pójdzie w niepamięć.

Niestety najbliższy Primark też mam w Bremen, a to jakieś 2h drogi :(
Zakupy - i nagle 7 godzin chodzenia nie sprawia ci żadnego problemu ;)
Gucia77

Agencja pracy: Pronobel

Postprzez Wanda » Pn, 27 kwi 2015, 11:27

Aleksa sukienka prześliczna, ciekawe jak układa się na tobie, na lato będzie w sam raz! ;)
Wanda

Postprzez aleksa.77 » Pn, 27 kwi 2015, 15:45

Wanda :D że tak nieskromnie powiem - lepiej niż na wieszaku ;)
aleksa.77

Postprzez karolina » Śr, 29 kwi 2015, 09:43

Dziewczyny ja się tam nie przejmuje - ile wydam na zakupy tyle wydam. Też chce coś mieć z tego życia, a że zakupy bardzo lubię, to raz w miesiącu coś sobie zawsze kupię. Nie ma co sobie żałować! Dzisiaj jestesmy na tym świecie - jutro nas nie ma, trzeba korzystać :)
karolina

Następna strona

Powrót do Codzienne życie w Niemczech