Nasi podopieczni - typowi Niemcy?

Życie w Niemczech – zwyczaje, święta, praktyczne informacje.

Re: Nasi podopieczni - typowi Niemcy?

Postprzez wella » Cz, 2 kwi 2015, 11:12

Moja podopieczna to typowa niemra,,,sknera jakich mało,ostatnio porwane cienkie podkolanówki kazała sobie ubrac a w szafkach ma nowe ,jakby mogła to by nie prała nawet swoich majtek bo po co-dla niej są czyste-za dużo proszku idzie na pranie,chleb je już z pleśnią i nie daj boże wyrzucić go, jak patrzę na to wszystko to nie mogę uwierzyć-ale jej dom i jej rządy -ja robię swoje i po swojemu,,,
wella

Postprzez goska » Cz, 2 kwi 2015, 11:32

wella napisał(a):Moja podopieczna to typowa niemra,,,sknera jakich mało,ostatnio porwane cienkie podkolanówki kazała sobie ubrac a w szafkach ma nowe ,jakby mogła to by nie prała nawet swoich majtek bo po co-dla niej są czyste-za dużo proszku idzie na pranie,chleb je już z pleśnią i nie daj boże wyrzucić go, jak patrzę na to wszystko to nie mogę uwierzyć-ale jej dom i jej rządy -ja robię swoje i po swojemu,,,

chleb z pleśnią? :shock: :shock: wszystko wszystkim, ale żeby ryzykować zdrowiem to jeszcze czegoś takiego nie widziałam.
goska

Postprzez maniana » Cz, 2 kwi 2015, 11:45

wella Twoja podopieczna to jakaś brudaska chyba! najchętniej by nie prała? masz tam ciężko z nią podejrzewam...
maniana

Postprzez wella » Cz, 2 kwi 2015, 12:36

a kąpała się raz przez 2 miesiące,,,ale uważa się za czysciochę !!! a porządkowa strasznie-dziwny typ człowieka -bardzo dziwny!!!
wella

Postprzez Giulietta » Śr, 27 maja 2015, 07:28

Starsi ludzi maja trochę inne przyzwyczajenia..Mój Tato np. uważa, że moje córki za często się kąpią - i dlatego tak czesto chorują. Mieszkaja z Mamą w 3 pokojowym mieszkaniu i opłaty mają tak niskie, że nawet ostatnio za energetyki przyszedl ktos ich skontrolowac.. a to są Polacy. nie wierze w stereotypy. Polak złodziej - no przykre.a tak rzeczywiście czasem czuje się traktowana :(
Giulietta

Poprzednia strona

Powrót do Codzienne życie w Niemczech