huczne urodziny

Życie w Niemczech – zwyczaje, święta, praktyczne informacje.

huczne urodziny

Postprzez antyimprezowa » Wt, 29 lip 2014, 15:04

Moja podopieczna kończy za tydzień 80 lat. Rodzina planuje huczną imprezę. Ja nie lubię imprez. Męczą mnie. Niestety muszę tam być. Jak to przeżyć? Ratujcie!
antyimprezowa

Re: huczne urodziny

Postprzez złota rada » Śr, 30 lip 2014, 07:48

Walnij sobie 2 sety na początek i przeżyjesz jakos :P
złota rada

Postprzez begonia » Śr, 30 lip 2014, 08:50

Ja też nie lubię hucznych imprez, ale widać wpisane to jest w warunki pracy. Jakoś musisz przeżyć. Zagryź zęby i idź.
"Młodość mu­si się wyszu­mieć, sta­rość - wygderać. " ;)
begonia

Postprzez irka » Pn, 4 sie 2014, 09:14

ciekawa jestem jak antyimprezowa przeżyła urodziny. Powiem Wam, że sama miałam zawsze z tym problem, żeby dobrze czuć się w towarzystwie masy obcych ludzi. No ale na szczęście imprezy nie trwały długo, bo babcie musiały odpoczywać :) .
irka

Postprzez Grażyna » Pn, 4 sie 2014, 14:02

A ja zawsze lubilam urodziny - zazwyczaj odzina sie zajmowala przygotowaniami/albo byl katering, a ja moglam odpoczac, najesc sie i pobyc z innymi (niz podopieczna/y ludzmi).
Grażyna

Postprzez lidka » Pn, 4 sie 2014, 15:11

Pamiętam jak pierwszy raz gościłam na urodzinach podopiecznej. Każdy do mnie zagadywał a ja stałam jak słup soli, bo rozumiałam piąte przez dziesiąte. Tylko słałam do wszystkich uśmiechy. Ogólnie kolejne imprezy były całkiem fajne. Dużo jedzenia i śmiechu :) .
lidka

Postprzez łobuziara » Wt, 5 sie 2014, 15:09

Wspolczucia... oczym gadac z obcymi ludzmi... nie lubie takich spotkan. Tylko w swoim, dobrze dobranym towarzystwie.
łobuziara

Postprzez kukułka » Śr, 6 sie 2014, 13:44

antyimprezowa napisał(a):Moja podopieczna kończy za tydzień 80 lat. Rodzina planuje huczną imprezę. Ja nie lubię imprez. Męczą mnie. Niestety muszę tam być. Jak to przeżyć? Ratujcie!

Antyimprezowa i jak? przeżylas te 80tke? ;)
kukułka

Postprzez zofka » Śr, 6 sie 2014, 15:06

a ja lubię imprezki rodzinne u podopiecznych. Zawsze to usiądziesz z kimś innym niż dziadek/babcia, pogadasz, pośmiejesz się, zjesz coś niewłasnoręcznej roboty :D .
zofka

Postprzez wcale nie tak fajnie » Śr, 3 wrz 2014, 15:12

zofka napisał(a):a ja lubię imprezki rodzinne u podopiecznych. Zawsze to usiądziesz z kimś innym niż dziadek/babcia, pogadasz, pośmiejesz się, zjesz coś niewłasnoręcznej roboty :D .

Zalezy... jak sa huczne urodziny i jest sie wciagnietym w roganizazcje i trzeba gotowac, myc, sprzatac po gosciach to wteyd takie imprezki wcale nie sa takie fajne.
wcale nie tak fajnie

Następna strona

Powrót do Codzienne życie w Niemczech