huczne urodziny

Życie w Niemczech – zwyczaje, święta, praktyczne informacje.

Re: huczne urodziny

Postprzez Andzia » Wt, 9 wrz 2014, 12:55

wcale nie tak fajnie napisał(a):
zofka napisał(a):a ja lubię imprezki rodzinne u podopiecznych. Zawsze to usiądziesz z kimś innym niż dziadek/babcia, pogadasz, pośmiejesz się, zjesz coś niewłasnoręcznej roboty :D .

Zalezy... jak sa huczne urodziny i jest sie wciagnietym w roganizazcje i trzeba gotowac, myc, sprzatac po gosciach to wteyd takie imprezki wcale nie sa takie fajne.

Bo to trzeba umiec, ze tak powiem sie ustawic :D
Andzia

Postprzez fiona » Śr, 24 wrz 2014, 09:16

Ja za tego typu wydarzenia, jesli pomagałam, sprzątałam itd, dostawałam od jednej rodziny zawsze cos dodatko, najczęściej 50 euro. Taka kasa piechotą nie chodzi, więc nawet sie cieszyłam na tego typu okazje. A rodzinka lubila sie bawic i obchodzila wszystko co sie dalo.
fiona

Postprzez sylwia1 » Śr, 11 lut 2015, 17:03

Moja podopieczna właśnie wczoraj obchodziła 80-te urodziny. śmiechu było co nie miara ha ha
sylwia1

Postprzez impreziara » Cz, 28 maja 2015, 14:33

Lubie takie spędy - aaż miło patrzeć jak moja Podopieczna cieszy sie na widok swoich dzieci wnucząt a i prawnucząt. jestem okropnie ckliwa i zżyłam sie z moją Babcią i również mnie cieszą takie ich wizyty :D
impreziara

Postprzez Janka » Pn, 1 cze 2015, 09:29

też lubie. Aż mi w takich chwilach mojej familii brakuje. zwłaszcza tych moich małych wnusiąt.
Janka

Postprzez Krak » Wt, 2 cze 2015, 22:31

Byłem raz na takich urodzinach. Najgorsze jest to, że proponowali mi alkohol i mówili, że to "tylko" piwo, ale ja w pracy nie piję i trzymalem się swojego zdania. Poza tym było całkiem w porządku. Dobre jedzenie :) .
Krak

Postprzez wiercipięta » Śr, 3 cze 2015, 11:27

Krak napisał(a):Byłem raz na takich urodzinach. Najgorsze jest to, że proponowali mi alkohol i mówili, że to "tylko" piwo, ale ja w pracy nie piję i trzymalem się swojego zdania. Poza tym było całkiem w porządku. Dobre jedzenie :) .

Myślisz, ze nas w ten sposób sprawdzają? na urodzinach w Polsce alkohol leje się strumieniami. a tam mimo wszystko bez względu na relacje jesteśmy w pracy. Juz kilka razy miałam ochote się złamać i spróbować.ale od razu wyobrażam sobie ta sytuacje jak moja podopueczna dzwoni do swojego syna czy agencji, że jestem upita. no straszne! lubie bardzo moją podopieczną ale czasem boje się jej pomysłów ;)
wiercipięta

Postprzez kotulka » Śr, 3 cze 2015, 23:40

Krak napisał(a):Byłem raz na takich urodzinach. Najgorsze jest to, że proponowali mi alkohol i mówili, że to "tylko" piwo, ale ja w pracy nie piję i trzymalem się swojego zdania. Poza tym było całkiem w porządku. Dobre jedzenie :) .

dobra metoda na sprawdzanie ;) . Ale może faktycznie byli uprzejmi?
wiercipięta napisał(a):

Myślisz, ze nas w ten sposób sprawdzają? na urodzinach w Polsce alkohol leje się strumieniami. a tam mimo wszystko bez względu na relacje jesteśmy w pracy. Juz kilka razy miałam ochote się złamać i spróbować.ale od razu wyobrażam sobie ta sytuacje jak moja podopueczna dzwoni do swojego syna czy agencji, że jestem upita. no straszne! lubie bardzo moją podopieczną ale czasem boje się jej pomysłów ;)

Haha, sytuacja doba na serial ;) . Ale fakt seniorzy mają czasem świetne pomysły :) .
kotulka

Postprzez danuśka58 » Pt, 19 cze 2015, 15:49

wiercipięta napisał(a):

Myślę, że na pewno nas w ten sposób sprawdzają. Może dostaną rabat za niższe usługi ;) ja mówię zawsze, że jestem niepijąca 8-) nie chce sobie popsuć opinii i przez to mniej zarabiać. Ale torta nie odmówię :D :D :D :D
danuśka58

Postprzez Jana » N, 21 cze 2015, 18:03

Ja lubię takie spędy rodzinne. Zawsze coś śmiesznego się dzieje. Moja podopieczna kiedyś tak dmuchała świeczki, że jej sztuczna szczęka wyleciała.
Jana

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Codzienne życie w Niemczech