huczne urodziny

Życie w Niemczech – zwyczaje, święta, praktyczne informacje.

Re: huczne urodziny

Postprzez kotulka » Pn, 22 cze 2015, 21:46

O matko! Haha, co za historia Jana :D
kotulka

Re: huczne urodziny

Postprzez Krak » Wt, 23 cze 2015, 22:42

wiercipięta napisał(a):
Krak napisał(a):Byłem raz na takich urodzinach. Najgorsze jest to, że proponowali mi alkohol i mówili, że to "tylko" piwo, ale ja w pracy nie piję i trzymalem się swojego zdania. Poza tym było całkiem w porządku. Dobre jedzenie :) .

Myślisz, ze nas w ten sposób sprawdzają? na urodzinach w Polsce alkohol leje się strumieniami. a tam mimo wszystko bez względu na relacje jesteśmy w pracy. Juz kilka razy miałam ochote się złamać i spróbować.ale od razu wyobrażam sobie ta sytuacje jak moja podopueczna dzwoni do swojego syna czy agencji, że jestem upita. no straszne! lubie bardzo moją podopieczną ale czasem boje się jej pomysłów ;)

Może nie byłoby tak źle? :)

danuśka58 napisał(a):Myślę, że na pewno nas w ten sposób sprawdzają. Może dostaną rabat za niższe usługi ;) ja mówię zawsze, że jestem niepijąca 8-) nie chce sobie popsuć opinii i przez to mniej zarabiać. Ale torta nie odmówię :D :D :D :D
Wiesz, jakąś metodę muszą mieć. Ja na urodzinach nie pogardzę stekiem z grilla. Takim wołowym średnio wysmażonym. Aż mi teraz burczy w brzuchu.

Jana, a później cała rodzina szukała szczęki pod stołem? Hahaha :) .
Krak

Poprzednia strona

Powrót do Codzienne życie w Niemczech