Zaręczyny

Dyskusje na tematy nie związane z opieką.

Re: Zaręczyny

Postprzez 3bozena » Cz, 14 maja 2015, 15:49

Takie kobiety NIE SĄ KOBIETAMI. to potwory...
3bozena

Postprzez DorotaM » Śr, 20 maja 2015, 21:18

No i temat zaręczynowy ucichł a ślub nie pojawia się w bliższych planach. Mam nadzieję, że decyzja o weselu nie zostanie podjęta pochopnie, bo fajny chłopak z tego Dariusza.
DorotaM

Postprzez Kalia » Śr, 15 lip 2015, 18:08

przeżyłam szok!Moja córcia mieszka za granicą..dopasowała się do mojego urlopu i przyjechala do mnie na tydzień ze swoim chłopakiem..w niedziele oświadczyli, że chcą się pobrać :o w poniedziałek podali datę..dzis jest czwartek i mają salę, menu, orkiestrę, fotografa po prostu mają wszystko!!! wesele zroganizowanę w 3 dni! zdziwienie nie schodzi mi twarzy..a wspomniałam że moja córcia już jest całkowicie ubrana na tę imprezę? suknia, welon, buty, dodatki, bizuteria, bielizna (!!!). wesele za pół roku..wracaja teraz do siebie i przyjadą tu na tydzień przed weselem... :o :o :o :o :o :o :o :o :o :shock:
Kalia

Postprzez Gucia77 » Pt, 17 lip 2015, 22:06

Wow, szybka córa :) . Aż dziwne, że znaleźli tak szybko wszystko :) . Może już wcześniej zamawiali internetowo?
Zakupy - i nagle 7 godzin chodzenia nie sprawia ci żadnego problemu ;)
Gucia77

Agencja pracy: Pronobel

Postprzez kotulka » Pn, 20 lip 2015, 14:27

Kalia napisał(a):przeżyłam szok!Moja córcia mieszka za granicą..dopasowała się do mojego urlopu i przyjechala do mnie na tydzień ze swoim chłopakiem..w niedziele oświadczyli, że chcą się pobrać :o w poniedziałek podali datę..dzis jest czwartek i mają salę, menu, orkiestrę, fotografa po prostu mają wszystko!!! wesele zroganizowanę w 3 dni! zdziwienie nie schodzi mi twarzy..a wspomniałam że moja córcia już jest całkowicie ubrana na tę imprezę? suknia, welon, buty, dodatki, bizuteria, bielizna (!!!). wesele za pół roku..wracaja teraz do siebie i przyjadą tu na tydzień przed weselem... :o :o :o :o :o :o :o :o :o :shock:

No mi też padłaby szczęka jakby mi córka tak namieszała ;) . A chociaż długo jest z tym chłopakiem, czy tak samo szybko wszystko "załatwione"? W tydzień? :D
kotulka

Postprzez barborka » Pn, 20 lip 2015, 22:05

Kalia napisał(a):przeżyłam szok!Moja córcia mieszka za granicą..dopasowała się do mojego urlopu i przyjechala do mnie na tydzień ze swoim chłopakiem..w niedziele oświadczyli, że chcą się pobrać :o w poniedziałek podali datę..dzis jest czwartek i mają salę, menu, orkiestrę, fotografa po prostu mają wszystko!!! wesele zroganizowanę w 3 dni! zdziwienie nie schodzi mi twarzy..a wspomniałam że moja córcia już jest całkowicie ubrana na tę imprezę? suknia, welon, buty, dodatki, bizuteria, bielizna (!!!). wesele za pół roku..wracaja teraz do siebie i przyjadą tu na tydzień przed weselem... :o :o :o :o :o :o :o :o :o :shock:

Też przeżyłabym szok jakby mi córka w takim czasie oznajmiła takie kroki życiowe. Oby chociaż z tym facetem była dłużej niż kilka tygodni/dni.
barborka

Postprzez aleksa.77 » Wt, 21 lip 2015, 23:52

Zaskoczyłaś mnie. To tak można wszystko załatwić? Podobno w tych czasach ślub trzeba planować z kilkuletnim wyprzedzeniem
aleksa.77

Poprzednia strona

Powrót do Sprawy rodzinne i osobiste