Zaręczyny

Dyskusje na tematy nie związane z opieką.

Re: Zaręczyny

Postprzez michaśka » Wt, 5 maja 2015, 09:10

Kobito ciesz się, że chłopak mysli poważnie o córce! A nie napisałas ile jej narzeczony ma lat?
michaśka

Postprzez Krysta » Wt, 5 maja 2015, 12:39

Rozumiem Cie. Mój syn pokazał mi kiedyś przez Skypa swoją dziewczynę i zażartował, że mamy się szykować na ślub. Potem chodziło mi to strasznie po głowie, to było jakiś rok temu i miał 23 lata wtedy. Także rozumiem Twoje obawy, ale z drugiej strony jak już powiedział, że tylko żartował, to było mi trochę żal. Bo dobrze jak młodzi sa stali w uczuciach i poważnie traktują swoje związki. Teraz ma już inną dziewczynę i nie poderzewam ich o ślub czy zaręczyny narazie.
Krysta

Postprzez DorotaM » Wt, 5 maja 2015, 22:55

Może za dużo panikuję...córka mówi, że jeszcze nie ustalają nic ze ślubem, że na razie TYLKO zaręczyny. Twierdzi, że na ślub i wesele muszą sami zarobić.

michaśka napisał(a):Kobito ciesz się, że chłopak mysli poważnie o córce! A nie napisałas ile jej narzeczony ma lat?

Narzeczony ma 24 lata.

Krysta, jeszcze ma czas do żeniaczki :)
DorotaM

Postprzez Krysta » Cz, 7 maja 2015, 09:07

DorotaM napisał(a):Może za dużo panikuję...córka mówi, że jeszcze nie ustalają nic ze ślubem, że na razie TYLKO zaręczyny. Twierdzi, że na ślub i wesele muszą sami zarobić.

michaśka napisał(a):Kobito ciesz się, że chłopak mysli poważnie o córce! A nie napisałas ile jej narzeczony ma lat?

Narzeczony ma 24 lata.

Krysta, jeszcze ma czas do żeniaczki :)

Nooo jeszcze jak mówia, że sami chcą na to zarobić to już w ogóle fajna postawa. Nic sie nie bój, jak widzisz, nie chca tego zrobić na hura tylko porządnie :)
Krysta

Postprzez DorotaM » Cz, 7 maja 2015, 23:12

Pewnie masz rację Krysta :) .
DorotaM

Postprzez michalina » Pn, 11 maja 2015, 09:47

Dorota i tak masz dobrze. Córka mojej koleżanki oznajmiła jej, że zareczyli się z chłopakiem jak miała 19 lat... ona w płacz, bo to przecież dziecko jeszcze nic o życiu nie wiem. Potem się okazało, że to jednocześnie wpadka była. Także Twoje dzieciaki i tak są odpowiedzialne ;)
michalina

Postprzez noc » Pn, 11 maja 2015, 13:39

michalina napisał(a):Dorota i tak masz dobrze. Córka mojej koleżanki oznajmiła jej, że zareczyli się z chłopakiem jak miała 19 lat... ona w płacz, bo to przecież dziecko jeszcze nic o życiu nie wiem. Potem się okazało, że to jednocześnie wpadka była. Także Twoje dzieciaki i tak są odpowiedzialne ;)

Najgorzej jak dzieci rodzą dzieci.... bo 19 lat to jeszcze nic przecież... no ale jak się już zdarzy, to wiadomo, trzeba przyjąć to co przyniósł los.
noc

Postprzez Gucia77 » Wt, 12 maja 2015, 22:29

noc napisał(a):
michalina napisał(a):Dorota i tak masz dobrze. Córka mojej koleżanki oznajmiła jej, że zareczyli się z chłopakiem jak miała 19 lat... ona w płacz, bo to przecież dziecko jeszcze nic o życiu nie wiem. Potem się okazało, że to jednocześnie wpadka była. Także Twoje dzieciaki i tak są odpowiedzialne ;)

Najgorzej jak dzieci rodzą dzieci.... bo 19 lat to jeszcze nic przecież... no ale jak się już zdarzy, to wiadomo, trzeba przyjąć to co przyniósł los.

Wiesz, uważam że czasem dzieci, które rodzą są bardziej dorosłe niż te starsze 30tki.
Zakupy - i nagle 7 godzin chodzenia nie sprawia ci żadnego problemu ;)
Gucia77

Agencja pracy: Pronobel

Postprzez noc » Śr, 13 maja 2015, 10:23

Gucia77 napisał(a):
noc napisał(a):

Wiesz, uważam że czasem dzieci, które rodzą są bardziej dorosłe niż te starsze 30tki.

Nie no pewnie bywa i tak... jak słyszę np paniusie, które mówia, że zaszły w ciąże ale nie mogły urodzić bo chciały jechać na wakacje i dlatego musiały usunąc to mi się nóż w kieszeni otwiera... a o takich przypadkach też się słyszy..
noc

Postprzez Gucia77 » Śr, 13 maja 2015, 21:58

noc, pozwól że nie skomentuję...
Zakupy - i nagle 7 godzin chodzenia nie sprawia ci żadnego problemu ;)
Gucia77

Agencja pracy: Pronobel

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy rodzinne i osobiste