Czy wybaczyłybyście zdradę męża?

Dyskusje na tematy nie związane z opieką.

Re: Czy wybaczyłybyście zdradę męża?

Postprzez Kozlowska » Śr, 10 cze 2015, 22:17

Gucia77 napisał(a):Nie wybaczyłabym zdrady. Na szczęście mężowi nie muszę nic wybaczać bo go nie mam ani nawet faceta nie mam. Uproszczone życie.

Kozlowska, to ci mąż zrobił niespodziankę. Nie zazdroszczę.

No jesteś z człowiekiem tyle lat a nie znasz go do końca...
Kozlowska

Postprzez igaska74 » Śr, 17 cze 2015, 21:44

Kozlowska, współczuję ale jak już raz tak zrobił to zrobiłby kolejny jakby widział, że mu wybaczyłaś.
igaska74

Agencja pracy: Hilfeneo

Postprzez Justyna » Wt, 23 cze 2015, 19:34

trudzia napisał(a):też taką miałam nadzieje; niestety mój synek okazał się niezłym ziólkiem :( natomiast nadal spotykam się z moją synową (mimo że juz nią nie jest) - bardzo ją lubię. tej obecnej nie znoszę. Synowa nie zatrzymywała mojego synka.

Przykre...

Kozlowska napisał(a):Nie, nie wybaczylabym i nie wybaczylam. Jak wyjezdzalam na oferty to maz zdradzil mnie z sasiadka. Wiec sie wzielam wyprowadzilam jak tylk sie o tym dowiedzialam od innej sasiadki. W tamtym roku rozwiedlismy sie za prozumieniem stron. Zstawilam mu wszystko. Dzieci na swoim wiec rozod t byla formalnosc.

Kozłowska silna z ciebie babka!
Justyna

Postprzez Kozlowska » Pt, 26 cze 2015, 21:59

igaska74 napisał(a):Kozlowska, współczuję ale jak już raz tak zrobił to zrobiłby kolejny jakby widział, że mu wybaczyłaś.

Też jestem podobnego zdania.

Justyna napisał(a):
Kozlowska napisał(a):Nie, nie wybaczylabym i nie wybaczylam. Jak wyjezdzalam na oferty to maz zdradzil mnie z sasiadka. Wiec sie wzielam wyprowadzilam jak tylk sie o tym dowiedzialam od innej sasiadki. W tamtym roku rozwiedlismy sie za prozumieniem stron. Zstawilam mu wszystko. Dzieci na swoim wiec rozod t byla formalnosc.

Kozłowska silna z ciebie babka!
Silna? Ja po prostu nie pozwolę nikomu mnie krzywdzić.
Kozlowska

Postprzez Beti » Cz, 2 lip 2015, 13:33

no pięknie to brzmi..nie ma powrotu nie ma odwortu..zdradziłeś?ssssss...wynocha ;) no ale co dalej?jedno mieszkanie?jeden kredyt?jeden samochód?to nie takie proste..nie wiem zrobiłam na Twoim miejscu. Mimo rozstania dalej byłam skazana na towarzystwo jegomości...
Beti

Postprzez krycha7 » Cz, 9 lip 2015, 23:22

Mój były mąż mnie zdradził i do tej pory mu tego nie wybaczyłam. Chyba nie dałabym rady. Na szczęście nie widuję się z nim a że nie mamy dzieci to jest łatwiej zerwać całkowicie kontakt.
krycha7

Postprzez Gucia77 » Pt, 17 lip 2015, 22:08

krycha7 napisał(a):Mój były mąż mnie zdradził i do tej pory mu tego nie wybaczyłam. Chyba nie dałabym rady. Na szczęście nie widuję się z nim a że nie mamy dzieci to jest łatwiej zerwać całkowicie kontakt.

Współczuję.
Zakupy - i nagle 7 godzin chodzenia nie sprawia ci żadnego problemu ;)
Gucia77

Agencja pracy: Pronobel

Postprzez krycha7 » Pn, 20 lip 2015, 22:31

No takie życie... :)
krycha7

Postprzez Kozlowska » Pt, 31 lip 2015, 22:33

Beti napisał(a):no pięknie to brzmi..nie ma powrotu nie ma odwortu..zdradziłeś?ssssss...wynocha ;) no ale co dalej?jedno mieszkanie?jeden kredyt?jeden samochód?to nie takie proste..nie wiem zrobiłam na Twoim miejscu. Mimo rozstania dalej byłam skazana na towarzystwo jegomości...

No masz rację. Ja na szczęście miałam pracę. Mieszkanie własnościowe były mąż musiał mnie spłacić bo chce tam mieszkać. Ja chwilowo moje rzeczy mam u rodziców i zbieram na mieszkanie. Jestem na dobrej drodze.
Kozlowska

Postprzez malgocha » Pt, 20 lis 2015, 14:34

o jeny....i jeszcze taki temat na odjazd :( . Nie w życiu bym nie wybaczyła i mam nadzieję, że ten temat nie będzie mnie dotyczył :cry:
malgocha

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy rodzinne i osobiste