Mój syn ma kochankę

Dyskusje na tematy nie związane z opieką.

Mój syn ma kochankę

Postprzez ludka » Wt, 22 lip 2014, 08:43

Nie mam w zwyczaju opowiadać o swoich problemach obcym osobom, ale muszę wygadać się komuś, bo nie wytrzymam...
Przeczuwałam coś od miesiąca, bo syn rozmawiając ze mną przez telefon zmieniał temat ilekroć pytałam go o żonę. Dziś w sklepie zauważyłam syna z inną kobietą. Co powinnam zrobić? Powiedzieć mu, że go widziałam czy zachować tę informację dla siebie? To było takie dobre małżeństwo...mają troje małych dzieci.
ludka

Re: Mój syn ma kochankę

Postprzez eve55 » Wt, 22 lip 2014, 09:22

Ludka, może to była tylko koleżanka z pracy? Może coś ci się przywidziało?
eve55

Postprzez AnnaS » Wt, 22 lip 2014, 09:27

ludka napisał(a):Nie mam w zwyczaju opowiadać o swoich problemach obcym osobom, ale muszę wygadać się komuś, bo nie wytrzymam...
Przeczuwałam coś od miesiąca, bo syn rozmawiając ze mną przez telefon zmieniał temat ilekroć pytałam go o żonę. Dziś w sklepie zauważyłam syna z inną kobietą. Co powinnam zrobić? Powiedzieć mu, że go widziałam czy zachować tę informację dla siebie? To było takie dobre małżeństwo...mają troje małych dzieci.

Kurcze ludka, uważam, że hcyba "nadinterpretujesz". Może pokłócił się z żona, miał gorszy dzień, maja kryzys, cokolwiek, czemu odrazu takie rzeczy podejrzewasz? Nie spiesz sie z osoądem ;) a co do tej kobiety ze sklepu - zachowywal isie podejrzanie? cokolwiek wskazywalo na to ,ze moze ich cos laczyc? moze po prostu spotkał znajomą w sklepie?
AnnaS

Postprzez ludka » Wt, 22 lip 2014, 09:36

Może faktycznie macie rację? Ale to nie wyglądało jak para zwykłych znajomych. Wiecie...buzi na przywitanie, uśmieszki, trzepotanie rzęsami a syn wcale nie wyglądał jakby się bronił przed tym.
ludka

Postprzez kartagina » Wt, 22 lip 2014, 10:57

Ludka no ale ile syn ma lat? 30? Teraz młodzi inaczej witają się ze sobą. Na pewno coś sobie wymyślasz.
Wielu szuka szczęścia ponad ludzką miarę, inni poniżej jej, lecz ono znajduje się obok człowieka. [Konfucjusz]
kartagina

Postprzez begonia » Wt, 22 lip 2014, 13:40

A ja porozmawiałabym z synem i zapytałabym co to za pani, z którą widziałam go pod sklepem. W końcu z dziećmi rozmawia się również na takie tematy.
"Młodość mu­si się wyszu­mieć, sta­rość - wygderać. " ;)
begonia

Postprzez ludka » Cz, 24 lip 2014, 10:23

Porozmawiałam z synem i oczywiście odpowiedział mi, że wymyślam, że to koleżanka, że spotkali się po kilku latach stąd to wylewne przywitanie. Może faktycznie nadinterpretuję...?
ludka

Postprzez AnnaS » Cz, 24 lip 2014, 15:46

ludka napisał(a):Może faktycznie macie rację? Ale to nie wyglądało jak para zwykłych znajomych. Wiecie...buzi na przywitanie, uśmieszki, trzepotanie rzęsami a syn wcale nie wyglądał jakby się bronił przed tym.

Ludka no i jak? co nowego wiadomo?
AnnaS

Postprzez miminka » Cz, 24 lip 2014, 15:52

ludka napisał(a):Nie mam w zwyczaju opowiadać o swoich problemach obcym osobom, ale muszę wygadać się komuś, bo nie wytrzymam...

Uważam, że nie powinnaś wtrącać się do jego życia... owszem, to Twoj syn, ale jest wolnym człowiekiem, który może żyć po swojemu...
miminka

Postprzez begonia » Pt, 25 lip 2014, 08:51

miminka napisał(a):Uważam, że nie powinnaś wtrącać się do jego życia... owszem, to Twoj syn, ale jest wolnym człowiekiem, który może żyć po swojemu...

No zapytać przecież może. Jak napisałaś to jej syn. Jej dziecko. Czyli ma prawo interesować się losem swojego syna. Owszem, on nie musi słuchać jej rad, ale jak matka czułabym się beznadziejnie jakby moja córka psuła sobie życie a ja bym nie reagowała, bo jest wolnym człowiekiem :o
"Młodość mu­si się wyszu­mieć, sta­rość - wygderać. " ;)
begonia

Następna strona

Powrót do Sprawy rodzinne i osobiste