Nasze dzieci bez nas

Dyskusje na tematy nie związane z opieką.

Re: Nasze dzieci bez nas

Postprzez kartagina » Pn, 11 sie 2014, 12:17

Teraz jak córka urodziła to ciężko było bez mojej pomocy. Zięć większą część dnia spędza w pracy. Dobrze, że wziął sobie kilka dni urlopu na początku to ogarnęli jakoś maluszka. Nie ma to jak rodzina jest na miejscu.
Wielu szuka szczęścia ponad ludzką miarę, inni poniżej jej, lecz ono znajduje się obok człowieka. [Konfucjusz]
kartagina

Postprzez begonia » Pn, 11 sie 2014, 12:26

uuu no tak Kartagina, nie ma to jak pomoc babci :)
"Młodość mu­si się wyszu­mieć, sta­rość - wygderać. " ;)
begonia

Postprzez anna73 » Wt, 12 sie 2014, 12:06

Wiecie co, moja 16-letnia córeczka tak wydoroślała od czerwca, że jest nie do poznania :shock: . Sprząta, nie każe mi gotować, nakrywa do stołu :shock: . No odpocznę na tym urlopie za wszystkie czasy :D . Przydała jej się ta szkoła życia.
Obrazek
anna73

Postprzez 3bozena » Śr, 13 sie 2014, 11:45

anna73 napisał(a):Wiecie co, moja 16-letnia córeczka tak wydoroślała od czerwca, że jest nie do poznania :shock: . Sprząta, nie każe mi gotować, nakrywa do stołu :shock: . No odpocznę na tym urlopie za wszystkie czasy :D . Przydała jej się ta szkoła życia.

Na pewno jesteś dumna ze swojej córki :) . Jest powód!
3bozena

Postprzez Elza » Śr, 13 sie 2014, 13:33

anna73 napisał(a):Wiecie co, moja 16-letnia córeczka tak wydoroślała od czerwca, że jest nie do poznania :shock: . Sprząta, nie każe mi gotować, nakrywa do stołu :shock: . No odpocznę na tym urlopie za wszystkie czasy :D . Przydała jej się ta szkoła życia.

Pozazdrościć!
Elza

Postprzez helaB » Śr, 13 sie 2014, 15:34

anna73 to Cię córeczka podobnie zaskoczyła jak moja. Gdzież ja bym pomyślała wcześniej że moja Ewka zacznie gotować i sprzątać a tu takie zaskoczenie.
helaB

Postprzez anna73 » Śr, 20 sie 2014, 10:29

Dzięki dziewczyny! Jestem bardzo dumna ze swojej córki! :)
Obrazek
anna73

Postprzez milki » Pt, 16 sty 2015, 13:14

Moja córcia ma 9 lat. wyjeżdżam, bo nie mamy z meżem pieniędzy (on po wypadku, nie umie znaleźc praco w zawodzie a jest budowlańcem). Jakos tak ciągniemy dzięki moim wyjazdom, ale córka bardzo to przeżywa... chciałabym ją zabrac tutaj, ale nie jest to możliwe :(
milki

Postprzez 3bozena » Pn, 26 sty 2015, 13:11

milki napisał(a):Moja córcia ma 9 lat. wyjeżdżam, bo nie mamy z meżem pieniędzy (on po wypadku, nie umie znaleźc praco w zawodzie a jest budowlańcem). Jakos tak ciągniemy dzięki moim wyjazdom, ale córka bardzo to przeżywa... chciałabym ją zabrac tutaj, ale nie jest to możliwe :(

milki współczuje... 9 lat to tak mało. Kiedy ja zaczęłam wyjeżdżać moje dzieci były już mozna powiedzieć dorosłe, a i tak to przeżywałam, to co dopiero Ty. A na ile wyjeżdzasz? na długie oferty? Co za świat... gdybysmy mogły w Polsce zarabiać godnie to nitk nie musialby szukac pracy tak daleko ;/
3bozena

Postprzez iwa » Wt, 24 lut 2015, 10:49

Kiedyś żałowałam, że nie mam dzieci. Dzis kiedy zrobiłam się bardzo sentymentalna się z tego ciesze - wlasciwie mieszkam w niemczech i nie wracam do polski. Gdsyby dzieci bly w poslce a ja tu - nie chcialabym tak zyc. ale w poslce nic mnie nie czeka!
iwa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy rodzinne i osobiste