Świąteczne spory

Dyskusje na tematy nie związane z opieką.

Świąteczne spory

Postprzez Krysta » Pn, 22 gru 2014, 15:21

Czy u was też w okresie świąt jest "gorąco"? u nas nie ma świąt choćby bez małej sprzeczki he he. Wszyscy sie stresują chyba troche świętami, szczególnie ja bo chce żeby wszystko dobrze wyszło i sporo rzeczy mam na głowie... ale to już taka tradycja, mała srzeczka przed wigilia ha ha
Krysta

Re: Świąteczne spory

Postprzez martad » Pn, 22 gru 2014, 16:47

Norma. U nas zawsze to samo, ale że to święta to chwila i ugaszamy pożar, bo kto chce siedzieć skłócony w święta. Coś magicznego ma w obie ten czas, niormalnioe wszystkie spory nie znikają tak łatwo :)
martad

Postprzez wesoła » Wt, 23 gru 2014, 10:33

U nas nie zauważyłam czegoś takiego. Jest pośpiech, ogólne poddenerwwanie, żeby ze wszystkim zdązyć itd, ale nie kłócimy się, szczególnie w wigilie, bo jak to sie mówi, jaki jestes w wigilie, taki bedziesz przez cały rok :)
wesoła

Postprzez iza » Pn, 29 gru 2014, 09:51

Święta to czas zgody! nie kłóćmy się, przynajmniej wtedy a najlepiej nigdy he he he ;)
iza

Postprzez Marysia » Śr, 7 sty 2015, 12:41

Wiecie, że jacy jesteśmy w wigilie tacy będziemy przez cały rok? chocby przez to my unimkamy sprzeczek i staramy się być dla siebie mili. Każdy powód jest dobry :)
Marysia

Postprzez asia » Cz, 8 sty 2015, 14:54

To normalne...święt to czas dużedgo stresu tak naprawdę. Czy zdaże posprzątać, ugotować, wszysko na mojej glowiek, zakupy itd. Nawet w wiadomościach mówili, że w okresie świąt ludzie są bardziej rozkojarzeni i zestresowani co przełożyło się na większą ilość wypadków samochodowych na drogach. O kłótnie i sprzeczki w domu także nie trudno...
asia

Postprzez mrozi » Pt, 27 lut 2015, 09:37

asia napisał(a):To normalne...święt to czas dużedgo stresu tak naprawdę. Czy zdaże posprzątać, ugotować, wszysko na mojej glowiek, zakupy itd. Nawet w wiadomościach mówili, że w okresie świąt ludzie są bardziej rozkojarzeni i zestresowani co przełożyło się na większą ilość wypadków samochodowych na drogach. O kłótnie i sprzeczki w domu także nie trudno...

No nie wiem... u mnie w domu zawsze było tak, że czas świąt i te dni przed, kiedy są przygotowania, to każdy się stara być miły i uśmiecha... nigdy nie kłócimy się w święta. Najważniejsze nie jest to, czy zdąże ugotować, tylko to, czy będa obok Ci najważnijsi i najbliżsi.
mrozi

Postprzez aleksa.77 » Pt, 27 mar 2015, 18:29

Też zależy od świąt, bo czasem faktycznie jest bardzo napięta atmosfera, bo wiele trzeba zrobić w krótkim czasie, a to czasem brakowało pieniędzy, żeby kupić najpotrzebniejsze rzeczy (jak jeszcze nie pracowałam). Były raz święta co mąż musiał do mnie przyjść i przeprosić nim usiadłam do stołu ;). Bywa różnie. Te święta spędzam w Niemczech. Są to pierwsze święta poza domem i nie wiem jak je przeżyję. Będzie ciężko. Ty bardziej, że mam 13 letnią córkę i 5 letniego synka :(
aleksa.77

Postprzez aleksa.77 » Pt, 27 mar 2015, 18:29

Też zależy od świąt, bo czasem faktycznie jest bardzo napięta atmosfera, bo wiele trzeba zrobić w krótkim czasie, a to czasem brakowało pieniędzy, żeby kupić najpotrzebniejsze rzeczy (jak jeszcze nie pracowałam). Były raz święta co mąż musiał do mnie przyjść i przeprosić nim usiadłam do stołu ;). Bywa różnie. Te święta spędzam w Niemczech. Są to pierwsze święta poza domem i nie wiem jak je przeżyję. Będzie ciężko. Ty bardziej, że mam 13 letnią córkę i 5 letniego synka :(
aleksa.77

Powrót do Sprawy rodzinne i osobiste