Druga połowa

Dyskusje na tematy nie związane z opieką.

Re: Druga połowa

Postprzez begonia » Wt, 22 lip 2014, 13:23

Wiecie co, nie wiem jak wy, ale ja proponowałabym zamknięcie tematu. Wszystko już wyjaśnione i zaczynamy odbiegać od tematu ;) . Może założymy jakiś inny temat o dzieciach. Wtedy popiszemy sobie jak nasze pociechy radzą sobie jak nas (a raczej Was, bo ja jeszcze nie wyjechałam) nie ma w Polsce?
"Młodość mu­si się wyszu­mieć, sta­rość - wygderać. " ;)
begonia

Postprzez Katarina » Wt, 22 lip 2014, 13:30

begonia napisał(a):Wiecie co, nie wiem jak wy, ale ja proponowałabym zamknięcie tematu. Wszystko już wyjaśnione i zaczynamy odbiegać od tematu ;) . Może założymy jakiś inny temat o dzieciach. Wtedy popiszemy sobie jak nasze pociechy radzą sobie jak nas (a raczej Was, bo ja jeszcze nie wyjechałam) nie ma w Polsce?

Świetny pomysł, spieszę z założeniem nowego watku! :)
Katarina

Postprzez begonia » Wt, 22 lip 2014, 13:32

w takim razie czekam
"Młodość mu­si się wyszu­mieć, sta­rość - wygderać. " ;)
begonia

Postprzez Katarina » Śr, 23 lip 2014, 11:29

http://forumopieki.pl/viewtopic.php?f=24&t=40&sid=2b49ce00d9285a8c85bcaefdeb2a05c0

Link do wątku o "Naszych dzieciach bez nas". Zapraszam ;)
Katarina

Postprzez weselna » Śr, 4 mar 2015, 16:34

begonia napisał(a):mam pytanie, jak przygotowałyście swoich mężów/dzieci do sytuacji, że wyjeżdżacie do pracy i nie będzie Was przez pół roku w domu? Mój mąż jeszcze o niczym nie wie a ja już podpisałam w tamtym tygodniu umowę z agencją. Poradźcie coś proszę! :oops:

No no no, niezłe ziółko z ciebie, mąż pewnie przeżył szok :P mój mąż wiedział odrazu bo to on zaproponował, przyniósł ulotkę z urzędu pokazał mi i ją i powedział, że może to jest wyjście na spłacenie długów.
weselna

Postprzez igaska74 » Pt, 31 lip 2015, 23:46

begonia napisał(a):mam pytanie, jak przygotowałyście swoich mężów/dzieci do sytuacji, że wyjeżdżacie do pracy i nie będzie Was przez pół roku w domu? Mój mąż jeszcze o niczym nie wie a ja już podpisałam w tamtym tygodniu umowę z agencją. Poradźcie coś proszę! :oops:

W szoku jestem po przeczytaniu tego zdania. Mój mąż dowiedział się o wszystkim jeszcze przed poszukiwaniami agencji. Razem doszliśmy do wniosku, że powinnam wyjechać.
igaska74

Agencja pracy: Hilfeneo

Poprzednia strona

Powrót do Sprawy rodzinne i osobiste