Hula-hop

Tematy dotyczące zdrowia i aktywności fizycznej.

Hula-hop

Postprzez alina » Pt, 23 sty 2015, 16:57

Kobitki potraficie kręcić hula-hopem? Mi córa mówi, że warto bo niby talie można wyszczuplic a w ogole się człowiek nie męczy. Mam w domu ale nie zdążyłam poruszać dwa razy biodrami i kółko było już na podłodze ha ha. Oglądam filmiki w internecie i próbuje sie nauczyc, ale nie wychodzi...
alina

Re: Hula-hop

Postprzez michałka » Pn, 26 sty 2015, 13:12

Ja umiem, ale takim zwykłym dziecięcym. To jest jak z jazdą na rowerze, jak sie raz nauczysz to już na zawsze :)
michałka

Postprzez Rogulka » Wt, 17 lut 2015, 16:52

Ja też kiedyś uwierzyłam, że schudne dzięki hula-hopieale nic z tego. Córka mnie namówiła i kręciłam przez miesiąc prawie wytrwale i nic mi to nie dało niestety.
Życia nie mierzy się ilością oddechów a ilością chwil, które zaparły dech w piersiach...
Rogulka

Postprzez bielawka » Śr, 18 lut 2015, 13:18

Ja kiedyś kręciłam, fajna zabawa ale szybko sie nudzi, a na efekty to trzeba chyba miesiącami czekac.
bielawka

Postprzez maria » Wt, 24 lut 2015, 12:19

Dziewczyny! Ja się nabrałam na te bajki o pieknej wąskiej talii po hulaniu hulahopem i zakupilm sobie takie ciezkie z wypistkami, bo takie lekkie nawet wypełnione piaskiem czy czyms innym ponoc nic nie daje. Dajcie spokkój! kręciłam dwa dni, b ól niesamowity i jestem cała w suniakach! Bałam sie, że sobie jakieś narządy wewnętrzne wręcz urażę. Nie polecam!
maria

Postprzez AnnaS » Śr, 25 lut 2015, 13:35

maria napisał(a):Dziewczyny! Ja się nabrałam na te bajki o pieknej wąskiej talii po hulaniu hulahopem i zakupilm sobie takie ciezkie z wypistkami, bo takie lekkie nawet wypełnione piaskiem czy czyms innym ponoc nic nie daje. Dajcie spokkój! kręciłam dwa dni, b ól niesamowity i jestem cała w suniakach! Bałam sie, że sobie jakieś narządy wewnętrzne wręcz urażę. Nie polecam!

Maria to jest minus takiegio hula hop, wiem ze boli, ja sobie zakladałam dłuższą bluzkę i wtedy mniej bolało. Ale po kilku dniach ciało się przyzwyczaja i ból mija. A m się wydaje, ze po 2 miesiącach regularnego krecenia jednak wyszczuplałam w talii ;)
AnnaS

Postprzez renata » Cz, 26 lut 2015, 09:22

Hula hop to fajna sprawa ja osobiścię lubie. Mam takie cięzsze koło, ale bez wypustek i krece codziennie 40 minut na moim serialu ulubionym.
renata

Postprzez kazia » Pn, 2 mar 2015, 16:39

Ja też się kiedyś nakręciłam i kupiłam hula hop. Jak mnie mąż po trzecim dniu kręcenia zobaczył to powiedział, że mogłabym go o bicie oskarżyc bo wyglądałam okropnie! Radzę nie zaczynać kręcic hulahopem takim ciężkim zaraz przed wyjazdem na wakację, bo rozebranie się do stroju kąpielowego może się wiązać z ogromnym zainteresowaniem innych plażowiczów...
kazia

Postprzez irena » Śr, 8 kwi 2015, 14:53

Ja słyszałam, że jak się regularnie kręci to naprawdę można uzyskać ładny efekt. Sama nie próbowałam, ale moja znajoma kręciła i mówiła, że po jakimś czasie zauważyła, że jej się ładnie talia wyrobiła..
irena

Postprzez kandzia » Pn, 13 kwi 2015, 13:58

Myślę, że żaden hula hop nie zastąpi regularnych ćwiczeń , po prostu. Z hula hopem trzeba raczej czekać na efekty długie miesiące. To ja już wolę narzucić sobie dietę i jakies ćwiczenia, nie oszukujmy się, oponka od krecenia kółkiem nie zniknie!
kandzia

Następna strona

Powrót do Zdrowie i sport