Sezon rowerowy uważam za rozpoczęty!

Tematy dotyczące zdrowia i aktywności fizycznej.

Re: Sezon rowerowy uważam za rozpoczęty!

Postprzez Marcysia » Śr, 23 lis 2016, 10:46

Ja się smucę,że ten sezon już się zakończył,ale słyszałam od wielu osób,że jeżdzą też zimną i bardzo mnie do tego przez to zachęcili. Już zaczynam powoli kompletować termiczne ubrania, odpowiednie okulary, rękawice czy buty. No i oczywiście o samej technice jazdy, jechać ostrożniej, najlepiej wolniej bo im szybciej tym zimniej, trzeba się powstrzymać w miarę możliwości od szybkiego hamowania no i opony są bardzo ważne, podobno są różne rodzaje nie znam się na tym aż tak,ale muszę wybrać do sklepu rowerowego może mi coś doradzą a mąż by mi zamontował. Myślę o tym coraz intensywniej bo nabrałam ochoty na spędzenie zimy w górach a bardzo mnie wciągnęla jazda rowerowa i nie chcę z tego rezygnować, poza tym to dodatkowy punkt jeśli chodzi o zaplanowaną rozrywkę. Mąż uwielbia wspinaczki,a ja rower więc raz chodzilibyśmy po górach a raz jeździli po jakiś wyżynach, bez szaleństw bo aż takiej kondycji czy sprzętu to ja nie mam. Myślimy o wyjeździe do Zakopanego polecacie jakieś miejsca? Póki co przeglądamy oferty [usunięte ze względu na reklamę // Admin] ale każda podpowiedź się przyda. Mamy zamiar zagościć tam jakieś dwa miesiące. Tak, aż dwa,robimy sobie prezent z okazji 30 rocznicy ślubu :)
Marcysia

Poprzednia strona

Powrót do Zdrowie i sport