zielarstwo

Tematy dotyczące zdrowia i aktywności fizycznej.

Re: zielarstwo

Postprzez Jolka » Wt, 20 paź 2015, 10:05

Anisia napisał(a):Woda z ziemniaków tezbardzo dużo dział dlatego że jest naturalna i ma dużo skrobi co hamuje wylęganie sie bakterii w gardele i jamie ustnej :) warto to robić. Przy stanach ropnych mieszać szałwie z krwawnikem parzyc i też płukac. :)

Mogłam wcześniej zajrzeć to złagodziłabym sobie ból gardła. Na szczęście antybiotyki pomogły :) .
Jolka

Postprzez Jola » Śr, 21 paź 2015, 20:32

Jola teraz po kuracji antybiotyków jedz sobie codziennie 1 ząbek czosnku to przedłuzy działanie antybiotyku no i sam czosnek to tez antybiotyk :)
Jola

Postprzez Anisia » Śr, 21 paź 2015, 20:40

Moje kochane Dziewczynki wcześniej pisałyście o wypadniu włosów. Kupić korzeń mydlnicy i kłacze tataraku zrobic mieszanka 3 łyzki na 1,5 litra wody zaparzyc i płukac pw trakcie każdego mycia oczywiscie włosy płukac :) Jakakolwiek tabletka na wypadanie włosów nie pomoże ,najlepiej jadać kasze gryczaną poniewaz ona ma najwięcej zawortości krzemu i to on jest w tej postaci najbardziej przyswajany przez organizm co zapobiega zawałowi serca,łamliwości paznokci,wypadaniu włosów,chorobom kości(kruchość),wylewów krwi do mózgu,zylaków ,hemoroidów. :P Kasze gryczaną moje drogie konsumowac naprawde!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anisia

Postprzez Gucia77 » Cz, 22 paź 2015, 09:53

Będziemy kaszo-fankami :) . Jadam kasze gryczaną, ale nie bez przesady a Ty piszesz takie szamańskie specyfiki o których w życiu nie słyszalam
Zakupy - i nagle 7 godzin chodzenia nie sprawia ci żadnego problemu ;)
Gucia77

Agencja pracy: Pronobel

Postprzez ewa » Cz, 22 paź 2015, 11:37

Dzięki Anisia, muszę zrobić wielkie zakupy w zielarskim jak kiedyś wrócę do domu :( Tak mi wypadają (od 10lat), że szok. Ale ciągle mam ich bardzo dużo, chyba nowe rosną, ale normalnie mi wstyd ...w całym domu pełno mojego futra :mrgreen: pies ma poważną konkurencję ...
ewa

Postprzez kotulka » Cz, 22 paź 2015, 13:37

ewa napisał(a):Dzięki Anisia, muszę zrobić wielkie zakupy w zielarskim jak kiedyś wrócę do domu :( Tak mi wypadają (od 10lat), że szok. Ale ciągle mam ich bardzo dużo, chyba nowe rosną, ale normalnie mi wstyd ...w całym domu pełno mojego futra :mrgreen: pies ma poważną konkurencję ...

Hahaha, Ewa :D . Może zbieraj je na perukę? :D Mi też wypadają, ale z racji, że mam krótkie włosy to tego nie widać :D .
kotulka

Postprzez ewa » So, 24 paź 2015, 07:37

A moje widać wszędzie. Mam ciemne raczej i długie, a oni tu mają jasne podłogi , wszędzie widzę moje włosy. Chodzę się czesać na zewnątrz, ale na zewnątrz też je widzę :mrgreen: można się zaplątać :)
ewa

Postprzez Gucia77 » So, 24 paź 2015, 08:51

ewa napisał(a):A moje widać wszędzie. Mam ciemne raczej i długie, a oni tu mają jasne podłogi , wszędzie widzę moje włosy. Chodzę się czesać na zewnątrz, ale na zewnątrz też je widzę :mrgreen: można się zaplątać :)

Hehehe :D też mam ciemne i wszędzie się walają :D.
Zakupy - i nagle 7 godzin chodzenia nie sprawia ci żadnego problemu ;)
Gucia77

Agencja pracy: Pronobel

Postprzez kotulka » Pn, 26 paź 2015, 12:13

kłącze tataraku? to jest zjadliwe? :D . Na to wychodzi, że wokół nas jest sam sklep zielarski :D .
kotulka

Postprzez Anisia » Pn, 26 paź 2015, 12:22

kłacze tataraku do płukania i mycia włosów . Nie do jedzenia :) i można jeszcze myc włosy w korzeniu mydlnicy to tez dobrze robi fajnie sie pieni :P tylko nie jeśc tego bo bańki będziecie puszczać :P
Anisia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zdrowie i sport