zielarstwo

Tematy dotyczące zdrowia i aktywności fizycznej.

Re: zielarstwo

Postprzez Gucia77 » Pn, 26 paź 2015, 14:43

kotulka napisał(a):kłącze tataraku? to jest zjadliwe? :D . Na to wychodzi, że wokół nas jest sam sklep zielarski :D .

Hahahaha Kotulka ty chciałaś to wypić? Ale kto wie, może zadziałałoby jak płyn na porost włosów :D . Nie musiałabyś nosić futra zimą. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Zakupy - i nagle 7 godzin chodzenia nie sprawia ci żadnego problemu ;)
Gucia77

Agencja pracy: Pronobel

Postprzez igaska74 » Cz, 29 paź 2015, 09:12

Anisia, super taka wiedza. Zawsze można się podleczyć i nie zniszczyć żołądka :) ...ani włosów ;) .
igaska74

Agencja pracy: Hilfeneo

Postprzez ewa » Pt, 20 lis 2015, 14:11

Anisia, boli mnie nos. W jednej dziurze mam coś bolącego , jakieś zgrubienie na przegrodzie przy czubku. Boli jak diabli nie mogę dotknąć , nawet jak nie dotykam to boli. Może to przez to, że mam alergie i całe życie mam katar. Co radzisz? moja pdp mówiła coś o soli morskiej, nie ma tu takowej(w domu) pół kinola mi spuchło i mam czerwony...może to czyrak?.... :cry:
ewa

Postprzez Anisia » Pt, 20 lis 2015, 15:53

ewa napisał(a):Anisia, boli mnie nos. W jednej dziurze mam coś bolącego , jakieś zgrubienie na przegrodzie przy czubku. Boli jak diabli nie mogę dotknąć , nawet jak nie dotykam to boli. Może to przez to, że mam alergie i całe życie mam katar. Co radzisz? moja pdp mówiła coś o soli morskiej, nie ma tu takowej(w domu) pół kinola mi spuchło i mam czerwony...może to czyrak?.... :cry:

Ewusia rozglądnij sie czy babcia ma jakieś krople do oczu i uszu z antybiotykiem np. dicortineff(to polska nazwa)a nazwa międzynarodowa w Europie ( w niemczech musi wiedzieć farmaceuta co to jest)to- FLUDROCORTISONI ACETAS+GRAMICIDINUM+NEOMYCINI SULFAS(może waptece w niemczech sprzeda ci bez recepty to w postaci maśći -salbe lub kropli- tropfen)albo babcia ma cos takiego i napuszczać w to miejsce w nosie i na zewnatrz tez mozna. A jesli nie ma to jedynie inchalacje z zaparzonego rumianku do wdychania. Pamietaj że każde krople czy maśc do oka czy ucha może byc stosowana do nosa. A dlaczego? Bo jest wyjałowiona i sterylna a w nosie jwst blona śluzowa .
Anisia

Postprzez ewa » Pt, 20 lis 2015, 16:18

Anisia, dziękuję Ci , idę szukać , moja pdp ma pełno rzeczy do oczu , kochana jesteś :D
ewa

Postprzez ewa » Pt, 20 lis 2015, 16:58

Anisia , znalazłam tylko takie coś , ma pełno do oczu ale nic z antybiotykiem

Decoderm tri
◾Das Arzneimittel ist ein mittelstarkes Hautcorticoid + Antimykotikum mit antibakterieller Wirkung.
◾Es wird angewendet zur Anfangstherapie von oberflächlichen entzündlichen Pilzerkrankungen der Haut, die durch Dermatophyten und Hefepilze hervorgerufen sind sowie von Ekzemen, die durch Pilze und/oder durch grampositive, gegenüber Miconazol empfindliche Bakterien infiziert sind.
◾Das Arzneimittel ist angezeigt zur Anfangstherapie. Sobald die Entzündung abgeklungen ist, kann eine Pilzerkrankung der Haut - wenn nötig - mit einem reinen Antimykotikum weiterbehandelt werden.

ale to chyba na jakiegoś grzyba jest....a może spróbować??? :mrgreen:
ewa

Postprzez Anisia » Pt, 20 lis 2015, 20:18

ewa napisał(a):Anisia , znalazłam tylko takie coś , ma pełno do oczu ale nic z antybiotykiem

Decoderm tri
◾Das Arzneimittel ist ein mittelstarkes Hautcorticoid + Antimykotikum mit antibakterieller Wirkung.
◾Es wird angewendet zur Anfangstherapie von oberflächlichen entzündlichen Pilzerkrankungen der Haut, die durch Dermatophyten und Hefepilze hervorgerufen sind sowie von Ekzemen, die durch Pilze und/oder durch grampositive, gegenüber Miconazol empfindliche Bakterien infiziert sind.
◾Das Arzneimittel ist angezeigt zur Anfangstherapie. Sobald die Entzündung abgeklungen ist, kann eine Pilzerkrankung der Haut - wenn nötig - mit einem reinen Antimykotikum weiterbehandelt werden.

ale to chyba na jakiegoś grzyba jest....a może spróbować??? :mrgreen:

Ewusia tak to jest na grzyba na skore tego nie dawaj do nosa. A czy podopieczna ma jakies krople do uszu z antybiotykiem? Albo maśc neomycyni, maść oxycort w takich małych tubkach? Bo to co znalazłaś to jest na zewnatrz na dore ten decodern tri- przeciwgrzybiczny.
Anisia

Postprzez Anisia » Pt, 20 lis 2015, 20:21

Ewusia wypisz mi same nazwy tych kropli do oczu co ma Twoja podopieczna.
Anisia

Postprzez ewa » So, 21 lis 2015, 08:42

Anisia, jak tylko się z nią ogarnę to wypiszę. Ma do oczu coś, krople do nosa , do uszu nie ma nic, w uszach grzebie sobie wsuwką do włosów :mrgreen:
ewa

Postprzez Anisia » So, 21 lis 2015, 09:58

Wsuwką grzebie w uszach? To patyczków nie ma? Zaproponuj jej widelec. Boże starsi ludzie nie zdaja sobie sprawy z tego jakie czynia głupoty.
Anisia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zdrowie i sport