Książka czy film?

Dyskusje na temat Waszych ulubionych filmów, książek, muzyki...

Książka czy film?

Postprzez Katarina » Pn, 9 mar 2015, 14:47

Z czym wolicie spędzić wolny wieczór z ksiązką czy z filmem i dlaczego? :)
Katarina

Re: Książka czy film?

Postprzez fili » Cz, 12 mar 2015, 13:55

Kiedyś z ksiązką zdecydowanie. Ale wzrok coraz gorszy, poczytam ksiązkę pół godziny i koniec, oczy mnie tak bola, pomimo, że mam okulary że nie dam rady.
fili

Postprzez Jadzik » Cz, 12 mar 2015, 13:59

Książka! dobra, wciągająca... ile to ja już nocy zarwałam... a i polecam czytanie książek lub chociaż czasopism po niemiecku. Choociażby ze słownikiem na początku. Można niesamowicie sobie poprawić język
Jadzik

Postprzez julia » Pn, 16 mar 2015, 15:09

Książka :) Nie ma to jak kontakt z papierowym wydaniem, najlepiej jeszcze jakiejś starej książki... t jest coś ;)
julia

Postprzez lidka » Pn, 16 mar 2015, 16:40

Zdecydowanie film. Nigdy nie byłam zwolenniczką książek, w szkole lektur nie czytałam - po prostu mi się nie chciało. Mam niechęc, właśnie dlatego, że w szkole zmuszano mnie do czytania. I tak zostało mi nawet na "stare lata" he he ;) wolę objrzeć fajny film, mniej się oczy męczą
lidka

Postprzez krycha » Pn, 16 mar 2015, 16:51

lidka - może jeszcze po prostu nie trafiłaś na porządną ksiązkę :) Prawdziwie dobra ksiązka potrafi tak wciągnąc że nawet 400 stron przeczytasz w jedną noc ;) ja tak miałam kilkakrotnie, uwielbiam harlana cobena i jego kryminały, wciągają mnie niesamowicie!
krycha

Postprzez miód malina » Wt, 17 mar 2015, 12:17

Ja też zawsze stroniłam od książek, dopóki mik dzieci nie podrzuciły Harrego Pottera. Najpierw czytałam im, a potem tak się wciągnęłam, że sama przeczytałam wszystkie części. Mąż się śmiał, że czytam ksiązki dla dzieci i coś w tym było. Ale naprawdę wciągały..
miód malina

Postprzez emilka » Cz, 19 mar 2015, 16:51

miód malina napisał(a):Ja też zawsze stroniłam od książek, dopóki mik dzieci nie podrzuciły Harrego Pottera. Najpierw czytałam im, a potem tak się wciągnęłam, że sama przeczytałam wszystkie części. Mąż się śmiał, że czytam ksiązki dla dzieci i coś w tym było. Ale naprawdę wciągały..

Ha ha miód maila wybacz :P ale to chyba ksiązka dla dzieci bardziej jest ? :P
emilka

Postprzez miód-malina » Pn, 23 mar 2015, 15:50

emilka napisał(a):
miód malina napisał(a):Ja też zawsze stroniłam od książek, dopóki mik dzieci nie podrzuciły Harrego Pottera. Najpierw czytałam im, a potem tak się wciągnęłam, że sama przeczytałam wszystkie części. Mąż się śmiał, że czytam ksiązki dla dzieci i coś w tym było. Ale naprawdę wciągały..

Ha ha miód maila wybacz :P ale to chyba ksiązka dla dzieci bardziej jest ? :P

Przeczytaj to się dowiesz :)
miód-malina

Postprzez AnnaS » Pn, 23 mar 2015, 16:23

Co do tej książki to przecież była nawet zakazywana przez kosciół więc taka zupełnie dla dzieci to ona chyba nie jest. Widziałam jedną częsc filmu i musze przyznać, że była momentami straszna...
AnnaS

Następna strona

Powrót do Kultura i rozrywka