Książka czy film?

Dyskusje na temat Waszych ulubionych filmów, książek, muzyki...

Re: Książka czy film?

Postprzez coco » Wt, 24 mar 2015, 14:01

Katarina napisał(a):Z czym wolicie spędzić wolny wieczór z ksiązką czy z filmem i dlaczego? :)

Zdecydowanie z książką. Książka potrafi bardziej wciągnąć w swój świat, pobudza wyobraźnię, wzbogaca słownictwo. Same plusy.
coco

Postprzez bertowa » Pn, 30 mar 2015, 11:50

Książka! Teraz jestem zaczytania w "kwiatach na poddaszu". Żaden film nie będzie lepszy od dobrej książki :)
bertowa

Postprzez czaki » Cz, 2 kwi 2015, 10:22

A ja może i idę na łatwiznę, ale wolę film. Czytanie wymaga jednak skupienia i dobrych oczu he he. A film, szczególnie jeśli jest już z lektorem, to wygodniejsze dla mnie.
czaki

Postprzez romantica » Śr, 8 kwi 2015, 14:11

Mysle, że na równi. Jak jestem bardziej zmęczona to film, no a jak mam więcej czasu i siły to książka. Najczęściej jakies romanse czytam, takie ksiązki lubię najbardziej.
romantica

Postprzez Katarina » Pn, 13 kwi 2015, 13:04

Ile ludzi tyle opinii, jak we wszystkim :) Ja osobiście wolę książke. Ale ostatnio oczy mnie zawodza, musze isc do okulisty :(
Katarina

Postprzez lidka » Pn, 13 kwi 2015, 14:40

AnnaS napisał(a):Co do tej książki to przecież była nawet zakazywana przez kosciół więc taka zupełnie dla dzieci to ona chyba nie jest. Widziałam jedną częsc filmu i musze przyznać, że była momentami straszna...

Właśnie dlatego ja oglądam filmy :D Choć tv tez przecież oczy psuje niestety.
lidka

Postprzez elka » Śr, 15 kwi 2015, 15:27

wolę książke, najlepiej o miłości, w tv tylko na informacje patrze to codziennie.
elka

Postprzez niewierna » Cz, 16 kwi 2015, 09:16

Ja też tylko informacje patrze w tv. Kiedyś myślałam, że to jedyna sensowna rzecz, jaką można tam obejrzec. ale teraz to się zastanawiam czy i to warto oglądać. Przecież to co się tam ogląda to prawdziwy cyrk..
niewierna

Postprzez Ania » Pn, 20 kwi 2015, 10:00

Dla mnie książka. Oglądam filmy i czytam książki, ale gdybym miała wybrać co bardziej lubię to wybrałabym książki.
Ania

Postprzez Elza » Pn, 20 kwi 2015, 10:41

Oj zdecydowanie książka!
Elza

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kultura i rozrywka