Miasto slepców - polecam!!!

Dyskusje na temat Waszych ulubionych filmów, książek, muzyki...

Miasto slepców - polecam!!!

Postprzez Rogulka » Cz, 18 wrz 2014, 11:53

Cudowny, szoklujący film... po jego obejrzeniu przez 3 godziny nie moglam się otrząsną, daje niexle do myślenia... Widział go może ktoś z Was?
Życia nie mierzy się ilością oddechów a ilością chwil, które zaparły dech w piersiach...
Rogulka

Re: Miasto slepców - polecam!!!

Postprzez halka » Cz, 18 wrz 2014, 12:30

Pamiętam, choć widziałam go dawno temu. bardzo dobry film, ciekawe co by z nami było, gdyby rzeczywiscie taka sytuacja nastała...
halka

Postprzez Krysta » Pt, 19 wrz 2014, 09:50

Jaki to rodzaj filmu? Szukam własnie jakichs fajnych do obejrzenia. Robie liste a potem syn mi je zalatwia - wole nie wiedzie w jaki sposob :P
Krysta

Postprzez Katarina » Wt, 23 wrz 2014, 10:27

Krysta napisał(a):Jaki to rodzaj filmu? Szukam własnie jakichs fajnych do obejrzenia. Robie liste a potem syn mi je zalatwia - wole nie wiedzie w jaki sposob :P

Pewnie jakoś sciąga z internetu, każdy tak dzis chyba robi.

Co do "Miasta slepców" - to cos w stylu troche przygodówki, troche fantasyczny, troche horror. Ale rzeczywiście mocno działa na wyobraźnie i psychike. W pewnych monentach juz nie moglam patrzec - ci co widzieli pewnie wiedza w których...
Katarina

Postprzez 3bozena » Cz, 9 paź 2014, 10:04

Katarina napisał(a):
Krysta napisał(a):Jaki to rodzaj filmu? Szukam własnie jakichs fajnych do obejrzenia. Robie liste a potem syn mi je zalatwia - wole nie wiedzie w jaki sposob :P

Co do "Miasta slepców" - to cos w stylu troche przygodówki, troche fantasyczny, troche horror. Ale rzeczywiście mocno działa na wyobraźnie i psychike. W pewnych monentach juz nie moglam patrzec - ci co widzieli pewnie wiedza w których...

Ja też...szczególnie, kiedy wiadomo co sie działo w kastach i co robili z kobietami.... tudne do przejscia, od razu rodzi sie w glowie pytanie, cz tak by bylo rzeczywiscie...
3bozena

Postprzez Katarina » Wt, 14 paź 2014, 13:25

3bozena napisał(a):
Katarina napisał(a):

Ja też...szczególnie, kiedy wiadomo co sie działo w kastach i co robili z kobietami.... tudne do przejscia, od razu rodzi sie w glowie pytanie, cz tak by bylo rzeczywiscie...

Dokładnie... a sceny rzeczywiscie bardzo uderzają...
Katarina

Postprzez gandzia » Śr, 31 gru 2014, 14:31

Niedawno miałam okazję objrzeć i dla mnie był zbyt "porąbany".
gandzia

Postprzez ślepa » Cz, 22 sty 2015, 16:41

gandzia napisał(a):Niedawno miałam okazję objrzeć i dla mnie był zbyt "porąbany".

To prawda, rzeczy się tam dzieją nieziemskie, ale trzeba przyznać że daje do myślenia...
ślepa

Postprzez dziewczyna szamana » Pn, 11 maja 2015, 15:45

Oglądnełam i nie zrobił na mnie aż tak dużego wrażenia. Widziałam lepsze filmy na pewno ;)
dziewczyna szamana

Powrót do Kultura i rozrywka