Muzyka mojej młodości

Dyskusje na temat Waszych ulubionych filmów, książek, muzyki...

Muzyka mojej młodości

Postprzez eve55 » Wt, 22 lip 2014, 08:52

Czerwone Gitary, Czesław Niemen, Marek Grechuta - muzyka mojej młodości. Kto ich nie zna? Zabieram na oferty płyty z ich muzyką. Pozytywnie mnie nastraja.
"Pod papugami jest szeroko niklowany bar, nad szklaneczkami..." naszło mnie na wspomnienia.
eve55

Re: Muzyka mojej młodości

Postprzez begonia » Wt, 22 lip 2014, 09:29

Ja to bardziej rockowa jestem. Lady Punk, Dżem, Perfekt, TSA oj co się wtedy robiło przy tej muzyce... :oops:
"Młodość mu­si się wyszu­mieć, sta­rość - wygderać. " ;)
begonia

Postprzez kartagina » Wt, 22 lip 2014, 10:54

Ja podobnie jak begonia. Aż wstyd się przyznawać ;) , a teraz jak dzieciaki szaleją po swojemu to jesteśmy przerażone ;) .
Wielu szuka szczęścia ponad ludzką miarę, inni poniżej jej, lecz ono znajduje się obok człowieka. [Konfucjusz]
kartagina

Postprzez anna73 » Śr, 23 lip 2014, 13:50

Ja pamiętam z takiego na prawdę wczesnego dzieciństwa jak mama słuchała Czerwonych Gitar a ja uczyłam się słów: "kto za tobą w szkole ganiał do piórnika żaby wkładał ktooooo" hehe :D . A moja młodość to też rock lat '80. Róże Europy to mój ulubiony zespół: "lubię jej farbowane rzęsy, piegi i policzki blade..." :D . Sama mam piegi ;) .
Obrazek
anna73

Postprzez AnnaS » Cz, 24 lip 2014, 15:44

eve55 napisał(a):Czerwone Gitary, Czesław Niemen, Marek Grechuta - muzyka mojej młodości. Kto ich nie zna? Zabieram na oferty płyty z ich muzyką. Pozytywnie mnie nastraja.
"Pod papugami jest szeroko niklowany bar, nad szklaneczkami..." naszło mnie na wspomnienia.

Czesław Niemen - mój numer jeden!! Dziwny jest ten świat - ile ja łez przy tym wypłakałam...
AnnaS

Postprzez eve55 » Pn, 28 lip 2014, 09:10

AnnaS napisał(a):
eve55 napisał(a):Czerwone Gitary, Czesław Niemen, Marek Grechuta - muzyka mojej młodości. Kto ich nie zna? Zabieram na oferty płyty z ich muzyką. Pozytywnie mnie nastraja.

Czesław Niemen - mój numer jeden!! Dziwny jest ten świat - ile ja łez przy tym wypłakałam...

Musimy się spotkać i popłakać razem. Stary utwór a jednak na czasie...
eve55

Postprzez ludka » Pn, 28 lip 2014, 09:32

Grechuta...piękne teksty. Poza tym Anna Jantar, Alicja Majewska "jeszcze się tam żagiel bieli", ale mi przypomniałaś stare czasy. A i jeszcze Anna German. Jak miło, że zrobili o niej serial.
ludka

Postprzez AnnaS » Pn, 4 sie 2014, 14:17

eve55 napisał(a):
AnnaS napisał(a):

Musimy się spotkać i popłakać razem. Stary utwór a jednak na czasie...

Hehe eve ;) dobre winko, grechuta i wieczor spedzimy wyjatkowo ;) poplaczemy i sie posmiejemy, a jak ;)
AnnaS

Postprzez eve55 » Wt, 5 sie 2014, 08:15

To kiedy spotkanie :D ?
eve55

Postprzez anna73 » Wt, 5 sie 2014, 08:29

Widzę, że koleżanki umawiają się na spotkanie :D . To może i ja się przyłączę? ;)
Obrazek
anna73

Następna strona

Powrót do Kultura i rozrywka