Polskie filmy/seriale

Dyskusje na temat Waszych ulubionych filmów, książek, muzyki...

Re: Polskie filmy/seriale

Postprzez zdziwiona » Śr, 25 lut 2015, 13:57

A teraz polska ida takie laury zdobywa... niexle powiem Wam.
zdziwiona

Postprzez Jadzik » Pn, 30 mar 2015, 12:07

Ja się teraz wciągnęłam w na wspólnej. Oglądam codziennie a jak mi się nie uda to nadganiam w sobote odcinki, które opuściłam.
Jadzik

Postprzez pieczonka » Pn, 30 mar 2015, 15:49

Jadzik napisał(a):Ja się teraz wciągnęłam w na wspólnej. Oglądam codziennie a jak mi się nie uda to nadganiam w sobote odcinki, które opuściłam.

Ja kiedyś oglądałam też codziennie, potem mnie znudziło i przerzuciłam się na pierwsza miłość. A pamiętam jeszcze lata temu jak namiętnie oglądałam "miodowe lata" :D To był serial :D
pieczonka

Postprzez Krysta » Pn, 30 mar 2015, 15:55

aaa miodowe lata to był hit, albo 13 posterunek, też lubiłam. Bo np. za kiepskimi nigdy nie przepadałam.

A muszę się przyznac, że do dzisiaj czasem zdarza mi się objejrzeć modę na sukces... :) wiem, że to nie polski serial, ale chyba nikt mnie z tematu nie wygoni :D najlepsze w modzie jest to, że obejrze odcinek, potem miesiąc przerwy, oglądam znowu i w 5 minut jestem w stanie sie zorientować co się pozmieniało :D
Krysta

Postprzez Rogulka » Wt, 31 mar 2015, 11:33

Krysta napisał(a):aaa miodowe lata to był hit, albo 13 posterunek, też lubiłam. Bo np. za kiepskimi nigdy nie przepadałam.

A muszę się przyznac, że do dzisiaj czasem zdarza mi się objejrzeć modę na sukces... :) wiem, że to nie polski serial, ale chyba nikt mnie z tematu nie wygoni :D najlepsze w modzie jest to, że obejrze odcinek, potem miesiąc przerwy, oglądam znowu i w 5 minut jestem w stanie sie zorientować co się pozmieniało :D

Dokładnie, ze wszystkimi serialami jest podobnie ale z moda szczególnie. Choć czasem mozna się pogubić, jak się okazuje, że bohaterka jest najpierw żoną jednego pana, a potem żoną jego ojca, a potem kręci jeszcze z jego synem ha ha
Życia nie mierzy się ilością oddechów a ilością chwil, które zaparły dech w piersiach...
Rogulka

Postprzez halka » Śr, 1 kwi 2015, 12:42

Rogulka napisał(a):
Krysta napisał(a):aaa miodowe lata to był hit, albo 13 posterunek, też lubiłam. Bo np. za kiepskimi nigdy nie przepadałam.

Dokładnie, ze wszystkimi serialami jest podobnie ale z moda szczególnie. Choć czasem mozna się pogubić, jak się okazuje, że bohaterka jest najpierw żoną jednego pana, a potem żoną jego ojca, a potem kręci jeszcze z jego synem ha ha

He he to jest w MNS najlepsze... słynna Brooke zaliczyła tam chyab każdego pana :D
halka

Postprzez klara22 » Śr, 1 kwi 2015, 15:54

Ja oglądam polski odpowiednike mody na sukces - czyli M jak miłość ;)
klara22

Postprzez kotulka » Śr, 1 kwi 2015, 19:57

Ja też oglądam M jak Miłość i jeszcze Barwy szczęścia.
kotulka

Postprzez 3bozena » Cz, 2 kwi 2015, 09:21

A ja z tych nowszych to "Na dobre i na złe" ale to kiedyś, teraz nie mam czasu i już mnie znudził.
3bozena

Postprzez rose » Śr, 15 kwi 2015, 12:22

Hehehe halka "zaliczyła każdego pana" - fajnie powiedziane :D usmiałam się :D Ja nie przepadam za serialami, jakos czasem zaczne ale szybko mnie nudzą, albo zapomne obejrzeć kilka odcinków i już mi się nie chce do nich wracać. Jakoś tak nie wiem, wolę filmy chyba.
rose

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kultura i rozrywka