Jaki film widziałyście jako ostatni?

Dyskusje na temat Waszych ulubionych filmów, książek, muzyki...

Re: Jaki film widziałyście jako ostatni?

Postprzez ewa » Śr, 18 lis 2015, 17:34

Gucia, nie oglądałam tego filmu ani nie czytałam książki...ale wiem o czym to jest bo czytałam streszczenie i recenzje....i cóż mogę Ci powiedzieć......Gucia, nie masz nic lepszego do roboty ? :D I nie będziesz sama do końca życia , jesteś młoda i piękna, jeszcze zobaczysz światełko w tunelu ( tylko, żeby to nie był towarowy , jak w moim przypadku :lol: )
ewa

Postprzez igaska74 » Cz, 19 lis 2015, 09:04

Gucia, ja też nie oglądałam filmu i jakoś mnie nie ciągnie do oglądania :D . Wczoraj włączyłam sobie jakąś komedię "nie ma jak w piekle" powiem wam, że nudniejszej komedii w życiu nie widziałam. Zasnęłam po 20min :D .
igaska74

Agencja pracy: Hilfeneo

Postprzez Gucia77 » Cz, 19 lis 2015, 13:48

ewa napisał(a):Gucia, nie oglądałam tego filmu ani nie czytałam książki...ale wiem o czym to jest bo czytałam streszczenie i recenzje....i cóż mogę Ci powiedzieć......Gucia, nie masz nic lepszego do roboty ? :D I nie będziesz sama do końca życia , jesteś młoda i piękna, jeszcze zobaczysz światełko w tunelu ( tylko, żeby to nie był towarowy , jak w moim przypadku :lol: )

Nie no, może tak źle nie będzie. Sama nie jestem :D . Mam syna, później może będę pomagać przy wychowywaniu wnuków ;) haha. Jeśli ma mi stanąć na drodze kolejny niedorośnięty mężczyzna to ja wolę być panną na wieki :D .
Zakupy - i nagle 7 godzin chodzenia nie sprawia ci żadnego problemu ;)
Gucia77

Agencja pracy: Pronobel

Postprzez DorotaM » Pt, 20 lis 2015, 10:39

Ja ostatnio nic nie oglądam. Jakoś nie mam czasu. Jak kończę pracę to idę spać, żeby dobrze czuć się przez cały dzień. Przez tą pogodę to spałabym non stop :D
DorotaM

Postprzez ewa » Pt, 20 lis 2015, 14:29

Ja na tej ofercie oglądam tylko expres reporterów i sprawa dla reportera bo to są krótkie filmiki i ciekawe ( dla mnie) w laptopie i słuchawkach :mrgreen:
W telewizji nie udało mi się obejrzeć żadnego filmu, programu, wiadomości ponieważ moja pdp nadaje jak wolna europa i nic jej się nie podoba. Wszystko oglądamy najwyżej 5 minut, później ona mówi "furchtbar" i to znak, że muszę przełączyć...przed chwilą oglądałyśmy film przyrodniczy o wiewiórkach i chyba jedna chciała wykorzystać seksualnie drugą i znowu było "furchtbar" :lol: i następny kanał......i następny... :P
ewa

Postprzez malgocha » Pt, 20 lis 2015, 14:33

Ja w domu oglądam na okrągło bajki, bo dzieciaki oglądają jakieś głupoty. Sama mam czas na tv jak pójdą spać czyli koło 21-22 ale wtedy pooglądam 20-30 min i zasypiam :shock: :? . Przez brak pracy i problemy to nie mam nawet sił na amory :cry:
malgocha

Postprzez ewa » Wt, 1 gru 2015, 19:38

malgocha napisał(a):Ja w domu oglądam na okrągło bajki, bo dzieciaki oglądają jakieś głupoty. Sama mam czas na tv jak pójdą spać czyli koło 21-22 ale wtedy pooglądam 20-30 min i zasypiam :shock: :? . Przez brak pracy i problemy to nie mam nawet sił na amory :cry:

hmmmm... Małgosiu, na pewni wszystko się niedługo zmieni...wiadomo, że jak są problemy to się nie chce wywijać koziołków :mrgreen: to nie jest dziwne...
napisz co u Ciebie słychać ?

a ja ostatnio oglądam dużo filmów ( czy wspominałam, że się obijam? :mrgreen: )
dzisiaj oglądałam "jak się pozbyć cellulitu" i "bezcenny dar"
przedwczoraj " okruchy wspomnień" przedprzedwczoraj :mrgreen: "szkoła łobuzów" każdy z innej beczki ale wszystkie ok.
okruchy i bezcenny podobały mi się chyba najbardziej :) cellulit też zabawny, nie całkiem durna komedia jak na polską, a łobuzy bardzo smutne...
ewa

Postprzez malgocha » Cz, 3 gru 2015, 20:31

ewa napisał(a):
malgocha napisał(a):Ja w domu oglądam na okrągło bajki, bo dzieciaki oglądają jakieś głupoty. Sama mam czas na tv jak pójdą spać czyli koło 21-22 ale wtedy pooglądam 20-30 min i zasypiam :shock: :? . Przez brak pracy i problemy to nie mam nawet sił na amory :cry:

hmmmm... Małgosiu, na pewni wszystko się niedługo zmieni...wiadomo, że jak są problemy to się nie chce wywijać koziołków :mrgreen: to nie jest dziwne...
napisz co u Ciebie słychać ?

a ja ostatnio oglądam dużo filmów ( czy wspominałam, że się obijam? :mrgreen: )
dzisiaj oglądałam "jak się pozbyć cellulitu" i "bezcenny dar"
przedwczoraj " okruchy wspomnień" przedprzedwczoraj :mrgreen: "szkoła łobuzów" każdy z innej beczki ale wszystkie ok.
okruchy i bezcenny podobały mi się chyba najbardziej :) cellulit też zabawny, nie całkiem durna komedia jak na polską, a łobuzy bardzo smutne...

Mam nadzieję, że się zmieni jak będzie mniej stresów związanych z brakiem pieniędzy.
malgocha

Postprzez Gucia77 » Wt, 15 gru 2015, 09:20

Oglądałam wczoraj "Szybcy i Wściekli 7" . Fajny, polecam jak ktoś nie oglądał.
Gucia77

Postprzez Gucia77 » Pn, 15 lut 2016, 22:01

Brooklyn moge polecić. Nie zasnęłam ;)

Przy "dziewczyna warta grzechu" zasnełam po 30 minutach filmu. Mało śmieszne.
Gucia77

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kultura i rozrywka