Szybkie i proste obiady w 5 minut

Podziel się z innymi Opiekunkami swoimi ulubionymi potrawami i sprawdzonymi przepisami.

Szybkie i proste obiady w 5 minut

Postprzez szania » Śr, 25 lut 2015, 13:38

Szukam szybkich i prostych przepisóws na obiady... nie mam czasu na gotowanie a jesc coś trzeba, jesli macie pomysly sprawdzone na smaczne i szybkie posiłki to czekam na nie :D
szania

Re: Szybkie i proste obiady w 5 minut

Postprzez patrycja » Śr, 25 lut 2015, 16:11

Proste i bardzo smaczne:

Makaron pełnoziarnisty typu spaghetti,
szpinak świeży,
pomidorki koktajlowe,
oliwa z oliwek,
pieprz, czosnek granulowany lub sól czosnkowa.

Makaron gotujemy. Na oliwie podsmażamy chwile szpinak z pomidorkami (doslownei 5 minut) i doprawiamy sola czosnkowa. łaczymy wszystko z makaronem, jesli za suche - polewamy oliwa i gotowe. Danie moze nie w 5, ale 15 minut na pewno :)
patrycja

Postprzez szybka » Cz, 26 lut 2015, 09:24

Na gotowca najlepiej kupic...gotowca :D jakies pierogi , pealle czy coś takiego. 5 minut i gotowe. W szybkosci przyrzadzenia nic tego nie przebije
szybka

Postprzez ??? » Cz, 26 lut 2015, 11:17

szybka napisał(a):Na gotowca najlepiej kupic...gotowca :D jakies pierogi , pealle czy coś takiego. 5 minut i gotowe. W szybkosci przyrzadzenia nic tego nie przebije

co to jest paella?
???

Postprzez szybka » Cz, 26 lut 2015, 11:52

??? napisał(a):
szybka napisał(a):Na gotowca najlepiej kupic...gotowca :D jakies pierogi , pealle czy coś takiego. 5 minut i gotowe. W szybkosci przyrzadzenia nic tego nie przebije

co to jest paella?

Paella to hiszpanskie danie z ryzu, ryb, krewetek i innych owoców morza. Oczwiście najlepsza można zjesc w Hiszpanii. Ale w lidlu można dostać paelle mrożoną w paczkach i mi np bardzo smakuje. Wrzucasz zamrożoną na patelnię i 10 minut i gotowe ;)
szybka

Postprzez ??? » Cz, 26 lut 2015, 16:52

szybka napisał(a):
??? napisał(a):

co to jest paella?

Paella to hiszpanskie danie z ryzu, ryb, krewetek i innych owoców morza. Oczwiście najlepsza można zjesc w Hiszpanii. Ale w lidlu można dostać paelle mrożoną w paczkach i mi np bardzo smakuje. Wrzucasz zamrożoną na patelnię i 10 minut i gotowe ;)

Ciekawe w sumie... ale o do pierogów sie nie zgodze może ra w zyciu zjadłam DOBRE sklepowe piergoi (bo o smak też tu sie przeciez rozchodzi nie tylko szybkośc przyrządzenia).
???

Postprzez nata » Pt, 27 lut 2015, 09:44

Dlatego najlepsze kupne pierogi to te na słodko, z truskawkami, albo z jagodami, mmm!
nata

Postprzez milka » Pn, 2 mar 2015, 16:35

nata napisał(a):Dlatego najlepsze kupne pierogi to te na słodko, z truskawkami, albo z jagodami, mmm!

Też uwielbiam, zawsze posypuje cukrem i polewam śmietana. Najlepsze!
milka

Postprzez goska » Wt, 3 mar 2015, 10:04

milka napisał(a):
nata napisał(a):Dlatego najlepsze kupne pierogi to te na słodko, z truskawkami, albo z jagodami, mmm!

Też uwielbiam, zawsze posypuje cukrem i polewam śmietana. Najlepsze!

No tak.... tylko te kalorie :P ja zawsze posy[uję cukrem i polewam rozpszczonym masełkiem.. tez pycha. I równie tuczące ;)
goska

Postprzez Bogusia » Wt, 3 mar 2015, 11:25

co wy mi tu smaka robicie na takie słodkości... :evil: :!: :P A tak poważnie, z dań na szybko polecam ugotowac makaron, podsmazyć pierś i szpinak i doprawic, tez 1 15 minut i pycha :)
Bogusia

Następna strona

Powrót do Kulinaria