Tosty francuskie

Podziel się z innymi Opiekunkami swoimi ulubionymi potrawami i sprawdzonymi przepisami.

Re: Tosty francuskie

Postprzez Rogulka » Wt, 5 sie 2014, 11:34

Powiem Wam tak - dzisiaj zrobilam pierwszy raz sobie - mi zasmakowaly, ale podoopiecznej to dopiero. Chyba nabilam sobie plusow, jak to mowia przez zeladek do serca ;)
Życia nie mierzy się ilością oddechów a ilością chwil, które zaparły dech w piersiach...
Rogulka

Postprzez goska » Wt, 19 sie 2014, 09:00

Akurat dziś zainspirowałam się na śniadanie i zrobiłam tosty z dżemem. PYCHOTKA. Dzieciaki zadowolone bardzo.
goska

Postprzez marzanna » Wt, 9 wrz 2014, 13:18

Jak tosty francuskie to tylko z serem i szynką. Próbowałam zjesc z dzemem, ale dla mnie połączenie smażone+słodkie nie przejdzie. Za to mąż tylko z dzemem z kolei zje a nawet z miodem.
marzanna

Postprzez sowa » Cz, 13 lis 2014, 10:45

Co osoba to inne smaki i preferencje, ja lubię z syropem klonowym - moja ulubiona wersja.
sowa

Postprzez DorotaM » Wt, 26 maja 2015, 23:43

Słyszałam kiedyś o takich tostach ale na słono. Spróbuję na słodko, bo przepis brzmi smakowicie.
DorotaM

Postprzez usia » Śr, 3 cze 2015, 10:17

Tosty francuskie ładna nazwa na proste danie :) jadam takie "tosty" ale u mnie mówi się na nie chleb w jaju z patelni :D tost francuski brzmi dostojniej ->zaskoczę dziś moich współbiesiadników przy kolacji
usia

Postprzez DorotaM » Cz, 4 cze 2015, 21:29

Robiłam dziś na śniadanie te tosty i są na prawdę pyszne :) .
DorotaM

Poprzednia strona

Powrót do Kulinaria