Co zamiast maggi?

Podziel się z innymi Opiekunkami swoimi ulubionymi potrawami i sprawdzonymi przepisami.

Re: Co zamiast maggi?

Postprzez krycha » Śr, 22 kwi 2015, 14:37

carmen napisał(a):
krycha napisał(a):Ja tam używam maggi, już nie przesadzajmy, maggi wystarczy dodac kilka kropel, od tego sie nie umiera :P

Wiesz, tak to się mówi, tylko kilka krfopel... tak samo jak tylko troszkę się soli... tylko dla smaku. Ale prawda jest taka, że chemia i sól, jak i cukier są teraz we wszystkim, więc przez całe życie nazbiera się tego i to sporo.

Powiem Ci tak... nie palę, prawie w ogóle nie piję alkoholu... ale dobrego jedzenia sobie odmawiać nie będe :)
krycha

Postprzez Marylka » Wt, 26 maja 2015, 20:13

samba napisał(a):
sonia napisał(a):Tak jak poprzedniczki już napisały - lubczyk. Ma zapach maggi

Nie tylko zpaach ale i smak! i zero chemii!

Przyprawę maggi robi się z lubczyka dziewczyny ;)
Marylka

Postprzez Witka » Pt, 26 cze 2015, 22:24

Marylka napisał(a):
samba napisał(a):
sonia napisał(a):Tak jak poprzedniczki już napisały - lubczyk. Ma zapach maggi

Nie tylko zpaach ale i smak! i zero chemii!

Przyprawę maggi robi się z lubczyka dziewczyny ;)

Lubczyk dodaję do wszystkiego;) doprawia smak zup mies etc a i podobno działa jak afrodyzjak :)
Witka

Postprzez pandora » Śr, 1 lip 2015, 15:28

Witka napisał(a):Lubczyk dodaję do wszystkiego;) doprawia smak zup mies etc a i podobno działa jak afrodyzjak :)

Lubczyk?? Serio?? nie powiedziałabym, o ostrygach słyszałam, no ale jakoś nie miałam możliwości sprawdzenia ich "działania" :) zaskoczył mnie ten lubczyk. idzie go kupić tak po prostu w sklepie? nie w postaci zasuszonej w torebce?
pandora

Poprzednia strona

Powrót do Kulinaria