Ciasto snickers

Podziel się z innymi Opiekunkami swoimi ulubionymi potrawami i sprawdzonymi przepisami.

Ciasto snickers

Postprzez grzechotnica » Cz, 4 wrz 2014, 10:18

To mój ulubiony baton (zaraz obok 3bita :P) i mam straszną ochote zrobić ciasto snickers. W internecie jest bardzo dużo przepisow na nie, ale szukam sprawdzonego.Czy któras z Was go robiła i może podzielić się swoją recepturą?
grzechotnica

Re: Ciasto snickers

Postprzez Katarina » Wt, 16 wrz 2014, 11:45

Hmmm zdjęcia tego ciasta na internecie wyglądaja tak, że juz jestem glodna... z checia rowniez skorzystam jelsi ktos wrzuci sprawdzony przepis ;)
Katarina

Postprzez AnnaS » Śr, 17 wrz 2014, 09:32

Gdzies w domu mam przepis na te ciasto, robilam je juz z 2 razy, przepis jest prosty i ciasto zawsze pieknie wychodziło. Jak wróce do domu i go znajde to podam .
AnnaS

Postprzez samba » Cz, 16 kwi 2015, 09:32

Ja kiedyś robiłam - w necie przecież mnóstwo przepisów jest na to ciasto! Było pyszne, jedynie co to ta gora orzechowa wyszła mi z twarda i ciężko się kroiło. Może dlatego, że zamiast tak jak w przepisie dać orzechy włoskie to ja dałam ziemnie bo takie akurat miałam. Ale i tak było pycha.
samba

Postprzez krycha » Pn, 20 kwi 2015, 09:47

Ja to bym zjadła po prostu snickersa, najlepszy z możliwych batonów.
krycha

Postprzez berta » Wt, 21 kwi 2015, 10:11

krycha napisał(a):Ja to bym zjadła po prostu snickersa, najlepszy z możliwych batonów.

Hmmm ja też l;uibię znickersa. Własnie sobie wyobraziła,, gdyby tak rozupuścić w kąpieli wodnej snickersy... powstało by coś pyyysznego!
berta

Postprzez pasibrzuszek » Śr, 27 maja 2015, 11:55

gdzie ten przepis dziewczyny? Macie jakis sprawdzony?? :D
pasibrzuszek

Powrót do Kulinaria