Pomysł na ciasto

Podziel się z innymi Opiekunkami swoimi ulubionymi potrawami i sprawdzonymi przepisami.

Re: Pomysł na ciasto

Postprzez Rogulka » Śr, 13 sie 2014, 09:15

Krysta napisał(a):Jesteście "okropne"! czemu tak kusicie?! ;(

Krysta, daj spokój, jak to sie mówi "Kochanego ciała nigdy za wiele" ;)
Życia nie mierzy się ilością oddechów a ilością chwil, które zaparły dech w piersiach...
Rogulka

Postprzez 3bozena » Śr, 13 sie 2014, 11:50

To ja mam ochotę na takie letnie ciacho http://www.kwestiasmaku.com/desery/cias ... zepis.html, tylko moja podopieczna nie może jeść słodkiego, bo jest diabetykiem :(
3bozena

Postprzez helaB » Śr, 13 sie 2014, 15:41

Bożena jakie smakowitości :shock: . W ogóle każdy obrazek cieszy oko i skręca w żołądku. Chce mi się słodkiego bardzo bardzo, ale postanowiłam się trochę ograniczać, bo już spodnie są na mnie za ciasne.
helaB

Postprzez kartagina » Cz, 14 sie 2014, 12:47

A ja mam ochotę na serniczek.
Wielu szuka szczęścia ponad ludzką miarę, inni poniżej jej, lecz ono znajduje się obok człowieka. [Konfucjusz]
kartagina

Postprzez Rogulka » Pn, 18 sie 2014, 14:54

Kartagina, nic tylko upiecz jakiś :) . Kiedyś spisałam sobie przepis na sernik z programu Ugotowani. Był taki z serków kanapkowych. Mówię Wam - przepyszny, tylko niestety nie mam przy sobie zeszytu i nie poratuję przepisem.
Życia nie mierzy się ilością oddechów a ilością chwil, które zaparły dech w piersiach...
Rogulka

Postprzez Katarina » Pn, 18 sie 2014, 15:03

Jaki smaczny temat :) . To jak tak wymieniacie na co macie ochotę, to ja chętnie zjadłabym tartaletki z owocami.

Obrazek

Takie wyglądają niesamowicie.

Powiem Wam, że jeszcze nigdy nie robiłam. Zawsze kupowałam w cukierni.
Katarina

Postprzez Krysta » Pn, 18 sie 2014, 15:06

Katarina :O . To teraz przesadziłaś z tym zdjęciem. Na tamte linki przynajmniej nie musiałam wchodzić, żeby się nie katować a teraz mam taki widok przed oczami! Jesteś niesprawiedliwa!
Krysta

Postprzez irka » Pn, 18 sie 2014, 15:12

Rogulka napisał(a):Kartagina, nic tylko upiecz jakiś :) . Kiedyś spisałam sobie przepis na sernik z programu Ugotowani. Był taki z serków kanapkowych. Mówię Wam - przepyszny, tylko niestety nie mam przy sobie zeszytu i nie poratuję przepisem.

Rogulka pamiętam ten odcinek. Chodzi ci o ten sernik z musem owocowym? Tez go robiłam. Kapitalny! Najlepszy spód z ciastek i orzechów. Tylko nie dawałam nigdy tego musu, bo jakoś mi nie pasował.
irka

Postprzez halka » Wt, 19 sie 2014, 08:53

Ja też pamiętam ten odcinek, ale jeszcze nie robiłam sernika. Aż tak polecacie?
halka

Postprzez możliwa » Wt, 2 wrz 2014, 10:42

Ogólnie warto brac przepisy z takich programów kulinarnych (ja czesto korzystalam z Pascala jak jesczze mial swoj program, teraz czasem z ugotowanych, czasem z dzien dobry tvn). Fajnie szybko podane, widzisz jak wygląda, jak to kucharz robi. Fajna sprawa.
możliwa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kulinaria