Włosy... jak przyspieszyć ich porost? i jak wzmocnić

Wasze ulubione kosmetyki, zabiegi pielęgnacyjne i sposoby na zachowanie pięknego wyglądu.

Re: Włosy... jak przyspieszyć ich porost? i jak wzmocnić

Postprzez lidka » Pn, 13 kwi 2015, 14:45

Nie słyszałam o pokrzywie. Ale ponoc maseczka z olejku rycynowego i żółtka nie jest zła.
lidka

Postprzez kotulka » Pn, 13 kwi 2015, 23:23

irena napisał(a):
kotulka napisał(a):Bogna hmmm...pierwsze słyszę. I to może na zielono? ;) Słyszałam, że rumianek rozjaśnia włosy, henna przyciemnia, ale żeby pokrzywa farbowała?

kotulka bogna dobrze słyszała ;) tzn nie do końca, pokrzywa może delikatnie zmienić kolor włosów ale tylko blond. Też o tym czytałam. Jeśli ktoś robi te plukanki na włosach blond to moze sie zdarzyc, że potem będa miełay lekko zielonkway odcien, więc nie jest to polecane bondynkom. Ale brunetkom ponoć nic nie grozi :P

Czyli możliwy efekt Ani z Zielonego Wzgórza. Hehe. Ja na szczęście jestem brunetką ;) .
kotulka

Postprzez iwona » Wt, 14 kwi 2015, 08:46

Ja łykałam skrzypowite czy coś podobnego i widziałam kilka nowyh włosków na czubku głowy więc chyba coś to dało.
iwona

Postprzez krycha » Pn, 20 kwi 2015, 09:34

iwona napisał(a):Ja łykałam skrzypowite czy coś podobnego i widziałam kilka nowyh włosków na czubku głowy więc chyba coś to dało.

No właśnie ja się potem często zastanawiam, czy te włoski rzeczywiście rosną jak normalne czy gdzieś tam znikają, wypadają łamią się w między czasie.
krycha

Postprzez mała MI » Wt, 21 kwi 2015, 09:44

Słyszałam, że z kolei siemie lniane też działa dobrze na włosy. Kiedyś oglądałam namiętnie na yotube filmiki o urodzie i tam jedna dziewczyna robila taki kisiel z siemienia i nakładała na włosy. Ponoć rewelacja ale nie próbowałam, bo mnie to jakoś oldrzucało :P konsystencja tego kisielu... a niektórzy to piją! fuj!
mała MI

Postprzez AnnaS » Wt, 21 kwi 2015, 15:40

mała MI napisał(a):Słyszałam, że z kolei siemie lniane też działa dobrze na włosy. Kiedyś oglądałam namiętnie na yotube filmiki o urodzie i tam jedna dziewczyna robila taki kisiel z siemienia i nakładała na włosy. Ponoć rewelacja ale nie próbowałam, bo mnie to jakoś oldrzucało :P konsystencja tego kisielu... a niektórzy to piją! fuj!

:o fuj, nie wiem jak to wygląda ale już mnie obrzydza ha ha
AnnaS

Postprzez blonda » Śr, 22 kwi 2015, 15:45

Ja mam z kolei długie i gęste włosy i zawsze chciałam mieć krótsze, ale nie mogę bo jak zetne, to mam taką szopę... jakby miała aureolę nad głową :?
blonda

Postprzez Gucia77 » Śr, 22 kwi 2015, 23:07

Do widoku siemienia przyzwyczaiłam się przy kąpieli syna. Miał strasznie delikatną skórę podatną na alergie. wszystko go uczulało tylko nie siemie lniane. Ale żeby włosy tym myć to nie słyszałam.

Ja mam długie czarne włosy. Można powiedzieć, że kiedyś były czarne, bo teraz to większość siwych i muszę ciągle malować, żeby nie było brzydkich odrostów. Macie coś na niesiwienie?
Zakupy - i nagle 7 godzin chodzenia nie sprawia ci żadnego problemu ;)
Gucia77

Agencja pracy: Pronobel

Postprzez AnnaS » Cz, 23 kwi 2015, 14:51

Gucia77 napisał(a):Do widoku siemienia przyzwyczaiłam się przy kąpieli syna. Miał strasznie delikatną skórę podatną na alergie. wszystko go uczulało tylko nie siemie lniane. Ale żeby włosy tym myć to nie słyszałam.

Ja mam długie czarne włosy. Można powiedzieć, że kiedyś były czarne, bo teraz to większość siwych i muszę ciągle malować, żeby nie było brzydkich odrostów. Macie coś na niesiwienie?

Nie wiem czym malujesz, ale dobre są farby Syoss, dobrze pokrywają siwki. Ja mam odcień ciemny brąz.
AnnaS

Postprzez bogna » Pt, 24 kwi 2015, 15:18

Ja używam od kilku lat już tylko szamponów palette i też dobrze pokrywa, a tylko szampon, nie farba.
bogna

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Uroda