Malowanie paznokci

Wasze ulubione kosmetyki, zabiegi pielęgnacyjne i sposoby na zachowanie pięknego wyglądu.

Re: Malowanie paznokci

Postprzez Ganseblumchen » Śr, 17 cze 2015, 22:46

Ja kupiłam sobie lakier z Yves Rocher i nie odpryskuje. Na prawdę świetnie trzyma się na paznokciach :) . O taki http://www.yves-rocher.pl/lakier_do_paz ... yszczajacy w kolorze intensywny koral :) .
Ganseblumchen

Postprzez malinka » Cz, 18 cze 2015, 14:37

Ganseblumchen napisał(a):Ja kupiłam sobie lakier z Yves Rocher i nie odpryskuje. Na prawdę świetnie trzyma się na paznokciach :) . O taki http://www.yves-rocher.pl/lakier_do_paz ... yszczajacy w kolorze intensywny koral :) .

Korzystałam z różnych lakierów..i wiem, że czy zaplacę 5 zł czy 15zł za lakier odpryskuje tak samo. Lubię te w kolorze byczej krwi :D co drugi dzień muszę nakładać na nowo, a dodatkowo meble w kuchni mam poznaczone ;) bo za każdym razem jak przejadę moimi pazurami po białych meblach kuchennych zostaje ślad. Im więcej czasu zajmuje mi pomalowanie od nowa azurków tym bardziej zaczynam byc przekonana do tych sztuczności..zwłaszcza, że na ofercie no nie ma czasu na takie rzeczy :?
malinka

Postprzez Ganseblumchen » Cz, 18 cze 2015, 19:13

No ja się z tobą nie zgodzę, bo miałam lakier Miss Sporty wcześniej i kruszył się po 2 dniach, a ten z Yves Rocher utrzymałam tydzień bez żadnych ubytków. No może jakiś świeży był i to od tego zależy trwałość lakieru?
Ganseblumchen

Postprzez igaska74 » Pt, 19 cze 2015, 21:52

Nie kupowałam jeszcze lakieru z tego Yves. To jest drogeria wysyłkowa, dobrze kojarzę?
igaska74

Agencja pracy: Hilfeneo

Postprzez Gucia77 » Pt, 19 cze 2015, 22:11

Ja znam, ale jeśli chodzi o kosmetyki to wolę zobaczyć jak do mnie pasuje, czy kolor będzie pasował do ubrań itp :) . Gazetka nie oddaje koloru w 100%
Zakupy - i nagle 7 godzin chodzenia nie sprawia ci żadnego problemu ;)
Gucia77

Agencja pracy: Pronobel

Postprzez kotulka » Wt, 23 cze 2015, 22:34

Ganseblumchen napisał(a):Ja kupiłam sobie lakier z Yves Rocher i nie odpryskuje. Na prawdę świetnie trzyma się na paznokciach :) . O taki http://www.yves-rocher.pl/lakier_do_paz ... yszczajacy w kolorze intensywny koral :) .

ładny kolor :) . Lubię kolory koralowe ;) .
kotulka

Postprzez Mirka » Wt, 23 cze 2015, 22:52

Nie maluję paznokci, bo mam bardzo łamliwe i nie praktycznie nigdy nie mam na tyle długich, żeby lakier wyglądał na nich ładnie.
Mirka

Postprzez Gucia77 » Śr, 24 cze 2015, 19:51

W nowym Joy-u jest dodatek - lakier z Yves Rocher za 5,99. Nie wiem czy akurat ten co podała Ganseblumchen, ale kolory super. Kupiłam 4 numery :D.
Zakupy - i nagle 7 godzin chodzenia nie sprawia ci żadnego problemu ;)
Gucia77

Agencja pracy: Pronobel

Postprzez igaska74 » Śr, 1 lip 2015, 22:02

Gucia77 napisał(a):W nowym Joy-u jest dodatek - lakier z Yves Rocher za 5,99. Nie wiem czy akurat ten co podała Ganseblumchen, ale kolory super. Kupiłam 4 numery :D.

Oooo przegapiłam. A chętnie bym wypróbowała.
igaska74

Agencja pracy: Hilfeneo

Postprzez Ganseblumchen » Pn, 6 lip 2015, 15:52

Gucia77 napisał(a):W nowym Joy-u jest dodatek - lakier z Yves Rocher za 5,99. Nie wiem czy akurat ten co podała Ganseblumchen, ale kolory super. Kupiłam 4 numery :D.

O widzisz a ja przegapiłam.
Ganseblumchen

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Uroda