Malowanie paznokci

Wasze ulubione kosmetyki, zabiegi pielęgnacyjne i sposoby na zachowanie pięknego wyglądu.

Malowanie paznokci

Postprzez igaska74 » Śr, 29 kwi 2015, 21:33

Oglądam właśnie "Wiem, co jem i wiem, co kupuję" o malowaniu paznokci. Dowiedziałam się, że dmuchanie na paznokcie matowi lakier i lepiej suszyć lakier suszarką. Ja bardzo często dmucham na lakier...
igaska74

Agencja pracy: Hilfeneo

Re: Malowanie paznokci

Postprzez kotulka » Śr, 29 kwi 2015, 21:53

Igaska ja mam płyn wspomagający schnięcie lakieru. Wcześniej to ciągle niszczyłam pomalowane paznokcie, bo zapominałam, że dopiero co malowałam ;)
kotulka

Postprzez Gucia77 » Śr, 29 kwi 2015, 22:02

Ja też używam płynu wspomagającego wysychanie paznokci, no albo kupuję lakiery szybkoschnące. Nie lubię czekać :) .
Zakupy - i nagle 7 godzin chodzenia nie sprawia ci żadnego problemu ;)
Gucia77

Agencja pracy: Pronobel

Postprzez igaska74 » Pn, 4 maja 2015, 23:26

Chyba kupię sobie taki płyn, bo jednak czekanie aż lakier wyschnie jest uciążliwe :D
igaska74

Agencja pracy: Hilfeneo

Postprzez Nata » Wt, 5 maja 2015, 09:08

A ja nie wiem co robie nie tak...siedze jak mam czas nawet i dwie godziny, zanim pomaluję paznokcie i DOBRZE wyschną... ale jak się budzę na drugi dzień to i tak tu zadrapane, tam materiał odcisnięty. Nie błyszczą tak ładnie jak zaraz po malowaniu i szlag mnie trafia. Dlatego ostatnio maluję tylko odżywką i to krótkie paznokcie.
Nata

Postprzez Krysta » Wt, 5 maja 2015, 12:33

Polecam manicuire hybrydowy. Dałam się skusić raz i od tamtej pory robię bardzo często... nie jest to drogi interes, trzyma się na paznokciach bez porównania bo nawet 3 tygodnie (choć ja po dwóch już zawsze się tego pozbywam, bo widac za bardzo odrost. ale świetna sprawa, nic nie odpryskuje, nie odgniata się. naprawde
Krysta

Postprzez DorotaM » Wt, 5 maja 2015, 23:03

Krysta napisał(a):Polecam manicuire hybrydowy. Dałam się skusić raz i od tamtej pory robię bardzo często... nie jest to drogi interes, trzyma się na paznokciach bez porównania bo nawet 3 tygodnie (choć ja po dwóch już zawsze się tego pozbywam, bo widac za bardzo odrost. ale świetna sprawa, nic nie odpryskuje, nie odgniata się. naprawde

Też robiłam kiedyś, ale do pracy raczej wolę nie malować paznokci i noszę krótkie. Tak jak to bywa w gastronomii ;)
DorotaM

Postprzez Krysta » Cz, 7 maja 2015, 09:05

DorotaM napisał(a):
Krysta napisał(a):Polecam manicuire hybrydowy. Dałam się skusić raz i od tamtej pory robię bardzo często... nie jest to drogi interes, trzyma się na paznokciach bez porównania bo nawet 3 tygodnie (choć ja po dwóch już zawsze się tego pozbywam, bo widac za bardzo odrost. ale świetna sprawa, nic nie odpryskuje, nie odgniata się. naprawde

Też robiłam kiedyś, ale do pracy raczej wolę nie malować paznokci i noszę krótkie. Tak jak to bywa w gastronomii ;)

Na krótkich też można mieć hybrydę i tez ładnie wygląda. Ja sama tez najczęściej nosze na taki pół długich, nie zapuszczam za bardzo bo też by mi przeszkadzały w pracy.
Krysta

Postprzez Gucia77 » Cz, 7 maja 2015, 23:49

Krysta ale te hybrydy do pracy to pewnie i tak lekki french a nie jakieś krzykliwe wzory czy kolory ;) . Taka czerwień przy podopiecznym ;) mogłoby kogoś przerazić.
Zakupy - i nagle 7 godzin chodzenia nie sprawia ci żadnego problemu ;)
Gucia77

Agencja pracy: Pronobel

Postprzez Krysta » Pn, 11 maja 2015, 13:49

Gucia77 napisał(a):Krysta ale te hybrydy do pracy to pewnie i tak lekki french a nie jakieś krzykliwe wzory czy kolory ;) . Taka czerwień przy podopiecznym ;) mogłoby kogoś przerazić.

Gucia nigdy tak na to nie patrzyłam, czasem mam tez kolorowe paznokcie do pracy. To nie to samo co strasznie wymalowane oczy, krzykliwy makijaz albo kontrowersyjny ubiór. Dla mnie to po prostu ładne, zadbane paznokcie i dłonie :) moja pdp zawsze podziwia moje paznokcie, podobają jej się i sama by takie chciała ;)
Krysta

Następna strona

Powrót do Uroda