Malowanie paznokci

Wasze ulubione kosmetyki, zabiegi pielęgnacyjne i sposoby na zachowanie pięknego wyglądu.

Re: Malowanie paznokci

Postprzez colorowa » Pn, 11 maja 2015, 15:33

Ja sobie kiedyś za namowa koleżanki poszłam razem z nią zrobić żelowe paznokcie... tragedia! Czułam się jakbym miała jakieś szpony, nie paznokcie. A potem jak poszłam je ściągnąć po 2 tygodniach bo stwierdziłam, że mam już dość, to moje naturalne pazokcie były miękkie jak guma, łamały się jak nie wiem. Nigdy więcej!
colorowa

Postprzez zofka » Pn, 11 maja 2015, 16:00

A ja słyszałam, że najlepiej zanurzyć paznokcie w lodowatej wodzie, wtedy ponoć szybciej wyschną ;)
zofka

Postprzez Gucia77 » Pn, 11 maja 2015, 19:02

Krysta napisał(a):
Gucia77 napisał(a):Krysta ale te hybrydy do pracy to pewnie i tak lekki french a nie jakieś krzykliwe wzory czy kolory ;) . Taka czerwień przy podopiecznym ;) mogłoby kogoś przerazić.

Gucia nigdy tak na to nie patrzyłam, czasem mam tez kolorowe paznokcie do pracy. To nie to samo co strasznie wymalowane oczy, krzykliwy makijaz albo kontrowersyjny ubiór. Dla mnie to po prostu ładne, zadbane paznokcie i dłonie :) moja pdp zawsze podziwia moje paznokcie, podobają jej się i sama by takie chciała ;)

Ale zawsze to praca połączona z gotowaniem, a w gastronomii nie można mieć pomalowanych paznokci. No ja jakoś nie wyobrażam sobie pracy z lakierem :) .

zofka napisał(a):A ja słyszałam, że najlepiej zanurzyć paznokcie w lodowatej wodzie, wtedy ponoć szybciej wyschną ;)

Nie popsują się?? Dziwna metoda :) .
Zakupy - i nagle 7 godzin chodzenia nie sprawia ci żadnego problemu ;)
Gucia77

Agencja pracy: Pronobel

Postprzez Krysta » Wt, 12 maja 2015, 08:46

Nie no przesada, gastronomia to gotowanie non stop, a tu jak w warunkach domowych, gotujemy obiad i tyle.
Krysta

Postprzez Gucia77 » Wt, 12 maja 2015, 22:19

No każdy ma inne wyobrażenia. Ja robię tak, ty inaczej :) .
Zakupy - i nagle 7 godzin chodzenia nie sprawia ci żadnego problemu ;)
Gucia77

Agencja pracy: Pronobel

Postprzez colorowa » Śr, 13 maja 2015, 09:23

zofka napisał(a):A ja słyszałam, że najlepiej zanurzyć paznokcie w lodowatej wodzie, wtedy ponoć szybciej wyschną ;)

Tak, to prawda, że szybciej wyschną, ale też beda szybciej odpryskiwać niestety.
colorowa

Postprzez michasia » Pt, 15 maja 2015, 15:34

Też uważam, że hybrydy to najlepszy wynalazek na świecie. Ale robie tylko jak jestem w polsce, w de nie mam sprawdzonej manikiurzystyki, w polsce robi mi paznokcie córka sasiadki za pół ceny.
michasia

Postprzez maja » Pt, 22 maja 2015, 20:56

nie robiłam nigdy hybrydowych wiec nie mam doświadczniea. mam żelowe - szkoda że te pazury tak szybko rosną, nie musialabym latac tyle z odrostami. staram sie mieć takie o fajnym kolorze zeby jak jestem na ofercie móc zamalowywac odrost 8-)
maja

Postprzez Gabi » Cz, 28 maja 2015, 10:08

nie jestem przekonana do hynbrydowych czy żelowych czy jak one się tam nazywają...a chce mieć ładne pazurki, macie jakis pomysł na utrzymanie lakieru na paznokciach-przynajmniej na tydzień?cięzko mi tak codziennie poprawiać, a nie jestem w stanie zostawic ich w nieladzie aż na tyle czasu

*już wkrótce wracam do domu na urlop :D :D :D :D :D *
Gabi

Postprzez kotulka » Wt, 2 cze 2015, 21:25

kotulka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Uroda