Pękające naczynka na twarzy

Wasze ulubione kosmetyki, zabiegi pielęgnacyjne i sposoby na zachowanie pięknego wyglądu.

Pękające naczynka na twarzy

Postprzez aleksa.77 » Pn, 25 maja 2015, 22:01

Od niedawna zaczynają pękać mi naczynka na twarzy. Czasem mam takie czerwone policzki jakby było mi gorąco. Znacie jakieś domowe sposoby żeby się ich pozbyć, albo jakieś skuteczne kremy? Codziennie rano muszę nakładać na twarz tony pudru, żeby to zamaskować.
aleksa.77

Re: Pękające naczynka na twarzy

Postprzez Eli » Pn, 25 maja 2015, 22:17

Ja na pękające naczynka używam Olay Total Efects na dzień i nie mam czerwonych policzków. Ale to każdy musi wypróbować do swojej skóry.
Eli

Postprzez aleksa.77 » Pn, 25 maja 2015, 22:19

Dziękuję. moja skóra już pewnie się starzeje w tempie ekspresowym. Aż strach pomyśleć co będzie po 50tce :shock: . Ten krem Olay jest drogi. Aż szkoda kupować całego opakowania, żeby wypróbować czy działa. Może dadzą mi jakieś próbki w drogerii?
aleksa.77

Postprzez Gucia77 » Pn, 25 maja 2015, 22:33

Ja na twoim miejscu poszłabym do dermatologa albo przynajmniej do kosmetyczki po poradę. Ona doradzi co najlepiej stosować na twój rodzaj skóry.
Zakupy - i nagle 7 godzin chodzenia nie sprawia ci żadnego problemu ;)
Gucia77

Agencja pracy: Pronobel

Postprzez aleksa.77 » Pn, 25 maja 2015, 22:34

Wybiorę się pewnie też do kosmetyczki tylko nie wiadomo czy ona nie zaśpiewa mi jeszcze droższych kremów a na takie mnie nie stać na razie. Mam ważniejsze wydatki. NO i na kosmetyczkę też trzeba mieć czas a chciałabym poświęcić jak najwięcej dzieciakom i mężowi. Oni ostatnio tak mało mnie mieli.
aleksa.77

Postprzez Gucia77 » Pn, 25 maja 2015, 22:39

Dla siebie zawsze trzeba znaleźć czas. Zmęczona kobieta to zła kobieta :)
Gucia77

Postprzez Aneta » Pn, 8 cze 2015, 08:41

Gucia77 napisał(a):Dla siebie zawsze trzeba znaleźć czas. Zmęczona kobieta to zła kobieta :)

:D :D :D :D :D :D dobre!

aleksa.77 napisał(a):Wybiorę się pewnie też do kosmetyczki tylko nie wiadomo czy ona nie zaśpiewa mi jeszcze droższych kremów a na takie mnie nie stać na razie. Mam ważniejsze wydatki. NO i na kosmetyczkę też trzeba mieć czas a chciałabym poświęcić jak najwięcej dzieciakom i mężowi. Oni ostatnio tak mało mnie mieli.

trzeba przede wszystkim mieć sprawdzoną kosmetyczkę, ja na pewno nie wybiorę się już do kogoś kto nie ma swojego gabinetu, referencji, itp. Wolę zapłacić więcej ale być pewnym za świadczoną usługę. Byłam z polecenia "tanio", w efekcie skończyło się nakładaniem maści robionej z antybiotykiem...bo pani kosmetyczka uznała, że nie musi dezynfekować narzędzi i może używać preparatów już dawno po terminie..i w efekcie zaraziła mnie jakimś syfem. Dermatolog zdecydowała się na antybiotyk. Moją buzia i dekolt powoli dochodzą do siebie. Także polecam wydać troszkę wiecej i wybrać profesjonalny gabinet, który nie będzie oszczędzał na Kliencie w taki sposób.
Chciałam się wypięknić dla mojego Mężulka..w efekcie przez tydzień patrzał na moja trupią zasmarowaną maścią twarz. :evil: :evil: :evil: :evil:
Dob­rze jest być silną ko­bietą, ale jeszcze le­piej jest gdy wca­le nie trze­ba nią być 8-) 8-) 8-)
Aneta

Postprzez Gucia77 » Pn, 8 cze 2015, 18:22

No jakby mi tak kosmetyczka zrobiła to nie pozostawiłabym na niej suchej nitki :shock: :shock: . Wróciła ci chociaż pieniądze za nieprofesjonalny zabieg?
Gucia77

Postprzez Kozlowska » Wt, 1 wrz 2015, 21:02

Ja mam redbloker i mi pomaga. Ma jakiś zielony pigment który tuszuje czerwony kolor twarzy.
Kozlowska

Powrót do Uroda