Kosmetyczny niezbędnik

Wasze ulubione kosmetyki, zabiegi pielęgnacyjne i sposoby na zachowanie pięknego wyglądu.

Kosmetyczny niezbędnik

Postprzez danuśka58 » Pt, 3 lip 2015, 13:27

Jakie kosmetyki bierzecie ze sobą na oferty? bez kremu do której części ciała nie potraficie się obejść? :D zastanawiam się czy tylko ja mam fioła na tym punkcie :)
danuśka58

Re: Kosmetyczny niezbędnik

Postprzez kotulka » Pt, 3 lip 2015, 22:57

ja wożę ze sobą krem do twarzy, który mam wypróbowany od X lat :) . Poza tym resztę mogę kupować na miejscu.
kotulka

Postprzez mała Mi » Pt, 10 lip 2015, 09:27

Mam taką specjjalną kosmetyczkę na wyjazdy. Krem do twarzy, do pięt, do rąk... lakier do włosów (bez niego straszę :D ) szminka ochronna, szampon mój ulubiony, żel pod prysznic. Wolę to wszystko kupić tutaj i wziąść ze sobą. Kazdy przyzwyczaja się do pewnych rzeczy, ja lubię mieć to co stosuje już od lat i bez czego nie potrafię się obyć. Pod tym kątem jestem stuprocentową kobietą :D
mała Mi

Postprzez barborka » Pn, 13 lip 2015, 22:21

to ja was zaskoczę i powiem, że w kosmetyczce wyjazdowej mam tylko szczoteczkę do zębów. Wszystko kupuję na miejscu, bo uważam, że jest dużo lepszej jakości niż polskie.
barborka

Postprzez Karina » Śr, 15 lip 2015, 18:48

barborka napisał(a):to ja was zaskoczę i powiem, że w kosmetyczce wyjazdowej mam tylko szczoteczkę do zębów. Wszystko kupuję na miejscu, bo uważam, że jest dużo lepszej jakości niż polskie.

ja tak nie uważam. Wole mieć swoje sprawdzone, nie wyobrazam sobie sytuacji, że kupuje, a to od razu uczula mnie. Polska mentalność mnie męczy, wszystko lepsze od polskiego.
Karina

Postprzez barborka » Śr, 15 lip 2015, 22:40

Karina napisał(a):
barborka napisał(a):to ja was zaskoczę i powiem, że w kosmetyczce wyjazdowej mam tylko szczoteczkę do zębów. Wszystko kupuję na miejscu, bo uważam, że jest dużo lepszej jakości niż polskie.

ja tak nie uważam. Wole mieć swoje sprawdzone, nie wyobrazam sobie sytuacji, że kupuje, a to od razu uczula mnie. Polska mentalność mnie męczy, wszystko lepsze od polskiego.

Odsyłam zatem tu: http://kobieta.onet.pl/niemiecki-prosze ... iego/dgcb5 . Tak na pewno jest z kremami, kosmetykami i wszystkim :) .
barborka

Postprzez igaska74 » Śr, 15 lip 2015, 23:19

No miało być o kosmetyczce ale powiem że cos w tym jest. Jak piorę w polskim proszku to kolory z ubrań szybkie schodzą. Na niemieckim proszku ubrania są dłużej jak nowe.
igaska74

Agencja pracy: Hilfeneo

Postprzez nicht für de » Pn, 20 lip 2015, 16:06

Oglądałam kiedyś taki fotoreportaż, na którym pokazano "produkcje" niemieckiego proszku do prania...w Polsce, nie pamiętam miejscowości, mieli kartony niemieckich proszków, do których wsypywali najtańszy polski proszek. Zamykali opakowania i potem sprzedawali jako świetny niemiecki proszek do prania...ciężko będzie mnie przekonać, że niemieckie jest lepsze...
nicht für de

Postprzez barborka » Pn, 20 lip 2015, 21:48

Ale to przecież wiadomo od zawsze że w Polsce niemiecki proszek jest oszukany. Ja mówię o kupowaniu niemieckiej chemii w Niemczech, że jest ona o wiele wiele lepsza niż ta w Polsce.
barborka

Postprzez Kalia » Pt, 24 lip 2015, 19:42

nicht für de napisał(a):Oglądałam kiedyś taki fotoreportaż, na którym pokazano "produkcje" niemieckiego proszku do prania...w Polsce, nie pamiętam miejscowości, mieli kartony niemieckich proszków, do których wsypywali najtańszy polski proszek. Zamykali opakowania i potem sprzedawali jako świetny niemiecki proszek do prania...ciężko będzie mnie przekonać, że niemieckie jest lepsze...

Tu się z Tobą zgadzam..nie warto kupywac w Polsce najczęściej z auta produktów marki niemieckiej, bo najczęściej są oszukiwanie...
barborka napisał(a):Ale to przecież wiadomo od zawsze że w Polsce niemiecki proszek jest oszukany. Ja mówię o kupowaniu niemieckiej chemii w Niemczech, że jest ona o wiele wiele lepsza niż ta w Polsce.

Tak...tylko jakbym chciała sobie przywieźć chociażby proszek..to istna meczarnia..zwłaszcza, podróżuje busami..natomiast jeżeli chodzi o kosmetyki, to je wiem jakie są czy lepsze czy gorsze..nie mam zdania, bo używam jedynie kremu NIVEA.
Kalia

Następna strona

Powrót do Uroda