ziaja

Wasze ulubione kosmetyki, zabiegi pielęgnacyjne i sposoby na zachowanie pięknego wyglądu.

ziaja

Postprzez 3bozena » Cz, 21 sie 2014, 11:47

Kosmetyki Ziaja. Używa któraś z Was? Ja bardzo często i chwalę sobie. Są dobre i w przystępnej cenie. Razem z córką bardzo lubimy żele pod prysznic, te owocowe.
3bozena

Re: ziaja

Postprzez lidka » Cz, 21 sie 2014, 12:10

Też używam i lubię :).
lidka

Postprzez Krysta » Pn, 25 sie 2014, 09:13

Używam balsamu z olejem arganowym. Bardzo dobrze nawilża skórę.
Krysta

Postprzez helaB » Wt, 26 sie 2014, 12:32

Ja też kupuję kosmetyki Ziaja
helaB

Postprzez prokurentka » Śr, 3 wrz 2014, 15:01

Ziaja to bardzo dobra i co ważne - również polska firma. Warto kupować rodzime kosmetyki, żeby nasze polskie firmy się rozwijały, a nie zgarniały wszystkich laurów i milionów te najwieksze koncerny swiatowe.
prokurentka

Postprzez lidka » Śr, 3 wrz 2014, 15:07

prokurentka napisał(a):Ziaja to bardzo dobra i co ważne - również polska firma. Warto kupować rodzime kosmetyki, żeby nasze polskie firmy się rozwijały, a nie zgarniały wszystkich laurów i milionów te najwieksze koncerny swiatowe.

Niby tak, ale jeśli garstka ludzi przyjmie taka polityke, to nic to nie da... to musialby byc ogolny ruch.
lidka

Postprzez 3bozena » Cz, 4 wrz 2014, 09:51

lidka napisał(a):
prokurentka napisał(a):Ziaja to bardzo dobra i co ważne - również polska firma. Warto kupować rodzime kosmetyki, żeby nasze polskie firmy się rozwijały, a nie zgarniały wszystkich laurów i milionów te najwieksze koncerny swiatowe.

Niby tak, ale jeśli garstka ludzi przyjmie taka polityke, to nic to nie da... to musialby byc ogolny ruch.

Jak to się mówi grosz do grosza i będzie kokosza" - to tutaj na tej samej zasadzie można oprzec swoje myslenie. Osoba do osoby i uzbiera się grupa. Gdyby każdy myślał w taki sposób to rzeczywiście nikt by się nie zdecydował na takie działania czy inne podobne akcje (protesty itd).
3bozena

Postprzez Krysta » Cz, 4 wrz 2014, 12:02

Proszę prosze, przeszliśmy od zwykłej ziaji na tak powazne tematy :P ja nie dlatego używam ziaji, żeby wspierać polskie firmy, a może inaczej - nigdy w ten sposób na to nie patrzyłam, ale może coś w tym jest...
Krysta

Postprzez maggi » Cz, 4 wrz 2014, 12:27

Odkąd ja używam kokosowego żelu pod prysznic ziaji to w całej łazience pachnie po kąpieli kokosem :D
maggi

Postprzez bonita » Wt, 16 wrz 2014, 12:26

maggi napisał(a):Odkąd ja używam kokosowego żelu pod prysznic ziaji to w całej łazience pachnie po kąpieli kokosem :D
Aż tak? Chyba musze wypróbopwac w takim razie bo uwielbiam wszystko co kokosowe i bananowe :)
bonita

Następna strona

Powrót do Uroda