balsam pod prysznic

Wasze ulubione kosmetyki, zabiegi pielęgnacyjne i sposoby na zachowanie pięknego wyglądu.

balsam pod prysznic

Postprzez zofka » Cz, 21 sie 2014, 11:51

Chodzi mianowicie o ten balsam z Nivea co nakładasz, spłukujesz, wycierasz się i już nie trzeba używać innych balsamów nawilżających. Chciałabym kupić, ale nie wiem czy warto.
zofka

Re: balsam pod prysznic

Postprzez Krysta » Pn, 25 sie 2014, 09:17

Miałam, ale powiem szczerze, że wolę sprawdzoną od miesięcy Ziaję z olejkiem arganowym.
Krysta

Postprzez Elza » Pn, 25 sie 2014, 09:22

A ja powiem, że uwielbiam ten balsam z Nivea. Wychodzę spod prysznica, wycieram się ubieram i już nie muszę nakładać balsamów.
Elza

Postprzez dada67 » Pn, 25 sie 2014, 13:47

Może i dobry, ale nie na moją kieszeń - za drogi.
dada67

Postprzez Rogulka » Pt, 5 wrz 2014, 11:13

To zależy od Twojej skóry... ja np wypróbowałam te nivee, ale i tak musze nałożyc po niej jakis balsam, bo tak po 30 minutach po prysznicu czuje że skora robi się sucha i sciągnięta .
Życia nie mierzy się ilością oddechów a ilością chwil, które zaparły dech w piersiach...
Rogulka

Postprzez czarownica » Pn, 15 wrz 2014, 10:55

Gruszki na wierzbie obioecuja jak zawsze. Nawet tego nie kupuje.
czarownica

Postprzez goska » Wt, 16 wrz 2014, 11:41

A ja go lubie, rzeczywiście jest taki bardziej tlusty o zwyklego zelu pod prysznic, mi odpowiada i tylko czasem naklada mpo nim balsam dodatkwo.
goska

Postprzez Monia » Cz, 2 paź 2014, 11:06

Ja kupuje zawsze najzwyklejsze plyny czy zele, nie zadne firmowe, to i tak jedno i to samo wszystko, tylko ze tansze bo bez znaczka firmy.
Monia

Postprzez mnycha » Śr, 4 mar 2015, 15:13

Monia napisał(a):Ja kupuje zawsze najzwyklejsze plyny czy zele, nie zadne firmowe, to i tak jedno i to samo wszystko, tylko ze tansze bo bez znaczka firmy.

Ja podobnie, albo w ogóle kupuję płyn dą kąpieli. Ważne, żeby tylko się pieniło :)
mnycha

Postprzez ania » Cz, 5 mar 2015, 11:04

mnycha napisał(a):
Monia napisał(a):Ja kupuje zawsze najzwyklejsze plyny czy zele, nie zadne firmowe, to i tak jedno i to samo wszystko, tylko ze tansze bo bez znaczka firmy.

Ja podobnie, albo w ogóle kupuję płyn dą kąpieli. Ważne, żeby tylko się pieniło :)

Ha ha, jak czytam Twoją wypowedź to mi się przypomina mój mąz, który zawsze iedy widział, że biorę płyn do kąpieli mówił, że przeciez nie mamy wanny, a to co innego niż żel pod prysznic... on zawsze musi mieć żel podprysznic :lol:
ania

Następna strona

Powrót do Uroda