balsam pod prysznic

Wasze ulubione kosmetyki, zabiegi pielęgnacyjne i sposoby na zachowanie pięknego wyglądu.

Re: balsam pod prysznic

Postprzez ajajaj » Cz, 12 mar 2015, 15:57

Balsam pod prysznic? Chyba chodziło o żel pod prysznic. Balsam to raczej po kąpieli :?:
ajajaj

Postprzez ewak » Cz, 2 kwi 2015, 08:55

A ja mam problem... na dekolcie pojawiły mi się swędzące krosteczki Byłam u dermatologa, okazało się, że podejrzewa, że to może być uczulenie na kolorowe żele pod prysznic itd. Teraz mam się myć jakimś żelem dla alergików, który się nie pieni i w ogóle nie pachnie ;( a te pięknie pachnące (mój ulubiony zapach kakao i koso!) muszę odstawić... ale jeśli dzięki temu mam mieć znowu czysty dekolt i nie swędzący to spróbuję..
ewak

Postprzez Elza » Cz, 2 kwi 2015, 09:57

ewak napisał(a):A ja mam problem... na dekolcie pojawiły mi się swędzące krosteczki Byłam u dermatologa, okazało się, że podejrzewa, że to może być uczulenie na kolorowe żele pod prysznic itd. Teraz mam się myć jakimś żelem dla alergików, który się nie pieni i w ogóle nie pachnie ;( a te pięknie pachnące (mój ulubiony zapach kakao i koso!) muszę odstawić... ale jeśli dzięki temu mam mieć znowu czysty dekolt i nie swędzący to spróbuję..

Podejrzewa? A robił Ci jakieś testy? Bo równie dobrze możesz mieć uczulenie na proszek, płyn do prania, perfumy, mydło, no wszystko.
Elza

Postprzez dynastia » Pn, 13 kwi 2015, 15:52

Ja mam bardzo wrażliwą cerę i od lat myję się żelami dla alergików i nic mi się już nie pojawia. A do prania używam orzechów piorących one też nie uczulają.
dynastia

Postprzez ewak » Śr, 15 kwi 2015, 11:39

dynastia napisał(a):Ja mam bardzo wrażliwą cerę i od lat myję się żelami dla alergików i nic mi się już nie pojawia. A do prania używam orzechów piorących one też nie uczulają.

Orzechów piorących? A cóż to? :shock:

P.s. mycie żelami coś tam pomogło ale nie do końca :(
ewak

Postprzez Elza » Cz, 11 cze 2015, 09:30

dynastia napisał(a):Ja mam bardzo wrażliwą cerę i od lat myję się żelami dla alergików i nic mi się już nie pojawia. A do prania używam orzechów piorących one też nie uczulają.

orzechy piorące??????????
Elza

Postprzez Izabela » Cz, 11 cze 2015, 22:09

Słyszałam o takich orzechach ale nigdy nie używałam. To są specjalne orzechy z mydłowca. Podobno dobrze piorą i nie uczulają. Ciekawa jestem jaki mają zapach...
Izabela

Poprzednia strona

Powrót do Uroda