Co na wzmocnienie paznokci?

Wasze ulubione kosmetyki, zabiegi pielęgnacyjne i sposoby na zachowanie pięknego wyglądu.

Co na wzmocnienie paznokci?

Postprzez gwiazda » Pt, 31 paź 2014, 14:39

Czego używacie? Moje się niesamowicie łamią i rozdwajają... mogę je zapuścić na max 2 mm...
gwiazda

Re: Co na wzmocnienie paznokci?

Postprzez Rogulka » Pn, 3 lis 2014, 16:50

Odżywka eveline jest ekstra, mi pomaga i paznokcie są bardzo mocne, już się nie łamia.
Życia nie mierzy się ilością oddechów a ilością chwil, które zaparły dech w piersiach...
Rogulka

Postprzez nussska » Śr, 12 lis 2014, 10:43

Ja łykam skrzypowiote miesiąc i miesiąc przerwy i daje rade ;)
nussska

Postprzez anna73 » Cz, 13 lis 2014, 11:04

nussska napisał(a):Ja łykam skrzypowiote miesiąc i miesiąc przerwy i daje rade ;)

Ja brałam ją na włosy i nic... zero poprawy a łykałam przez 3 miesiące bez przerwy.
Obrazek
anna73

Postprzez siwy dym » Pt, 14 lis 2014, 10:23

anna73 napisał(a):
nussska napisał(a):Ja łykam skrzypowiote miesiąc i miesiąc przerwy i daje rade ;)

Ja brałam ją na włosy i nic... zero poprawy a łykałam przez 3 miesiące bez przerwy.

Ja tak samo. Pic na wode fotomontarz z tymi wszystkimi suplementami. Jak zaczęłam pić pokrzywe na włosy to cos ruszyło, ale niedobre cholerstwo
siwy dym

Postprzez halka » Pt, 13 mar 2015, 10:54

Rogulka napisał(a):Odżywka eveline jest ekstra, mi pomaga i paznokcie są bardzo mocne, już się nie łamia.

Najlepsza! używam jej non stop od 3 miesięcy, nic lepszego do tej pory nie znalazlam. Teraz mają ich sporo rodzajów, ja zawsze biore ta z czerwonym krzyżykiem.
halka

Postprzez anielica » Pn, 16 mar 2015, 14:52

A na moje paznokcie nie pomaga nic! próbowałam wszystkiego i nic. Poddałam się, widocznie taka ich uroda.
anielica

Postprzez 3bozena » Pn, 16 mar 2015, 15:53

anielica napisał(a):A na moje paznokcie nie pomaga nic! próbowałam wszystkiego i nic. Poddałam się, widocznie taka ich uroda.

A domowych i naturalnych sposobów próbowałaś? Bo te sklepowe środki sa często przereklamowane, może warto sprbować tanim kosztem. Słyszałam, że oliwa z oliwek dobrze na nie działa. Smarujesz oliwą i zakładasz rekawiczki bawełniane, żeby nic nie ubruidzić ;)
3bozena

Postprzez Joka » Cz, 19 mar 2015, 09:40

3bozena napisał(a):
anielica napisał(a):A na moje paznokcie nie pomaga nic! próbowałam wszystkiego i nic. Poddałam się, widocznie taka ich uroda.

A domowych i naturalnych sposobów próbowałaś? Bo te sklepowe środki sa często przereklamowane, może warto sprbować tanim kosztem. Słyszałam, że oliwa z oliwek dobrze na nie działa. Smarujesz oliwą i zakładasz rekawiczki bawełniane, żeby nic nie ubruidzić ;)

Hed he już widze siebie w takich rękawiczkach :P i nic w domu zrobić nie można :P
Joka

Postprzez ludwi » N, 19 mar 2017, 23:14

Mi się wzmocniły przez urlop jak nosiłam hybrydę, teraz też staram się malować jakąkolwiek odżywką, zastanawiam się na zakupem zestawu semilac spa, bo i skórki często mam przesuszone.
ludwi

Następna strona

Powrót do Uroda